Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
princess paradicka! vsetky saty sedeli :-) a biela Ti uuuuplne pristane!
Odpovedať
ahojte..ako sa dnes mate? princess..no krasna si bola..este poskusaj nejake :-) ;-) nech sa mozeme pokochat.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky..ako vidim, normalne sa rozrastame..vitajte :-) ako vidim, vsetko v plnom prude vybavuje, satocky, a tak dal...ked som si citala tie svadby o ktorych ste pisali, normalne padam na zadok..asi fakt nebude vsetko 100%, najdolezitejsie je to, ze budeme navzdy spolu. inak to nikto nema svadbu 26.7.2008 to vsetky ste si vybrali 12,19 ta to jakto moje nevesticky...co sa tyka tych kolacov, aj mna vsetci odhovarali, ze si mame posunut svadbu, vsetko sa pokazi...ale nie, ja mam rada leto, vzdy som chcela v lete a bodka...
Odpovedať
slavka..no mne svokor povedal,ze ziadne torty nebudu..a kremovych zakuskov len zopar..a vacsina suchych..tak som mu rychlo vysvetlila,ze ja chcem tri krasne torty.. :-D a preco som vyberala prave 12. lebo to bolo najkrajsie meno v kalendari :-D a leto je super..lebo je to cas dovoleniek..takze na vyrocie svadby mozeme ist niekam na dovolenku :-)
Odpovedať
ved svadba nie je len o kolačoch... ale my to planujeme tak, že v piatok zoberieme kolače od cukrarky a pojdeme poroznasat vysluzky, niektorym osobne, ini pridu vecer k nam, tak dostanu tam, tak sa budeme snazit este v piatok rozdat vacsinu (budeme mat okolo 100 ludi) a zvysok zostane na sobotu ... tak to robia v nasej rodine, tak s tym aj pocitaju, tak dufam, ze sa za ten jeden den nepokazia... my budeme mat svadbu na moje narodeniny ( drahy si to lepsie zapamäta ;-) )
Odpovedať
ahoj lily..no ja som sa dozvedela,ze v sobotu budeme musiet doniest zakusky do saly..lebo nemaju na to chladnicky.. ]-( takze o starost viac v ten den..tak budem musiet cosi vymysliet s nimi.. asi budem rada,ak sa ten den stihnem apson naranajkovat..a aj si troska pospat..
Odpovedať
no to verim, ja dufam, ze budeme moct zaniest na salu zakusky v piatok,(este to nemam upresnene) ak nie, budem musieť niekoho tym poveriť, lebo inak by som nič potom nestihala... a to budeme mat sobas okolo 17tej, no predtym by som chcela stihnut fotenie - aspoň časť...
Odpovedať
my mame sobas o 16.00 ale musim sa dat v ziline ucesat a namalovat..a potom utekat do povazskej..kedze idem odtial..a v piatok chcem ist tam tiez,pomoct im s pripravami na svadbu..
Odpovedať
Ahojte, dnes som si našla túto stranku....... Tiež sa budem vydávať 12.07.2008 no viem to len od utorka. Chcela som niekedy v septembri alebo októbri no nikde nebol voľný termín. Ale keď tak pozerám vy už máte skoro všetko pripravené.....
Odpovedať
ahoj ani..pozeram,ze dalsia baba z mojho rodneho mestecka..kde v snine byvas? :-) to v snine bude tolko svadieb,ze nemaju volne?
Odpovedať
Ahoj Lea....všimla som si že pochádzaš odtiaľto a ešte aj slavulik :-) Ja bývam neďaleko nemocnice. No neviem, svadieb tu bude asi dosť a dokonca niekde majú už poobsadzované termíny na rok 2009.... Vôbec som si nemyslela že už aj u nás je to tak ako niekde vo veľkomeste...
