Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moji svokrovci sa tiez zapajaju. vcera nam napisali sms, ze malinovky, ktore sme vybrali nemozme kupit, lebo sa im nepacia a asi budu zle :-D dalsi vyrok do mojho notesu ;-) u nas sa rozlucka nekona z viacerych dovodov :-( ale vynahradime si to na svadobnej ceste, na ktoru ideme tyzden po svadbe. dnes som sa dozvedela milu novinku, ze tortova soska mi pride pravdepodobne par dni pred svadbou, tak budem asi paradne stresovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz mam na ceste topanocky k svadobnym satam,tento tyzden som si kupila k popolnonym satam ;-) objednala som coko-fontanu,lebo drahy ked to zbadal,tak ju chcel okamzite objednat :-D na ceste je aj vejarik,ked bude horuco a k foteniu ;-) no ale zacala som vahat nad mojimi popolnockami....asi si ich neobleciem a budem zhanat nieco ine :-|
Odpovedať
Profilova fotka
skoro som zabudla - prisli nam nove pohare! :-D tie stare sa mi nepacili :-S
Odpovedať
Profilova fotka
monika - v bazare som nasla tvoje popolnocne satky - predava ich "turistka" - ja len,ze ma napadlo,ci ich uz mas,lebo som ich tam videla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas mala coko-fontana vcera premieru. dopadla dobre a je to fakt pravda, ze netreba do nej drahu cokoladu, staci aj ta najlacnejsia tabulkova cokolada ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
odkial mate tie cokofontany? ja som to sice velmi nechcela na zaciatku, ale co ja viem... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
andelik kukni do bazaru,tam ich prenajimaju a niekto aj predava ;-) ja som to tiez na zaciatku chcela, teraz ma to nejak preslo,ale draheho zase chytilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andelik, ja to mam z internetoveho obchodu, neviem, ci mozem vlozit stranku, ale skusim: http://www.priemyselnytovar.sk/dema.f... stala ma 43 euro a dodanie trvalo necele 2 dni, tak som bola velmi spokojna. je to fajn vec, ale na kratku zabavu a mozno by som ju uz ani ja druhy krat neobjednala. je to proste len na take spestrenie. dievcata, dnes mam hrozne stresy, vsetky problemy s vybavovanim svadby su oproti tomuto nic. rano zomrel drahemu dedko a my nevieme, co bude so svadbou ;-( my sa chceme vziat, ale draheho rodicia chcu svadbu odlozit minimalne o rok |-|
Odpovedať
Profilova fotka
sjuzan77 to je fakt neprijemne :-( jedny nasi kamarati tiez mali svadbu asi mesiac po tom,co zenichovi zomrela babka,svadbu neodlozili, ale bolo citit taku inu atmosferu... je to tazke, ja by som sa tiez tazko zmierovala s myslienkou posunut svadbu... daj vediet,ako ste sa rozhodli...
Odpovedať
Profilova fotka
no my vlastne rozhodnuti sme, mozno to vyznie blbo, ale zivot ide dalej, a keby sme to odlozili, moze sa stat nieco zle niekomu inemu z rodiny. a navyse si to nemozme dovolit, vsetko vybavene, zalohy vyplatene, je uz v tom dost penazi. problemy sme mali obrovske pri vybavovani, a uz by som to cele odznova psychicky neuniesla. najviac mi je luto draheho, dnes je prvy den v novej praci, len na skusku a podla tohto dna sa rozhodne, ci ho prijmu. a miesto toho, aby sa sustredil na pracu mu od rana vyvolava mama, ze chcu zrusit svadbu, kedy je pohreb, kedy prideme, strasne nieco :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sjuzan hmm,mas to teda tazke,ale budem drzat palce, nech sa vsetko vyriesi ;-) to je pravda,ze ked uz su zalohy poplatene, tak by to bola hlupost. nezavidim ti tu situaciu, dufam,ze nam sa nic neprihodi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Uf, tak toto naozaj nie je lahka situacia. Nevedela by som co robit. No je pravda, ze uz je v tom urcite vela penazi a takto na poslednu chvilu to zrusit... no neviem. Budem drzat palce, aby sa to vsetko nejako vyriesilo :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem za podporu. boli sme za svokrovcami sa porozpravat. buduca svokra to nesie naozaj statocne a aj napriek tomu, ze jej prave zomrel otec, suhlasila s tym, ze ked uz su v tom aj peniaze, tak sa nic odkladat nebude. ale buduci svokor ma velke vyhrady, on s tym nesuhlasi, vlastne