Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
vy ste sa kde zoznamili ? ;-)
Odpovedať
skoro dva roky sme spolu... nie dlho, ale tento rok v anglicku sme si vyskusali aj byvanie spolocne a islo to ;-) sice budem musiet prehltnut niektore zvyky, ale myslim, ze sme ako tak pripraveni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my sme naše neduhy už dávno rozdýchali...dá sa to..my budeme v den svadby spoli 6. rokov :-D
Odpovedať
hej minule si spominala ;-) 6 rokov je dost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám teraz takú nutkavú chuť ísť nakupovať oblečko..ale namám finančný zdroj... ]-( musím čakťa do konca mesiaca ]-( ..už nech to je... :-D
Odpovedať
Ti o tom mozem porozpravat ako by som sla nakupovat =-) Len tiez cakam kym bude mat drahy vyplatu , slubil, ze mi nieco kupi, lebo som mu pomahala s diplomovkou ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D to aj ja tak...za zásluhy...ked niečo prekladá, tak za to že mu dám pár hodín pokoj a neruším ho mi dá nejaký úplatok :-D ;-)
Odpovedať
zacalo snezit, pred chvilkou slnko svietilo :-|
Odpovedať
lori..idem upratovat, mam tu bordel....tak zatiiim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pápá...
Odpovedať
no uz nam bezi posledna hodina :-) ale uz chcem byt na ceste domov..aj sa nam stihlo rozprsat.. pia..vidim,ze to mas podobnu story ako ja :-D s mojim sme sa tiez spoznali cez net 8-) no vidim,ze modernych ludi pribuda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak to už vydržíš ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lea...tiez cez net? :-D to je dobreee 8-)
Odpovedať
no konecne som doma :-) :-) :-) :-) :-) pia..samo..ja som moc moderny clovek :-D ale u nas dvoch som bola ja ta obsadena..no boli sme aspon kamosi a dokopala som ho na vysku..vtedy som ho brala len ako kamosa a nic viac..no niekto sa rozhodol,ze on je ten pravy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ako je to s tými sviatkami v UK?čo robia v pondelok? =-)
Odpovedať
lori..su doma a chodia pripadne na navstevu..a deti dostavaju coko vajicka..v nedelu alebo v pondelok.. tu sa neoblieva..
Odpovedať
lea..podla mna je super vec, ked spoznas takto svoju lasku prv ako kamarata, predsa kamarat ti povie o vela viac, otvori sa ti..a nie styl, ze spoznate sa niekde , idete parkrat na rande, stale dobra naladicka, ved chcees predsta urobit dojem nie? ;-) a tym netom je super vec v tom, ze pokecate o hocicom, predsa ten pocit anonymity robi svoje, kecas o veciach o ktorych by si mozno v reale hned tak nehovorila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
piata...no my sme sa s chlopom dali hned dokopy...a vydržalo to až dodnes...a stále chceme byť spolu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...no bola som zvedavá, lebo tuším nemci a rakušania..hlavajú vajka a zajka po zemi :-D :-p
Odpovedať
pia..no ja som si s nim nechcela zacat..ale psst :-D no ja som si hrozne vyberala s kym sa stretnem a s kym nie..s nim to bolo take nahodne :-N som rada,ze prisiel do mojho zivota.. vzdy som hovorila,ze ten pravy sa mi ozve..a aj sa ozval 8-)
Odpovedať
lori...tak to si mala fakt stastie 8-) ja som chodila s dvoma chalanmi takto,ze sme sa dali hned dokopy a nebolo to o.k :-|
Odpovedať
lea...heeeeeeeej, takze taktoo , keby to on vedel co? :-D ;-) inak, mne sa moj zo zaciatku vobec nepacil, resp. vyzorom ma neuputal...bola som na ine typy :-N ale fakt som rada, ze som mu vtedy prvykrat odpisala :-D
Odpovedať
zeny, majte sa idem ja do koscela :-D
Odpovedať
pia..ja som sa so ziadnym nedala hned dokopy..a vzdy to dopadlo zle..teda prvykrat najhorsie..ale nejak sa mi podarilo spamatat.. no mne sa moj zapacil..ja si hrozne rychlo niekoho oblubim.. :-S lori..no mozno aj tu to niektori robia..netusim..ale co kolegyne hovorili,tak deti dostavaju sladkost..aj dievcata :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak to som aj aj vždy dostávala...kedže som bola jediné dievčatko v rodine...ostatní sú chlapci..tak dávali aj mne, aby mi nebolo ľúto :-D :-p
Odpovedať
no to mas super..hadam sa aj tento rok cosi ujde..okrem toho vedra :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mne práve mamka volala, že mi teta z topoľčian poslala zajka a aj babka s dedkom :-D 8-) a čo budeš robiť cez sviatky ty? my tu máme horzné počko...stále snežoprší a je kosa..brrr ]-(
Odpovedať
no tu nie je o nic lepsie..vse okrem toho snehu.. no budem oddychovat..mozno cosi spravim na svadbu a kuknem asi chemiu..aby som do seba cosi dostala..pripadne anglicku gramatiku..mileho mam pripravit na skusku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
takže ty ho pripravuješ aj cez net? =-) :-N
Odpovedať
lori..len ked je cosi surne..inac ma to cak v aprili..chemia a anglina..skoda,ze ta chemia nie je v angline..bolo by to lepsie pre mna :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?