Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
Pocasie bude urcite dobre, musi byt :-D ja uz zacinam mat stresy z toho, ci vsetko klapne ako ma, ci budes vsetko tak ako sme si vysnivali a podobne..snad sa nic nepokazi..Ale je to inac pre mna take sci-fi, ze svadbu chystame uz rok a stvrt a teraz zrazu uz je to skoro tu :-D snad bude vsetko super..
Odpovedať
Profilova fotka
ja si praveze stale hovorim, ze pokial nebude prsat, tak ma nic nerozhadze. Aj keby sa stal nejaky "kiks" tak co, o nic vazne nejde. Na taketo veci mysliet nebudem, planujem si to poriadne uzit a tak rozmyslam nad tym, ako si idem v utorok skusat saty, aky budem mat krasny uces a makeup, ako budeme v piatok s kameramanom natacat uvodny klip, potom pojdem na manikuru a nakoniec s kamoskami altanok zdobit... a potom sobota... juuuj, uz len 6 dni! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
waw, rok a stvrt chystanie???? to by som sa asi zblaznila, ze cakat taky dlhy cas :-D my sme mali vsetko vabavene , teda celu svadbu za 2 tyzdne, a aj tak si myslim ze sme mohli dat aj skorsi datum..... ale zasa obdivujem, ja by som tolko asi nevydrzala cakat :-D
Odpovedať
No ono u nas to bolo tak, ze zasnubili sme sa 25.8.2007, ale povedali sme si, ze svadba bude tak najskor o dva roky, teda ked skoncim skolu (teda tento rok), ale konkretny datum sme nemali vymysleny, ja len take predbezne..ako 5.9. a podobne..A potom zrazu moja mama pozerala tieto stranky v aprili monuleho roku a nasla temu o hoteli Kamila a velmi sa jej to tam zapacilo a zrazu sa vsetko rozbehlo, vybrali sme termin a na nase prekvapenie mali 4.7. posledny volny termin v sobotu v juli (iny den ako sobota u mna neprichadzal do uvahy)..takze sa to vsetko rozbehlo v priebehu par dni..Mozno v inom pripade by sme to nepripravovali tolko, islo o to, ze Kamila je zarezervovana na rok a pol dopredu, takze sme nakoniec boli radi, ze sa nam usiel termin ;-) no a ono to uz je tak, ked je raz rezervovany termin a miesto pre hostinu, uz to cloveku neda a pozera, vybera, kupuje a taaak :-D tak snad vsetko dopadne tak, ako sme si to vysnivali, ked uz to tolko chystame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andelik nemas za co :-D my sme tam najprv nechceli ist (predsa len tam bola rezervacka pre Vas a bol to tvoj vecer s tvojimi kamoskami ;-) ), ale nakoniec sme prisli a bolo super :-D inak baby mali kontakt na toho "chlapa v klobuku" odo mna :-D :-D :-D no my sme boli vcera opat zhanat pre draheho topanky a opat sme ziadne nenasli :-( my sme mali tiez zakladne veci (kameraman, sala, kostol,...) na svadbu vyriesene behom 2tyzdnov. a termin sme prisposobili sale - chceli sme september,ale uz bolo vsetko poobsadzovane, posledny volny 18.7. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dnes som bola na skuske siat aj som prihodila foto len tam mam trochu vypulene oci :-D a k pani Vostinarovej som objednana 6.7. o 18 hod tak sa neviem dockat, som myslela ze ma da skor aspon tak 2-3- ale co uz , musim :-S pockat
Odpovedať
Profilova fotka
keď si pozriem do plánovača že len 5 dní, tak mi mierne stiahne žalúdok :-D ja mám skúšku až vo štvrtok :-) aspoň to bude mať vizážistka aj kaderníčka v čerstvej pamäti.
Odpovedať
Profilova fotka
lllinda pekne satky,odkial ich mas? :-) a hlavne ziadne brusko! ;-) no ja som jej nedockava volala minuly tyzden ale nemohla zrovna hovorit,tak som sa ani neobjednala. ja zacinam mat stresy,ze sa nezmestim do siat :-S takze od zajtra seriozna dieta :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem! no nastastie este ziadne bruchoo :-D mam ich z Ba svadobny salon Škerak, a este nikto ich nemal takze na mne budu mat premieru ;-) som sa potesila ze budem prva ale na tej foto aj tak nevyniktu tak dobre ako v skutocnosti, no ja sa len bojim aby sme sa dohodli s pani Vostinarovou lebo potom 3 dni pred svadbou zhanat novu vyzazistku aj kadernicku :-S no nic moc! preto som to aj chcela skor!