Odpovedať
ahoj..a pracujes v snine,ci niekde mimo? do nemocnice pojdem za mesiac..cakaju ma nejake vysetrenia.. a v ktorej restike budete mat svadbu?kolko ludu planujete? :-) napis nejake predstavy o svadbe..nech vieme vsetky.. so slavulikom si pisem cez ip ohladom toho,kto koho v snine pozna :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
v Snine to je tak že skoro každý každého pozná :-) a ja tu aj pracujem. Svadbu budeme mať v spoloč. miestnosti na Združenej škole. Celkom sa mi tam páčilo, je vynovená a má klimatizáciu čomu sa veľmi teším. Aspoň sa neuvaríme :-D ľudí som neplánovala veľa, skôr takú menšiu svadbu ale nepôjde to pretože kvôli tomu som sa doma celý týždeň iba hádala.... z mojej strany to bude okolo 80 a z priateľovej 40 no ešte sa to bude upravovať
Odpovedať
no my budeme mat celkovo 80..lebo ideme ubytovavat niekolkych..takze mame zabezpeceny penzion..a absolutne netusim,ci maju klimu..ale zistim si urcite.. no tam sa vsetci poznaju..aj mna poznaju..to len ja takmer nikoho nepoznam..kedze tam uz dlho nie som.. nebodaj pracujes pre automobilku..lebo tam je najviac zamestnancov.. :-D
Odpovedať
A predstavy? Určite to nebude nič extra...... Dnes som trochu chodila po obchodoch a zapačila sa mi marhuľová farba, takže ak sa bude dať dám si urobiť aj takú výzdobu, zdá sa mi že teraz letia skôr také pastelové farby. Červená je pekná no otrepaná, to už mal asi skoro každý :-)
Odpovedať
Nie, tam nie :-) Pozrela som si pár tvojich fotiek no nezdá sa mi že by som Ťa poznala...
Odpovedať
len si nedavaj ruzovu..aj ked je pekna,tak to posobi hrozne detsky..a marhulkova? to je teraz zrejme dalsia,ktora leti.. ja som si vybrala morsku..takze modra..a chcela by som k tomu vsetko tak doladit..oznamka,menovky,druzicky..a dokonca aj svadobne fotenie..len musim najst zaujimave prostredie.. :-) inac by som si dala fialovu..ale kedze ma more a oblaky hrozne lakaju,tak modra vyhrala.. :-D saty si pojdes kam vyberat?
Odpovedať
ružovú som už v obchode hovorila že nie, to by bolo hrozne sladké a cukríkové..... Všimla som si že máš všetko do modra, tiež sa mi to páči a bude určite krásne ak si všetko tak doladíš. Šaty? Najskôr tu u nás, nebude veľký problém s výberom pretože máme iba 2 salóny no ak som si v ani jednom nič nevybrala nebude problém skočiť do Humenného, no myslím že to nehrozí.... Aj tu majú výber a dá sa s nimi dohodnúť. No a máme už zahovorenú skupinu...všetko nás eštelen čaká no začínam sa tešiť... Ty už máš šaty? Viem že si si bola skúšať....
