Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
lea...až teraz si vstala? =-) :-N niekomu je sveta žiť :-D
Odpovedať
aj ja vravim, ze niekomu je dobree :-D
Odpovedať
no bola som hore o pol osmej a vzala som lieky :-D a potom sa mi podarilo dobre zaspat,co som rada..lebo sa nam akurat slniecko ukazalo.. pia..ja mam 3velke a 2male..malym so objednala z quelle saty..a velkym dam sit v aprili..len musim najst nejaku lacnu a schopnu krajcirku..
Odpovedať
a platis to vsetko ty? alebo ste sa nejako dohodli? :-N
Odpovedať
platim vsetko sama..tie z quelle ma vyjdu lacnejsie ako pozicanie..asi o polovicu.. a pre velke nemaju nikde troje rovnake saty..tak im dam usit a dotanu to ako podakovanie..
Odpovedať
:-) tak fajn, ale ja nepoznam ziadnu dobru krajcirku a davam to neviem kde sit...a radsej na to kaslem :-p
Odpovedať
tak ich popros,aby si dali aspon rovnaku farbu.. a tie male su ako stare?
Odpovedať
rozmyslala som o tom, ale ja by som chcela ked tak ruzovu a viem, ze dve z nich ruzovu neznasaju, tak to bude asi tezke, ked tak sa nic nedeje, ;-) no a tie male maju 4, 5 , 8 a 13 rokov...
Odpovedať
kukni to quelle..maju tam vsetko v kombinacii s ruzovou.. http://www.quelle-international.com/s... tieto som objednala..a obom malym sa pacia.. tie velke budu mat tmavo modre..mam ich aj v albume..len odtien este neviem.. ale skus sa tych velkym opytat,ze ci by boli ochotne si nejaky ten odtien obliect..ja som tak diskutovala o satach..jedna napisala,ze by chcela svetlu,ale potom povedala dobre,ze bude tmava.. a dala som im na vyber zo siat,co sa mne pacili..
Odpovedať
jeeej tie male su krasne :-D dakujem za radu, skusim sa ich opytat, ci by im ta ruzova az tak velmi vadila =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky...ja sa teraz ani nemám do čoho zapojiť...lebo družičky nemám :-S :-D
Odpovedať
lori..u vas budete mat len najblizsich alebo ako? ak sa mozem spytat :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
lori..tak napis aspon,co mas dnes v plane..okrem toho uspesneho nakupu ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej..najbližšia rodina...tak 25 plus...lebo ešte sa nám pár ludí zbiera :-D
Odpovedať
pia..a vobec nestoja vela..maju tam pekny vyber siat..asi 5 ich moze byt..mozno aj viac.. lori..a o ktorej mate svadbu?
Odpovedať
to sa ti stale ludia nazbieraju :-) my sme prv mali mat max. 30 z nasej strany..a nazbieralo sa to 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...o 15.tej :-D a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
jéj....lea...to si chutné šatičky objednala :-D
Odpovedať
lori o 16.00 :-) to sa budeme potom takmer rovnako dlho zabavat,aj ked my budeme mat dlhsie svadbu..lebo kym sa dostaneme na miesto hostiny,tak bude aj 18.00
Odpovedať
lea..detom to asi objednam ;-)
Odpovedať
my mame svadbu o 16.30 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea..no jasneé..a hlavne na úrade je to chvíločka..takže v podstate o 16.tej už budeme v reštike :-D pia..nemachruj :-D
Odpovedať
ok nebudem :-D
Odpovedať
pia..super..a vobec to nie je nejake drahe..to je na tom plus :-) lori..no my budeme pred kostolom postavat a ty sa budes niest na rukach :-D
Odpovedať
lori uz bude papat treti chod, kym my dojdeme do saly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lori..to by som chcela...ale chlopa asi sekne v krížoch :-D
Odpovedať
tak pri Tebe urcite ho sekne v krizoch ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
pia..a kde bude svadba..na urade,ci v kostole?
Odpovedať
v kostole jednoznacne ;-) vy v kostole ze?
Odpovedať
ano..aj s omsou..co je o cosi dlhsie..a este presun do saly bude trvat aspon 15-20min.. lori..ved si chudulinka..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?