ako so vsetkym. tak je to teda tak, ze svadba bude, 1 rodina sa este nevyjadrila, ci pridu, proste nam ostava dufat, ze sa kvoli nam trocha premozu a nakoniec aj zabavia. za tie 3 tyzdne to najhorsie preboli, navrhla som si ho uctit par vetami pri prihovore a odniest mu nejake krasne kytice, ak dostaneme. je to smutne, ale aj tak sa v rodine uz o nicom inom nerozpravalo, cakalo sa to kazdym dnom, dedko bol chory, ale nikto neratal s tym, ze nevydrzi do svadby. najhorsie na tom je, ze si splnil svoje zelanie-nejde nam na svadbu, vyhlasoval to uz od zasnub :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sjuzan tak fajn,ze ste sa takto dohodli...ak sa mozem opytat, tak preco vam nechcel ist na svadbu? :-( no tak to ho asi panbozko vypocul,ked tam nechcel ist...
Odpovedať
Profilova fotka
z nejakeho dovodu ma nemal rad :-( dost ma to trapilo, pretoze ja som uz dedkov nemala a myslela som si, ze v nom ziskam nejakeho "nahradneho" dedka. nikto z rodiny to nechapal, preco bol ku mne taky zly. draheho neustale presviedcal, nech si to rozmysli, ze on nechce aby sme boli zasnubeni, ze sa zenit nemusi, lebo potom sa moze rozviest :-S myslim, ze mu vadilo to, ze sa drahy prestahoval za mnou, ale je to len 15 minut cesty autom, tak to nie je take hrozne. vraj kvoli mne odvrhol rodinu :-o ale dnes je to uz vsetko lepsie, vsetci povedali, ze nam na svadbu pridu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sjuzan no to su ti starsi ludia...maju svoje nazory a nic im ich nezmeni...to poznam :-S no este ze tak, tak uz mozes byt zase kludna :-D ja cakam uz zajtra topanocky a potom vsetko,co mi poprichadzalo dam do albumu :-D teraz nemam cas,pozajtra statnice,uff.. :-(
Odpovedať
babulky tak ja uz to mam len za 10 :-D ale poviem vam teda, ze stres uz na mna prichadza, uz ma zacina trochu boliet brusko ;-) neviem si teraz velmi zivo predstavit, ako sa mi podari prejst k tomu oltaru, ja som totiz strasny tremista :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anjelik nemala si dnes ist k pani Vostinarovej na skusku???? alebo som si pomylila datum?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to mam za 17 :-D ale ueste som stale kludna, som zvedava kedy to na mna pride, ale zatial nic :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no holky ja za 24 :-D anjelik veru mala,uz cakam aj ja na fotky! :-D jaaaj, babenky, ja mam zajtra statnice, drzte palceky!! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ta obdivujem! tolko veci naraz tak nech ti to zajtra vyjde! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak mne tam tiez ta 17-tka svieti. ja mam nervy riadne, ako to cele dopadne, neviem sa zmierit s tym, ze prave nasa svadba bude poznacena smutkom. ale tesim sa na nu a dnes som si konecne nasla topanocky k popolnocnym satam, tak aspon trocha radosti mi bolo dopriate :-) cheerlady, budem na teba zajtra mysliet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
držím palce, aby vyšlo všetko tak ako má :-) tých 10 posledných dní bude riadna naháňačka :-) aj ked je už všetko vybavené :-D v roboteako keby sa všetci zbláznili sa môžem pretrhnúť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Holky sorry, ale fotky zo skusky nemam. Nestihala som, a tak sme to ledva dokoncili, povedala som, ze je to krasne a hned sme to aj davali dole. Ale nebojte sa, pani Vostinarova je neuveritelne mila, poradi so vsetkym a urcite sa na niecom dohodnete. Definitivne som sa rozhodla, ze pojdem zhanat nove popolnocky. Chcem sa na vlastnej svadbe citit krasna a to sa mi v tychto akosi nedari. Tak mozno zajtra vybehnem do BA. no a sjuzan - Draheho stryko je teraz v nemocnici, cize tiez to nemame vesele... vyzera to vselijako. Neliecena cukrovka, uz pomaly upadal do komy vraj.. tak snad sa z toho dostane :-( zivot je pes
Odpovedať
Profilova fotka
andelik, to mi je luto, mozno to mas este horsie ako ja. my uz vieme na com sme :-| ale ty mas svadbu uz buduci tyzden a nevies ako dopadne stryko, vzdy tvrdim, ze najhorsia je neistota |-| dufam, ze vsetko bude v poriadku a nakoniec si stryko na vasej svadbe zatancuje..
