Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ty si fakt macherka 8-) ja sa pustím do jazykov až po štátniciach...dúfam, že ešte nie som príliš stará na to :-D ...čosi viem..ale bieda :-p
Odpovedať
no vela viem uz v anglictine z chemie..ale zas ked sa pozriem na tie jeho materialy,tak si urcite spomeniem :-D len musim zistit,ci uz ma presne datumy skusok..
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy končí?
Odpovedať
dalsi rok bakalara.. =-) inac..pekna fotka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ó dakujem..to len tak vymýšlam 8-) a potom ide ešte na magora, či nie? :-D ja sa nudím...a drahý zas vyhráva na gitare..už mi to lezie na nervy ]-( :-D
Odpovedať
no on pojde na ing :-p ale to az troska neskor.. ja som si pustila priatelky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
priatelky...to ten nový seriál na markíze?...či zase trepem... :-x :-D
Odpovedať
ano..tento..minule mi nesla markiza..tak som im napisala a uz to ide :-D tak som si ich konecne pustila.. ale panelak sa mi zda byt zaujimavejsi..len musim kuknut vcerajsi diel,lebo vcera zas to neslo :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no..ja som ten prvý diel nevidela..ale dnes dávajú další..tak sa chystám ;-)
Odpovedať
no na nete je..to ja teraz len to vyuzivam..na vsetko,co sa da :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela nejaké kreslo, kde nemusím mať pokrčené nohy pri pc...lebo ma boli kolená ]-( ...také najaké ležadlo :-D ... dnes som celý den doma...a stále sedím na prdeli...takže kolená mám včudu ]-( :-p
Odpovedať
no ja som uz rozvalen ana posteli..aby som si netlacila na brucho..lebo potom rychlo chytam krce =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to máš dobré...ja nemám notebook ]-( ...takže drepím po sediačky ]-(
Odpovedať
no aspon nejaku vyhodu ma to moje pc :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
presne ;-) ja už budem končiť...musím si ísť vystrieť nohy...a ospršiť..lebo ma čakajú tie priatelky :-D tak pekný večer ;-)
Odpovedať
pekny vecer aj tebe ;-)
Odpovedať
:-D
Odpovedať
uz si naspat?
Odpovedať
jo joo, uz som domkaa :-D
Odpovedať
ako bolo?
Odpovedať
v pohodke , ;-) pozeram, ze ste kecali vo velkom 8-)
Odpovedať
no snazili sme sa :-D :-D :-D co plany na vecer?
Odpovedať
ale pojdem asi ochvilku do hajan, ja som taky spachtos, niekto do rana chatuje ;-)
Odpovedať
no ja ked vstavam o pol osmej,tak tych 6hodin staci na spanok..obcas aj menej..ale zas cez vikend si doprajem :-D a co teda zajtra?
Odpovedať
tak to Ta obdivujem, ja potrebujem takych 9 hodin, aby som sa dobre vycucala :-D ale ked som s drahym, tak to vela nenaspim, lebo on vstava skoro , lebo nemoze spat dlho rano, tak ma stale budi :-S a zajtra? budem domka, pomozem mamci co treba a tak..ty co mas na plane?
Odpovedať
lea...inak pozeram ty si fakt sikovna, skoro vsetko nakupene mas, ja ani zdaleka =-) pierka pre hosti, pohare nemame, nemam saty na redovy..atd atd :-|
Odpovedať
idem uz hajat, tak pekny vecer 8-)
Odpovedať
no to poznam,ked polovicka budi..mna len vtedy,ked ide do prace..pripadne jeho rodica,ze cosi potrebuju.. :-S ja zajtra poupratujem a asi sa konecne pozriem na tu spodnicku,co mi treba pod saty na redovy.. musim sa snazit cim skor vsetko spravit a zariadit..inac,niektore veci som robila sama a tu mam dostatok casu 8-)
Odpovedať
lea...vidis, aj ja potrebujem spodnicku, ale pod svadobne saty...a este zohnat saty na redovy a aj popolnocne, no neviem, ci to nebudu nakoniec jedny saty..idem ja teda do postele, ma berie riadne..tak papik
Odpovedať
pekne sny prajem..zajtra popiseme..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?