Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no vies..vtedy som si kupila dobry slovnik a pouzivala som aj ten,co mam v pc..a pomohlo.. len som to nerobila na skusku..ale na diplomku.. ;-) neboj..zvladli ini,zvladnes aj ty.. ja akurat obzeram,ze egypt je lacnejsi ako grecko..cim to tam moze byt =-) :-|
Odpovedať
ano ja lacnejsi, lebo v 4*hoteloch mas dobre, ale kuknes za okno, tak vsade bordel. Ja by som tam nesla. Bola tam moja spolubyvajuca a nepacilo sa mi ked o tom rozpravala ako je vsade naokolo bordel a spina. Ja rozmyslam nad kretou.
Odpovedať
aha..to som nevedela..kuknem teda nejake recenzie.. ja rozmyslam nad korfu :-)
Odpovedať
nooo, je to sice drahsie, ale si myslim ze to bude aj lepsie. Inak ani fotky z egypta sa mi nepacili. Vsetky boli take jednofarebne, kedze vsade samy piesok. No ale je to vec nazoru. Utekam prec z prace. Majte sa. pa
Odpovedať
no kuknem este poznavacie zajazdy..to by som radsej brala..a mily tiez.. dobre..tak sa maj pekne..pa ;-)
Odpovedať
lea..no ucim sa na statnice-momentalne sa ucim rodinne pravo, tak sa mi neceeeeeeeeeee :-S pozeram kocky, ze kecate o dovolenkach, juuj hned by som teraz sla niekde ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
čauky..už som tu aj ja :-D dnes sme boli v cukrárni...popýtať sa na tú tortu, čo mám v albume...a ževraj by ju vedeli spraviť, ale tých motýlikov ee...namiesto toho kvietky...no to by tiž nebolo zlé..a vyjde na 2000..čo je tiež v poho :-D ;-) janja...tak im to tam poriadne vytuneluj :-D :-D lea..chválime ťa, chválime 8-) piata...wuááw...že na Pljuščenka..ja ho zbožnujem :-D ;-) a čo vyšliel lístok..že by som aj ja splašila toho môjho...a kde má tie show?
Odpovedať
lori..inak, tu tortu co mas v albume je fakt krasna, a cena je celkom v pohodke 8-) ja som dnes vybavila s drahym matriku. a co sa tyka toho Pljuscenka, tak show je v Bratislave a Kosiciach. a listky sa pohybuju od 340 myslim do 2500... ]-( uz sa tesiim
Odpovedať
Profilova fotka
piata..tak tiež si dnes vybavila niečo na svadbu ;-) ...a kedy je tá show?? nece sa mi to hladať na nete...tak ťa využívam :-D :-p :-N
Odpovedať
no v kosiciach je 16.4 to viem isto, ale nefiem kedy v ba.. =-) idem pozriet ne net
Odpovedať
takze : 15.4.2008 o 19:00 hod, Samsung Aréna, Bratislava 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dákovala :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
piata..takže vy sa namiesto tých disco..chodíte takto kultúrne vyžívať?? =-) :-D to je super ;-)
Odpovedať
prosila ;-) inak, ako budes mat vlasky na svadbe? lebo pozeram, ze ich mas kratsie 8-)
Odpovedať
no chodime skor takto na koncerty, alebo do divadla :-D ja by som aj sla niekedy tancovat, ale vydrzim tak hodinku a chcem ist domov hajat :-N som taky spavy typ =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja rozmýšlam, že tak trošku vlnovkovito našuchoriť :-D a na jednu stranu viac a druhú za ucho a tam ten živý kvet..aj ked ešte neviem aký...a možno nakoniec kúpim nejakú sponu krásnu, alebo čelenku takú jednoduchú...korunku už ee ;-) a ty? tiež vyzeráš na fotke, že máš kratšie..alebo sa mi to eném zdá? :-D
Odpovedať
no tak to by si mala dobre, ;-) budes isto kocka , aj satky mas krasne ;-) no mam uz troska dlhsie ako na tej fotke, ale stale neviem co urobim , teoreticky by sa mi uz aj dali nejak hore vypnut, uvidime co povie "teta kadernicka" ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ó...dakovala :-D prečo teta kaderníčka ]-( ??? =-) a nepridáš foto tých šatičiek a teba v nich??? som zvedavá =-) :-N
Odpovedať
ale len tak, ze tetaa :-D juuuj, idem pohladat fotku, neviem kde som ju ulozila :-p
Odpovedať
no mam , ale nie je to moc kvalitna fotka :-S pridam ju do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
supíš..už sa neviem dočkať ;-)
Odpovedať
take jednoduche ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj...veľmi krásna nevesta 8-) :-D takže ty už máš aj závoj doma, čo?! :-D to je asi fajn pocit mať to všetko doma pekne naškrečkované :-D
Odpovedať
no celkom v pohodke pocit, ja uz mam skoro vsetko a zenich nema este nic 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme na tom rovnako :-D teda ešte nemám botičky..ty už máš ako vidím ;-) ..ale komplet ženích chýba...ale ja sa tým moc nestresujem...on to stíha ( podla jeho slov ) :-S :-D :-p takže je to na nom...mna štvú akurát tie oznamká...ešte nie sme nafoten...a pekné počasie v nedohladne ]-(
Odpovedať
neviem este aku budeme mat tortu, ked videla som tolko peknych,ze nefiem... bude to tazke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nafotení...božé..nedopíšem slová do konca ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mna očarilo tá jednoduchosť....a nežnosť...tej čo chceme...ale páčia sa mi aj iné...komplikovanejšie :-)
Odpovedať
ahaa, no moj bude kupovat oblek tiez asi tyzden predtym ako ho poznam :-D mas cas.. hej si spominala, ze vy chcete mat s fotkou, no ja som tiez nad tym rozmyslala, ale pre draheho by to uz asi bolo vela 8-( tak sme vybrali v prvom obchode , uz sa na ne tesim :-D
Odpovedať
ta torta je fakt pekna ;-) ale asi tiez nejaku taku jednoduchu by som chcela ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?