Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ako vsetky farbene alebo striekane kvety..mozem si vybrat,ci objednaju napustene modrou farbou..alebo ich budu striekat oni.. no este daaavno som dostala krasnu kyticu cisto modrych ruzi a tie mi super uschli a v poho vydrzali..dokonca dlhsie ako sestrine cervene ruze :-)
Odpovedať
a nebolo by jednoduchsie ich napustit? neviem nevyznam sa v tom, ale asi to vydrzi skor nie? :-N
Odpovedať
ked ich napustia,tak vydrzia menej vraj..a moze sa stat,ze pofarbia saty..a su tmavsie oproti striekanym.. este som sa nerozhodla,kedze si myslim,ze mam stale cas :-D
Odpovedať
ahaaa, tak to radsej asi neriskovat , ze pofarbia saty =-) to by bolo teda :-|
Odpovedať
no som to pocula prvykrat na jesen,ze sa cosi take moze stat.. :-N uvidime.co porabas?
Odpovedať
to by bol riadny pruser, kebyze sa to stane :-S ale nic take nerobim, pozeram si obrazky na nete, a drahy ma vola do "pelisku" :-D ty?
Odpovedať
ja rozmyslam,ci egypt alebo grecko :-N :-N :-N
Odpovedať
hmmm...brala by som asi do uvahy asi hotel, more a ceny... :-D lea idem hajat, som taka uvanena, tak pekny vecer prajeem :-)
Odpovedať
to nejak skoro ides :-D pekne sny teda prajem.. podarilo sa mi najst stranku,kde mozem priamo rezrvovat hotely,tak idem pokukat..
Odpovedať
ahojte, lea uz si sa rozhodla pre dovolenku?
Odpovedať
no caute kocky, co porabkate? ja som dnes bola riesit veci s drahym ohladom jeho diplomovky, zase som sa neucila :-S chcem ist zajtra zistit, ci by moja kvetinarka vedela urobit taku kyticku s pivonkami a kolko by ma vysla :-)
Odpovedať
pia, chcem sa ta opytat, naco si bola na matrike, ked budete mat svadbu v kostole? Nestaci vybavit papiere tam?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie, musis ist aj na matriku, inak by to nebolo pravoplatne... :-) vypisu s tebou zapisnicu na urade ,ktoru ti daju, ty to zanesies na faru a 3 dni po sobasi to donesies spät na urad...
Odpovedať
no dobre ze si to spomenula. Ale myslim, ze aj farar by nam to povedal, keby zistil ze sme tam neplanovali ist :-D :-D
Odpovedať
no my sme boli akurat v sobotu na nauke predmanzelskej, a zdoraznil to farar, ze musime ist aj na tu matriku ;-)
Odpovedať
nas nauka este len caka. uz sa tesim. Nas bude sobasit kamarat, tak aj ta nauka bude tak vyzerat. Ale som zvedava co nam povie :-D
Odpovedať
no to bude isto podarene, ked to bude kamos :-D
Odpovedať
veru, normalne sa tesim ako nam vysvetli co treba robit v manzelstve :-D
Odpovedať
:-D na to by som sa teda pozrela
Odpovedať
zeny, tak dnes som bola nakoniec v tom kvetinarstve, a nevie ci bude vediet zohnat tie pivonie :-S
Odpovedať
ahojte baby..som doma..aj s darcekom :-) :-p
Odpovedať
avoj, aky darcek? ;-)
Odpovedať
kapri nohavice..musim ich skusit.. a dostala som aj funny ponozky :-D cervene..asi preto,ze som si kupila cervene nohavice..ale su troje farby..a na dvoch su lienky :-D a na tretich zas botky..no super to vyzera :-D
Odpovedať
:-D take vesele a zlatucke isto
Odpovedať
to ano..hrozne to potesilo :-) a rozveselilo :-D
Odpovedať
:-D verim, aky si mala inak dnik?
Odpovedať
zas nebolo extra prace..ale dalo sa..stale sme cosi robili :-) a zajtra asi zacneme upratovat nase labaky,nech mame poriadok a prehlad..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...neviete mi povedat nejake referencie na DJ p. Perhaca? Dik :-)
Odpovedať
;-) tak potom celkom fajn, aspon si sa nemusela nahanat dartka..toho DJ nepoznam
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja o nom pocujem prvykrat...dnes ho dohodol drahy...trosku sa hnevam, ze bez toho, aby som videla nejaku jeho pracu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?