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam stiahnuty zaludok aj bez planovaca :-N dufam, ze aspon to pocasie nam vyjde, ale podla predpovedi-nic moc 8-( fakt mam pocit, ze nam sa lepi smola na paty, ako keby sme dostavali znamenia, ze svadba nema byt. mojej krstnej dnes udrel do domu blesk :-( prave v tej miestnosti, kam trafil, bol vtedy bratranec, este stastie, ze stihol uskocit za dvere. chudak chlapec, je z toho v riadnom soku :-( lllinda, satky su fakt pekne, ja uz sa tesim na tie svoje, kazdy den si obkukavam fotky, kde som v nich odfotena ;-) vcera som sa konecne pustila do vyroby stuh na ozdobenie aut svadobcanov, uz po hodine mi tiekli nervy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady - viem, Lucia sa mi pochvalila de ho zohnala :-D tak diky, bol to riadny sok. myslim ze fotky hovoria za seba ze 5 dni? uf... uz to nejako rychlo uteka. ja pozeram predpoved pocasia tu: http://www.shmu.sk/sk/?page=1 a na piatok to v okoli BA vyzera docela nadejne, tak si drzim palce, aby sobota bola este lepsia.
Odpovedať
Profilova fotka
sjuzan a kde mas foto? od kial mas saty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lllinda preco by si mala zhanat novu-myslis,ze by ste sa nedohodli,ze by sa ti to nepacilo? :-S ja si myslim,ze urcite budes spokojna,ona je velka proficka a kazdy koho som sa pytala komu mam ist tak mi odporucil ju ;-) ja chcem ist pozriet do toho skerakovho svadobneho obchodu este nejake drbonosti dokupit - chcela by som ten konfetovy ohnostroj s tymi papierovymi srdieckami - by to na nas "vypustili" pri prvom tanci :-D andelik, ozaj a aku ma vostinarova cenu???nemam ani sajnu :-| a platila si aj za skusku? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem aku ma cenu, nepytala som sa jej, a za skusku som neplatila. Dam vediet v nedelu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok,uz sa tesim :-D dufam,ze budete mat pekne pocasie ;-) inak moja mamina si dala piect pagaciky a slane k tvojej (tusim) babke :-D teraz fakt neviem,ak to nie je babka,tak ma oprav :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hehe... mamina :) ale uz je aj babka, takze az tak moc si sa nesekla
Odpovedať
Profilova fotka
hups,tak prepac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lllinda, do albumu som ich radsej nedala, pretoze par clenov rodiny tieto stranky pozna a navstevuje a bojim sa, ze by ich uvideli :-p su so svadobneho salonu alma v seredi, ale doviezli ich z ciech. smola, ze do ip sa neda poslat obrazok, poslala by som ti fotku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sjuzan ved ked ich uvidi niekto z rodiny a nebude to tvoj manzel (teda buduci :-D ), tak je to ok ;-) moje saty tiez videli nasi, krstna, kamosky - musela som predsa pocut kritiku :-D teraz zacinam mat boje,ci sa do nich zmestim,skusala som ich pred 3mesiacmi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady, mne povedala pani vostinarova ze aj so skuskou je to 100€
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuha,tak to je dost :-S som myslela ze okolo 70 to bude.. =-) ale nemam sajnu ako sa to teraz hybe,lebo som uz dlho nikde nebola,ze by som sa davala licit a cesat.
