Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
makeup je jednoduchy. Na ociach zlaty a taky tmavy tien a na pery len lesk... Tie oci take trosku vyraznejsie, a ja ruz vobec nepouzivam. No to ona sama povedala, ze lesk bude najlepsi, a nemusim sa bat jest a pit, lehko si napravim "ziarivy usmev" :-D
Odpovedať
sjuzan, u nas tiez svokra najprv mala vyhrady proti bufetovym stolom, lebo moj drahy ma uz starsie babky a ze si nebudu vediet same nalozit :-S ale povedali nam aj v hoteli, ze oni maju take skusenosti, ze ked to ludom naserviruju tie dalsie vecere, tak sa to nezje a vela sa vyhadzuje, takze radsej nech si kazdy naberie kolko chce..A aj keby si nechceli nabrat, tak hladni urcite nebudu, teda my mame obrad o 16:00, to ratam veceru najskor o 18:00, to mame polievku, predjedlo, hlavne jedlo, asi aj dezert - to este sa musime rozhodnut + budu kolace, slane..takze hladni nebudu, ale ja si myslim, ze nebude problem s tym, ze by si niekto nenalozil.. Ja mam teraz take zmiesane pocity, lebo doma sa na nas pozeraju ako na sibnutych, ze nechceme odobierku, ze ako prvy tanec nebude valcik ale Metallica..a ze si nechcem dat v kostole zavoj cez tvar..som z toho dost smutna, lebo nerada vyzeram doma ako dilino, ale tak ja proste tu odobierku ani valcik nechcem a zavoj na tvari tiez nie, tak preco to nemozu len tak vziat ze ok a bolo by? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ahojte baby konecne sa uz pridavam aj ja po dlhsej odmlke, my sme boli vcera zajednat tiez jedlo na svadbu a z planovanych troch nam povedali, ze stacia dve, hlavny chod a druhy chod nam spojili dokopy a urobia z toho primeranu porciu, pretoze maju skusenosti, ze ked su dva a viac chodov tak sa to nezie a je to zbytocne drahe a ked si aj nalozia a nedojedia sa zbytocne vyhodi a tak sme si dali len dva chody. budeme mat prípitok, predjedlo, polievocku a kuraci gordon-blue na prírodno a k tomu aj pikantné bravcove a s tym ryzu a opekané zemiaky+obloha, vraj je to velmi dobra kombinacia, tak sme sa nechali ukecat a potom teple a studene bufetové stoly, ktore sa budu dokladat, ked bude nieco chybat. som so vsetkym spokojna :-D cheerlady gratulujem k statniciam :-) tak sa mozes vrhnut na pripravy uz na 100% ;-) ciusinka ani ja nebudem mat zavoj cez tvar, u nas sa to za prve nedava a za druhe sa mi to ani nepaci, posobi to na mna tak gicovo :-| ved to hadam dako len preziju ak si ho nedas cez tvar, nie??
Odpovedať
monikapd No ja dufam, ze to preziju, lebo u mna bola priorita korunka a zavoj sa mi sice tiez paci, ale urcite nie zvrchu, aby mi zakryl cely uces - naco sa potom vlastne mam dat cesat...A zavoj cez tvar sa mne vobec nepaci, ved ma nikto neuvidi ked pojdem do toho kostola..Tak som povedala, ze zavoj chcem zospodu, uz sme to s kadernickou aj tak nacvicili ale stale ma niekto presviedca, ze mam mat zavoj cez tvar, ale ja to proste tak nechcem a ani to tak nebudem mat..len ma mrzi, ze to ludia nechapu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka ja este stale nie som rozhodnuta,ci si dam ja zavoj,lebo chcem do vlasov aj kvietok :-) ja odobierku chcem - pre nasich je to totiz velka udalost,ze vydavaju dcerenku,tak by som im to chcela dopriat,lebo tatina by to asi sklamalo,keby sme sa im takto nepodakovali :-( viem,ze podakovat sa da aj sukromne,ale mne sa to takto paci...samozrejme s normalnym prihovorom a nie s basnickami jak zpred 100 rokov ;-) no zacina ma chytat nervozita - uz len 3tyzdne, musim spisat zoznam,co vsetko nam este chyba :-.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja makeup nemam vobec premysleny. aj sa ma v salone pytali, ako si to predstavujem, ale ja vobec netusim, co by som chcela :-N asi to necham uplne na nich. ciusinka, ja som tiez tvrdila, ze tolko jedla bude na leto vela, ved este budu zakusky, slane a ovocie. ale pristala som na kompromis, takto si to naberu z mis a co ostane sa rozdeli medzi mamu a svokru. odobierku nebudeme mat, byvame spolu u mojich rodicov a zatial sa to ani nemeni, osobne sa mi to ani nepaci, pretoze ja sa hned rozplacem a nechcem si znicit makeup hned na zaciatku. ale uplne to nevynechame, mam peknu a kratku basnicku, ktorou sa rodicom podakujeme, drahy mi da kyticu a ideme :-) inak mna tiez hnevali pocas priprav reci typu, toto sa ma, to sa robilo. a vela som sa toho napocuvala, nemame vela svadobnych zvykov
