Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
peter nagy? no ty mas divne sny.......skor nocne mory. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janja....presne si to vystihla :-D :-p
Odpovedať
asi tak , skor su to nocne mory :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pia...bavia ta telenovely? =-) :-N
Odpovedať
ja tie mydlove opery nejak nemusim. Naposledy som pozerala asi Esmeraldu :-D ale to som bola este mala :-D
Odpovedať
lori...ked som bola mladsia, tak ma to bavilo, ale teraz niee, nudila som sa , tak ma napadlo, ze kazda telenovala konci svadbou, tak tam musi byt aj nevesta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ved preto :-D lebo ja to tiež nemusím... janja...asi tak ako ty...ešte ked som chodila k babke a dekovi na prázdiny :-D
Odpovedať
skoda skoda, ze ti scenaristi nie su troska napaditejsi, a tiez ten dej..hm... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kočky..ja ideme torchu het...lebo ma už bolí hlava jak sem čumákujem..ale ešte prídem :-D
Odpovedať
papik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
haló..tak som tu zas :-D
Odpovedať
halo halooo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
awoj...si už tu aj ty?
Odpovedať
jo joo , prave som sadla ze net ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tu sedím...s nalakovnými nechtíkami...a s nátačkymi na hlave..pohlad prebohov :-D
Odpovedať
jeeej, a chystas sa niekam? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bože..zas píšem jak hotentot.... ]-(
Odpovedať
ja tiez dnes perlim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nié..to len tak..už som si týzden nerobila manikúru ;-)
Odpovedať
jaaaj, chces byt proste ocarujuuuuca :-D dobry napad, s tymi nechtiiikmi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak...ále ja som maniak na laky :-D lakujem si nechty už tak dlho...že sa ani napamatm, kedy som ich mala holé :-N ...a ked si ich náhodou nechám odlakované..tak majú deficit laku a normálne ma bolia :-S :-D :-p
Odpovedať
:-D to si ako moja kamoska, ona je tiez brutal maniak, v zivote som nevidela tolko lakov na nechty kolko ma :-N ja si na to az tak zase nepotrpim, radsej sa rada malujem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no..to sa vzájomne nevylučuje...ja sa tiež rada malujem :-D a ešte aj nakupujem a obliekam...ách...ale za to nechodím na disco, nefajčím a nepijem :-D :-D :-D
Odpovedať
asi kazda zena sa rada paci ;-) ja to riesim tak v norme :-D radsej minat peniazky na take veci ako na tie cigarety a alkohol .. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
presne 8-) čo sa chystáte dnes porábať?
Odpovedať
ja som uz doma v ke, po skoro dvoch tyzdnoch, mamca uz vyvadzala, tak budem doma pri nej... :-D a prisla neter , zajtra su uz prazdniny, tak sa jej budem venovat. a ty co ako? nejake plaaany? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako stará je neter? ja mám bratranca tretiaka a stále mi vyvoláva na skype...takže mám o radosť postarané na najbližších pár dní :-D 8-(
Odpovedať
heee ;-) no ako jedna moja neter, ktora je druhacka, je zlata velmi , ale aj pekne otravna :-D no ta druha neter, co je u nas, ma 13 - akurat s nou puberta pekne hraje :-D idem s nou na toho Pljuscenka a aj s drahym 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..tkaže máme pdobné záluby :-D minule som si tiež písala diplomovku a mi vypisoval, potom vyvolával...že čí ho vidím cez web kameru....ách jo..deti :-D :-p no s 13ročnou sa už aj dá pokecať...o chalanoch :-D
Odpovedať
:-D no dalo by sa s nou pokecat, ale musi mat na to velmi dobru naladu, ked si tak spominam, tak aj ja som bola taka, ze som sa dost hanbila rozpravat o chlapcoch a taak.. :-N a tie nalady , ani nehovorim :-D som rada, ze to obdobie uz mam za sebou :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?