Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, vela fararvo je prisnych a potom sa ludia radsej rozhodnu pre civilny obrad. Neviem si predstavit, ze by som popri robote, skole, svadobnych pripravach este robila aj svate prijimanie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Lori, ale ja som pocula, ze hrad je v rekonstrukcii a neda sa tam fotit.....je to pravda ci nie? tie stare ulicky, su super, to mas pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka...už máš vizážistku? lea...čo si spravíš s vlasmi..máš supiš dlhé ;-) a kočky...čo s nechtíkmi? ja si umelé necem dávať...dúfam, že sa na tých mojich miniaturách bude dať urobiť francúzska manikúra...i pedikura :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katka..hrad je v rekonštrukcii?? =-) ale dúfam, že ho aspon do júla spravia :-D
Odpovedať
ja si davam umele, lebo tie moje mini nechtiky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia..a už si niekedy mala umelé? ja ee...a necem,lebo sa bojím, že ked sa mi zlomia..tak poriadne do masa...a že to bolí..a potom máš nechty ja papundekel ]-(
Odpovedať
baby..to mate super,ze mate predstavu..ja mam zatial len taky plan..chcem sa fotit na hrade..takze si budem musiet odslapat cestu hore pekne v satach :-N :-D nechty si dam urobit v piatok..francuzsku..celkom mi drzia dlzku..tak hadam,aj potom budu..len na letisku budem musiet davat pozor,lebo tam si vzdy odlomim jeden ]-( a vlasy? natocit,zad trosicka vypnut,aby sa dal uchytit zavoj a zvysok pekne rozpusteny..sa mi viac pacia rozpustene vlasy :-)
Odpovedať
mala som uz viackrat, nezlomia sa ti, toho sa neboj...len su potom asi taky tyzden nepekne, vidno , ze tam bolo lepidlo, ale to prezijem :-D
Odpovedať
lea...pojdete na strecno? ;-) ale slapat do kopca.upss =-)
Odpovedať
no neviem si predstavit umele..akosi sa mi to nepaci a na fotkach je to vidiet.. pia..no mozno strecno,mozno aj inde..mam zopar vytipovanych hradov,tak sa chcem kuknut na ne..aby som mala take ine fotky ako ostatne baby z okolia 8-) a to slapanie hadam bude v poho..zavisi,ako tazke budu saty :-D
Odpovedať
no ved to ,ake budu saty....ale dufajme, ze to v pohodke zmaknes, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...drahý ťa vezme na plecia.... :-D hej rozpustnené sú krásne prirodzené ;-) pia..no práve toho sa bojím...že potom budem mať každý mesiac dalšiu položku...dorábka nechtov..to ee
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lori, vizazistku mam, bude to moja kozmeticka, ktora sa o mna stara uz nejaky ten rocik :-) ja mam svoje nechty - dlhe a su take tvrde, ze ked si ich potrebujem skratit, musis si ich najprv rozmocit. Umele nechty by som vam moc neradila.... Lori, hrad ma byt v rekonstrukcii 5 rokov, aspon to som pocula. Vlasy budem mat vypnute cele, kedze budem mat zavoj od polky hlavy. baby vsetky budete mat zavoj ci nie?
Odpovedať
sa potom pochvalim.. :-D :-D :-D ale zatial to vyzera na niekolkokilove saty :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To mi radila, aj ta baba zo salonu El, ze ked si nevesta da zavoj od pol hlavy, najvacsiu chybu robi, ked si necha rozpustene vlasy...
Odpovedať
lori...aj ja som si myslela, ze ked si raz dam nechty, tak potom stale, ale mala som asi trikrat po sebe a potom som sa na to vykaslala lea...moje saty su inak paradne tazke :-S
Odpovedať
Profilova fotka
katka...ja závoj nebudem mať...chcem kvet vo vlasoch ;-) čo 5 rokov? tak tolko čakať nebudem, aby som sa tam vyfotila :-D lea..no ja som už fakt zvedavá, čo s tými šatami porobíš? ozaj, topky už prišli?
Odpovedať
lori..no neviem,neviem,ci by to zvladol..kedze necvici a len sa napchava sladkym :-N :-D kati..ja chcem mat hore zavoj..sa mi to tak paci..aspon pri mne.. pia..takze nie som jedina,co ma tazke saty? :-D mas tam aj vlecku?
Odpovedať
lea...ano , mam aj vlecku ..a tiez budem mat hore zavoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..ani nevyzerajú =-)
Odpovedať
Profilova fotka
byť ťažké....
Odpovedať
lori...hej, uz mi doslo po chvilke, ze co si myslela :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia..no ja sa zle vyjadrujem... :-p ..zas ma bolia kolená, čo sedím na prdeli :-S
Odpovedať
aha..a ako mas pc? ;-)
Odpovedať
lori..no nechaj sa prekvapit..nemozem nic povedat.. topanky stale neprisli..napisali mi,ze mam posla druhy sek,lebo tento nebol adresovany spravnej osobe..tak som odpisala,az poslu tento spat,tak poslem druhy..doteraz neprisiel..takze asi tak..vcera som pisala,ci ho uz poslali,ze zatial nic nedoslo.. pia..super..a co vlasy?
Odpovedať
lea...no ja s vlasmi este stale neviem ....raz chcem rozpustene, ze ich jemne natocim...ale potom, ze vypnute...neviem furt vymyslam..a chcela by som korunku, tak uvidime, ako to bude lepsie vyzerat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...no nak to by ma porazilo.. ]-( pia...na stole...a sedím za stolom...
Odpovedať
Lori...ja ze mas nejaku zvlastnu polohu pri tom pisani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia :-D :-D
Odpovedať
no ja sa uz ani nerozculujem..staci,ze ma vytaca ten internet..nechcem tu nadavat..ale mam totalnu zlost.. pia..no este mas cas si to rozmysliet..mne sa podarilo zohnat si rovnaku korunku s bizu,tak som rada.. lori..tiez sedim za stolom..dala som na lepenie oznameni..nech to nemusim robit doma..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?