Odpovedať
Profilova fotka
tento weekend bola u nas krstna a ta sa cudovala, co vsetko sa u nas nerobi - byvame pri BA a ona pri Novom meste nad Vahom. napr.sme sa rozpravali o kolacoch a ona,ze sak treba dat vysluzku aj fararovi,aj ministrantomo,aj organistovi, atd...ja som sa nad tym len zasmiala :-D preco by som mala dat kolace niekomu,koho vidim prvy a posledny krat v zivote??? ]-( ja make-up urcite tmavsie oci a na pery nekaky bledsi lesk alebo ruz s leskom ;-)
Odpovedať
no ja inac netusim, aky make-up vlastne chcem :-D a ani som nebola na skuske licenia a ani sa nechystam ;-) necham to asi uplne na vizazistke, ked som u nej bola prvykrat ked mal stuzkovu moj skoro-svagor, tak som len prisla, povedala, ake mam saty a ze mi je jedno ako ma nalici a nalicila ma tak perfektne, ze som sa nespoznala v zrkadle :-) ja chcem teraz nieco velmi jemne, mozno take nejake ruzove tiene, ake mam popolnocne saty, kedze aj v kytici budem mat svetlucko ruzove ruze a aj torta ma ruzove ruzicky..a aj vyzdoba asi bude bielo-ruzova :-) no neviem, necham to na nu..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez ked som isla na stuzkovu,tak som nesla na skusku,ale svadba je predsa len o inom ;-) neviem si predstavit, ze by ma nalicila a nebolo by to to prave a musela by ma zase odlicit - hned stresy, ze nestiham a uz by som bola na nervy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
u nas sa cudujem skor ja. svokor ma naplanovane brat do auta flasu tvrdeho. zdovodnil mi to tym, ze ked pojdeme z domu, tak ludia na ulici zastavia sprievod a nepusta nas, kym sa nevykupime. vraj u nich to tak bolo, ale zabudol, ze sa zenil pred 30 rokmi v malej dedinke na vychode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som cakala,ze ju chce brat,aby sa psychicky posilnil :-D na tejto stranke som sa podozvedala vela novych zvykov,ale keby som ich chcela aj zrealizovat,tak vacsina hosti by sa cudovala,lebo tu sme o niektorych vobec nepoculi :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zo zvykov len rozbitie taniera a prenesenie cez prah :-) vsetko som porusila a nejake veci nahradila programom. aj tak je jedna rodina zo zapadu, druha z vychodu, dalsi hostia su z ciech a kazdemu sa vyhoviet neda, nakoniec, je to nasa svadba, spravime len to, co sa nam nebude priecit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my mame zo zvykov odobierku, rozbitie taniera, odcepcenie. a drahy chce aj unos nevesty ale rozmyslam,ze mu to zrusim,lebo obrad mame o 17:00, vecera o 19:00 a keby ma mali este uniest, tak sa pomaly ani nezabavime :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vedela uz davno, ze unos nechcem. bola som pred 3 rokmi na svadbe, kde uniesli nevestu, nejak som sa zamotala medzi vsetkych a sla som s nimi. velmi sa mi nepacila 1 vec-kamarati, ktori ju uniesli si za tu pol hodinu, co prisiel zenich naobjednavali najdrahsi alkohol a spravili im pekne vysoky ucet. myslim, ze svadba je aj bez toho dost nakladna vec a nemozem si dovolit platit niekomu jeho "maniere" ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda, ja som sa tiez zucastnila jedneho unosu a moc sa mi to nepacilo. a osobne by som sa blbo citila v svadobnych satach na diskoteke medzi pubertiakmi a vsetci by na mna cumeli ]-(
Odpovedať