Odpovedať
Profilova fotka
tak mi dievcata povedzte, co ma este do tej svadby caka. ja uz mam fakt pocit, ze niekto "tam hore" ma proti nam nejake vyhrady. prave nam nasa svedkyna a kamaratka odriekla ucast na svadbe - jej mame zistili rakovinu. a ako keby toho nebolo dost, bola som odniest do kvetinarstva obrazok kytice podla dohody - 2 tyzdne pred svadbou. zistilo sa, ze o mne nic nevedia, pretoze rezervacia, ktoru predo mnou spisali proste zmizla. to uz je na slak trafenie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no ved dva tyzdne vopred to este nie je ziadna katastrofa. Teda ak si zaplatila zalohu, a budu ju chciet od teba este raz, tak to je blbe... ale kvetinky sa stihnu, neboj :) No a stryko neviem ci si zatancuje, ale boli by sme radi, keby sa dovtedy z tej nemocnice dostal. Nam tiez odpadlo zopar ludi, ale nikto dolezity, to skor taki, co boli pozvani aj tak len zo slusnosti ;-) Dnes sme boli jedlo dohadovat... z planovanych 3 chodov sme sa dostali na 4... uf, proti mame a svokre tazko bojovat.
Odpovedať
Profilova fotka
nie, zalohu som este neplatila, len ma to dost zarazilo, pretoze si spisali rezervaciu a zrazu o tom nic nevedia ]-( ale ukludnili ma, tiez povedali, ze kvety sa objednavaju den-dva pred svadbou. nam odpadlo 9 ludi. najviac ma to hnevalo pri draheho sesternici, ako dovod uviedla, ze pred nami idu na inu svadbu a nam uz nepridu. keby sa to tykalo financii, tak to pochopime, ale takto :-S ja som si jedalny listok predstavovala takto: pripitok, polievka, hlavne jedlo a potom uz len svedske stoly so studenym a teplym bufetom. nepreslo, tiez kvoli mame a svokre, vraj ludia sa budu hanbit ist si nalozit, ze budu hladni. ani to predjedlo som nechcela, platok sunky by nikomu nechybal.. ale spravili sme kompromis, prve jedlo bude servirovane a ostatne 3 chody sa budu servirovat pred ludi na ozdobnych misach, tak si nakoniec nalozi kazdy kolko zje.
Odpovedať
Profilova fotka
no holky, tak uz som Bc. :-D :-D :-D dakujem za drzanie palcov ;-) jaaaj,tesim sa, konecne sa mozem naplno venovat svadbe :-D idem si tu kuknut ten svadobny planovac a uvidim,co vseeetko nam este chyba :-D no my sme jeden par zrusili - kamarati,lebo sme sa v nich teraz velmi sklamali - vlastne oni sami vyhlasili po konflikte,ze na ziadnu svadbu nejdu. tak ja sa nebudem nikomu podlizovat,ked bola vina na druhej strane ]-( no a potom nam odriekol jeden par kvoli financiam, dalsi (starsi par) kvoli zdravotnym problemom... anjelik aj ja som sa rozhodla pre nove popolnocky - buduci tyzden zbehnem s maminou do ba - ona si chce tiez kupit nejaky kostym alebo saty,tak nieco pohladam... no buduci tyzden volam Vostinarovej a objednavam sa na skusku :-D a make-up aky ste vymysleli - v akom odtieni? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cheerlady, gratulujeeem x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?