Odpovedať
tak je super,ze nebudes mat ruzovu :-D okolo svadby chcem modru,nech to v lete osviezi..len domy budu ladene do cervena.. :-D ale to je jedno.. ja som bola so sestrou vyberat na jej svadbu..a viem,ze ten pri papiernictve ma pobocku aj v humennom..aspon teda mal..takze su schopny doviezt saty,ak si vyberies v he.. a aku skupinu mate? my mae tiez skupinu,lebo chcem mat redovy..a jednej,ktorej som sa ozvala,tak povedali,ze sa to radi naucia..a saty tiez uz mam..tohto rocnu kolekciu pronovias..sa mi tato znacka hrozne paci..a normalne nechcem inu.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte letné nevestičky! Až dnes som našla túto tému. Doteaz som si písal na téme 19.7.2008, čo je dátum našej svadby, ale tam sme len dve :-| Teraz úplne čumím :-. koľko vás tu je. My máme vybaveného fotografa, moje šaty, spodnú bielizeň, reštiku a samozrejme obrad v Zichyho paláci v BA. ;-) Sa teším na pokec :-D
Odpovedať
vitaj lorinko..ja som tiez planovala zalozit temu s datumom mojej svadby,ale sa mi zda,ze mesiac je lepsi :-) pozeram,ze saty uz mas..to je podstatne ;-) vyzeras v nich skvele.. kolko ludi planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
kujéém :-) My plánujeme menšiu svadbičku 25 ľudí. A vy? Asi si to aj niekde písala, len sa mi nexe toľko strán čítať ;-) čo tu je popísaných. Idem si aj ja pokukať vaše prípravné albumy :-D
Odpovedať
no my 80 :-) ale 25 mala moja sestra..a bolo to v pohode.. to sa nakukas tych pripravnych..ja mam tri..a v jednom tolko siat,co som poskusala :-D ale uz som ich pretriedila.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Leatea jéj ty si normálny skúšobný maniak :-D mne si sa páčila veľmi v tých, čo si si skúšala na výlete v PB. A potom si veľmi pekná v tých čo boli v albume medzi poslednými :-) A ktoré si si nakoniec vybrala? Ja som bola skúšať len v salóne El v BA a tam som si aj zajednala. Vyskúšala som len pät šiat, ale teraz ma mrzí, že som nepobehala aj viac. :-S
Odpovedať
no vies..ked ja som vecne nespokojna..takze som skusala a skusala..a rozmyslala.. zatial sa priklanam k modelu nicole..ale este nie som 100% rozhodnuta..ale hrozne sa mi paci pronovias..a pri tom vybere,co bol v salone,tak to boli tie najlepsie saty pre mna.. inac..skusat mozes,hlavne tam,kde si este nebola.. ;-) ja som obehla asi vsetky salony v ziline..a skocili sme aj do pb,ked sme uz tam boli.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ja z vas akurat chytam depku, ja teda este nemam nic vybavene okrem zakladnych pilierov ako je sala, fotograf a kameraman. Skusanie siat mi nehrozi, kedze som v zahranici a domov pridem asi az na velku noc. No neviem ci uz nebude neskoro ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
keby som ešte chodila skúšať a náhodou našla niečo krajšie, tak by ma porazilo ]-( ale tie, čo mám vybraté sú pekné. Ešte pridám postupne aj ja viac fotiek. Ete musím napísať majiteľke salónu či by som si nemohla prísť vyskúšať ešte jeden typ šiat u nich. Myslíš, že by mi umožnili vymeniť už zajednané šaty? Hmm :-|
Odpovedať
ahoj hela..no neboj..mne bolo povedane,ze v lete nebyva vela svadieb,ze sa da v pohode vybrat aj neskor.. navyse saty upravuju ten tyzden pred svadbou,takze pohoda..pokial nie si z mensieho mesta ovsem.. vybav si este kostol,pripadne mestsky urad a to ti teraz staci.. okolo velkej noci sa da v pohode obehavat,ak mas dostatok casu.. tiez som v zahranici a akosi odtial nemozem nic robit..takze vsetko len ked som na svk.. lorinko..no saty by ti mali v pohode zamenit,ak chces..aspon teda vacsina salonov to robi..nevidim v tom ziadny problem..pokial nie su zajednane na rovnaky datum.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Helabela nebóój, to je v pohodičke ;-) tie najdôležitejšie veci máte. Určite nebude neskoro na šaty, možno pár bude zajednaných ale je toľko salónov, že niekde si určite vyberieš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka za povzbudenie, sak nestresujem nejak velmi z toho, len vsetci vravia, ze saty tak pol roka dopredu zaistit v pripade, ze by chcel clovek objednavat. tak budem musiet brat, co bude. no chcem skusit nicol v nitre a hadam tam na mna nieco napasuju a ufam sa, ze v tom juli sa predsa len nebude tolko ludi brat, len daky salenci jak my :-p :-p :-p inac lorinko, skaldam ti moje komplimenty, saty co si skusala su oboje nadherne. ja by som sa nevedela rozhodnut. a podla mna je menit model mozne, uz vela dievcat pisalo, ze maju nieco zajednane, ale ak sa im este nieco ine zapaci, tak bude menit.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?