Odpovedať
juj babulky tak uz to mam len za 3 :-D uz mam urobene svadobne nechty na rukach, svadobnu pedikuru :-D este zajtra ma cakaju promocie, takze kopec srandy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no... 100 je dost, ale za krasu a trpi a tiez plati ;-) Uf, 3 dni.. a pocasie stalo na h...ouby. Achjo. Dnes mam v plane ist si do cistiarne pre popolnocky, dohodnut fotenie s konikom prisit si modru maslicku na podvazok, preratat pierka (mam pocit ze mam malo) a vystrihovatkom robit motylikove konfetky na ozdobu :-) Zajtra budem upratovat byt, skocim si po saty do svadobky, niekde ich schovam a vecer do kina. V piatok stretko s kameramanom, manikura a zacneme vyzdobovat altanok s kamoskou. a potom SOBOTA! kedy bude urcite krasne slnecno a teplucko ]-(
Odpovedať
andelik Bude pekne, neboj sa, mne mamina vcera povedala, ze Ilko uz hlasil na sobotu pekne a ziadny dazd ;-) ja hlavne dufam, ze nam nebude prsat doobeda pocas fotenia, lebo to by ma porazilo...Ale nie, musi byt pekne :-D Ja idem dneska do solarka, na skusku siat, vecer na spoved, zajtra mam tie promocie, v piatok pridem na otocku do prace a prinesiem nejake svadobne kolace, potom pojdem pre saty, vecer na omsu a uz je tu sobota :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka tak si tie promocie uzi,ja mam v utorok :-D andelik nic sa neboj,weekend ma uz by fakt pekny ;-) ja som vcera volala s machom - nas kameraman a fotograf, ze v tom tyzdni,ked bude svadba sa stretneme.zajtra idem s mamou do blavy pozret jej nejake saty na svadbu a ked ma nejake oslovia,tak kupim a vymenim za popolnocky,co mam teraz,lebo tie moje na mne... :-S ja to tiez tak budem riesit,ze na nohavicky prisijem modru stuzku,lebo podvazok mam taky maslovy ku satam,modre sa mi moc nepacia :-| no a dnes chcem nakupit material na menovky, dufam,ze to dobre vypocitam,sak pre 100ludi nemam sajnu kolko toho potrebujem =-) ja mam manikuru v piatok pred svadbou. inak vcera sme mali s drahym mensiu vymenu nazorov - ze vsetko musi byt podla mna - ja som chcela rozniest co najviac vysluziek uz v piatok,nech na to nemusim mat mysel a on ze nie,ze sa to bude davat,ked budu ludia odchadzat z hostiny ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a dnes sa mi snivalo,ze bol stvrtok pred svadbou a nemala som ani kyticku objednanu ani kvetinovu vyzdobu a ze sme hostinu mali zrazu robit u krstnych na kopaniciach, kde boli 2m snehu, no hroza :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dnes uz mame ten "nas" mesiac. cheerlady, ja mam taketo besne sny takmer stale, hlavne tie, ze je svadba a ja nemam kyticu a nema mi kto spravit vlasy a makeup :-D dnes som si konecne kupila samodrzky aj ked som velmi nechcela, ale na boso v lodickach neviem chodit. podarilo sa mi aj zohnat kvety na vyzdobu brany. drahy bol dnes na skuske obleku, skoro ma porazilo, ked som videla ten oblek. niekto ho mal teraz pozicany a vratil ho pekne doriadeny. ale ze cistiaren to spravi, tak mi odlahlo :-N inak dievcata, ako ste na tom s rozpoctom? dari sa vam ho dodrziavat, alebo si aj vy uz pomaly buchate hlavu o stenu? pretoze ten nas kazdym dnom utesene narasta 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Rozpocet? Hm.. ten sme podla mna prekrocili uz davno. Zajtra si idem pre saty... ze 444 musim este doplacat k 170 zalohe... uf, nic moc. Ale keby som nemala rodicov, tak sa asi vydavam v mechu nejakom na radnici a na veceru skocime k McDonaldovi ;-) Cheerlady, chlapi sa do toho vobec nerozumeju... ten moj ma tiez obcas take uletene napady, ze ho musim uzemnovat. Ale on sa nastastie nestazuje ze vsetko vyberam a vybavujem ja. A vysluzky urcite roznasajte v piatok. Bude to jednoduchsie pre ludi aj pre Vas. A museli by ste to mat ulozene vsetko v hoteli - maju tam vobec chladnicky na to?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte na pani Vostinarova je dost draha ale aj vraj velmi dobra tak dufam ze to bude stat za to, no nervozita sa uz blizi, teda ako citam tak u vasich partnerov :-D moj zatial so vsetkym suhlasil takze nemame ziadny problem, len nsom chcela aby si kupil noe topanky a neviem ho za nic na svete presvedcit!!! lebo on jedny ma a tie mal iba raz a su ako nove, ale mne sa vobec nepacia :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme tiez uz rozpocet prekrocili, ale nastastie rodicia nam pomahaju, ako mozu, mali sme na svadbu usetrene, ale pri tych cenach by sme tiez bez rodicov vecerali v mcdonaldovi :-N toho mojho za svet neviem dokopat k tomu, aby si aspon vypocul skladbu na 1.manzelsky tanec, nehovorim o video instruktazi, nech sa nauci kroky. cele svadobne pripravy boli na mne, ale nestazujem sa, keby som poverila niecim draheho, tak by to dopadlo. na moju otazku, kedy si pojde skusat oblek mi polozartom-polovazne odpovedal, ze to nenecha na poslednu chvilu a pojde "uz" v piatok pred svadbou :-D inak u nas sa to zvrtlo a cela zostava z mojej strany sa u nas zide v piatok vecer pred svadbou, zevraj torty nam donesu.cini to cca 25 ludi. uzasne vyhliadky na oddychovy piatok ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?