my z tych zvykov budeme mat tiez rozbitie taniera, prenesenie cez prah a cepcenie a to mame objednane nejaky babky z Vajnor, ktore nas komplet navlecu do krojov :-D rusime tu odobierku a prvy tanec nebude valcik..Tak snad to nie je take katastrofalne, ze by to ostatni nemohli prezit :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my mame na odcepcenie jeden subor mladych - spieva tam moja byvala kolegynka, tak som rada :-D a na ako prvy tanec popolnoci nam zaspieva piesen od whitney houston - it can be miracle - spievala nam to na vianocnom vecierku a vsetkym behal mraz po chrbte ake to bolo krasne... ;-) tak sa tesim :-D aj ked mi bude luto,ze sa prezleciem zo satiek :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nehovoriac o tom, ze pubertiaci radi tancuju v style "do jednej ruky poharik, do druhej cigareta", cize pre saty nie prave nabezpecnejsie miesto =-) miesto cepcenia som sa inspirovala niektorymi dievcatami a pouzijem prisahu svokier a novomanzelsku prisahu. ciusinka, dj mi na tieto obavy napisal peknu vec, ak tam budu ludia, ktori vas maju radi a budu sa chciet bavit, je im jedno, co na svadbe bude a co nie ;-) a inak, aj tak som pripravena, ze sa najdu pripomienky, co sa ludom nepacilo, holt, 100 ludi - 100 chuti. hlavne ze pre nas budu nase svadby tie najdokonalejsie, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sjuzan a mas tu prisahu svokier a novomanzelov niekde napisanu? ;-) mozno by som sa aj ja inspirovala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam, poslem ti to do ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ta pre tie svokry je super,uz som ju citala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to tiez paci, len sa este musim spytat svokry, ci bude ochotna to precitat, ked teraz drzi smutok. kedze nechcem odcepcenie, tak by som chcela aspon toto, pretoze hostia nejaky program o polnoci urcite cakat budu.
Odpovedať
Profilova fotka
Všimli ste si, že ked si chystáte vlastnú svadbu je kopec radcov čo hovoria to musíte bezpodmienečne mať lebo je to zvyk, patrí sa to atď. Keď sa však spýtate ako to bolo na ich svadbe tak máločo mali podľa seba diktovali im rodičia a nám robia to isté. Prípadne nič z tých propagovaných zvykov nemali :-D Ciusinka urob si tak ako chceš. Je škoda zakrývať nádherný účes a korunku závojom práve vtedy ked sa na teba pozerajú všetci. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no takze v prvom rade gratulujeeeeeeeem k Bc! A veeeeelmi obdivujem! a k tym tradiciam , my z toho nemame vobec nic, ziadna odobierka, tanier dokonca ani odcepcovanie, nic take rano len kadernicke, vlasy make-up, od tial obliect a utekat na fotenie, potom na obrad, na spolocnu veceru a o desiatej jedenastej vecer u nas velka grilovacka pre kamaratov..... ja totiz nie som na take tie zvyky co sa robia na svadbach....
Odpovedať
Profilova fotka
lllinda,dakujeeem :-D no aspon mate menej starosti ;-) aj ked ja by som si to takym stylom nevedela asi predstavit, vzdy som chcela mat velku hostinu a zabavu az do rana - aj ked netvrdim,ze to na grilovacke nebude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nie som na velke svadby, teda je to krasne, ale aj vela starosti a vsetko okolo.... veceru mame pre rodinu a kamarati budu do rana...... starsi nebudu obmedzovani hudbou ktoru pocuvame my :-D a naopak, no a kedze som uz vo 4 mesiaci tehotenstva tak by som asi nevydrzala byt do piatej na nohach a vsetkym sa venovat.... takto sa mozem kedykolvek vytratit aj s manzelom do izby.... :-D a mame uzasnych priatelovktory sa potesili tejto alternative takze pre mna je to presne to co som chcela, a nastastie mame s priatelom na to rovnaky nazor. ale je jasne ze kazda velka svadba ma velke caro len je to j dost unavne a narocne....
Odpovedať
Profilova fotka
lllinda, waaaw,tak gratulujem! :-D :-D my tiez chceme mimco, tak dufam,ze sa nam co najskor podari,lebo uz pol roka mam vysadenu HAK a stale nic :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lllinda, inak mne si strasne povedoma a znama, neviem odkial ta poznam,asi z videnia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-D u nas to bolo ale neplanovane...ja uz mam jeden a pol rocnu dcerku a toto druhe dieta my vychadza presne na ten isty termin ako bolo prve, tak tam bude presne 2 roky rozdiel, som nechcela tak skoro druhe ale co uz teraz sa uz tesim :-D ale sa tesim hlavne z toho ze este vobec nemam brucho ;-) :-D tak ducahm ze este 2 tyzdne to vydrzi!
Odpovedať
Profilova fotka
no moze byt, ved Pezinok nie je taky velky :-D a robila som Tatra banke takze mozno tam alebo mame spolocnych znamych....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?