Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
jasne..ja idem hladat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak ja uz som tu ;-) skoncila sm v kuchyni o druhej :-| ale vstalasom o pol desiatej aj to ma kamoska zobudila telefonom :-D som jej vdacna :-p inac by sme obedovali o stvrtej :-D takze vyste uz na svadobnej ceste dievcence??? :-D bozeee sla by som aj hned..mi pojdeme do toho Chorvatska ale dufam, ze pred svadbou a potom niekedy hadam aj inde, ale to netusim kde... :-p nemam taku potrebu svadobnej cesty, skor inu...potrebu :-) lorinko...dobre si to vymyslela, aj ja tem pojdem na sviecky a podobne zalezitosti svietniky atd. ja som si uz objednala take stvorcove vazy nizsie sklene na aranzmany jednoduche...10kusov...nieco podobne maju aj v ikea...za 79 sk myslim... katka...mi uz salu mame ale fotit som ju nefotila...bude nas 80 kusov :-D :-p
Odpovedať
ahoj caly..ja som varila asi 15min :-p ale to je tym,ze sa mi nechce..rada varim..ale nie je pre koho.. hadam po svadbe bude komu varit :-N takze aj ty uz mas vyzdobu vymyslenu?
Odpovedať
Profilova fotka
lea..a co fajne si si na dnes pripravila na obedik?? :-) ja som tie fasirky pre mileho a sebe kuracinu na olivovom oleji so sampionmi, brokolicou, kukuricou...taky mix...a pyre k tomu...teraz sa nalievam zenskym cajom, nejako ma pobolieva podbrusko....asi som prechladla torchen na plavarni... :-| vyzdobu mam ako tak vymyslenu..ale ja to poriesim na poslednu chvilu, co budem potrebovat pojdem si zobrat do kvetinarstva...to je asi velka vyhoda :-p vsak?? ale aj sa chystam do ikea pokupit cosi tak ako lorinko...oplati sa to a ja to potom vyuzijem...
Odpovedať
no ja som mala v mraziaku cosi take ako slivkove gule..ale tieto boli prazdne..tak som si ich dala so skoricou :-) rychle a lahke jedlo.. no mne bude robit jedna baba vyzdobu..kedze ja nemam sancu to stihnut.. je suoer,ze mas taku moznost aj na poslednu chvilku :-) a tie svietniky fakt vyuzijes..to az budem ma taz vlastne byvanie..spravim si super kupelnu s niekolkymi policami a tam poukladam tie svietniky..total romantika :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wow...takze romantika v kupelni?? :-p :-D :-D paradicka..ja tiez milujem svetlo sviecok,tu pohodu a tak relax..ja si to ani inac neviem predstavit a si to fakt uzijem aj ked dlho vo vani nevydrzim.. :-S ja si fandim, ze to urobim sama ale pockaj ako ma zrusia v piatok, ze to nebudem moct ist urobit, ze maju akciu tak ma porazii :-D pojdem potom v sobotu rano rovno od kadernicky :-D :-p :-D toto zatial neviem, sa to neda takto styri mesiace pred zariadit a spytat sa ci bude volne v piatok vecer :-| ale tak dako bude...sa svet nezruti...
Odpovedať
caly...takze vravis, ze pivonky v juli nebude problem? ;-) fest sa mi zapacila jedna kytica z pivoniek a do toho kaly... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pia....no podla mna nebude :-) neviem uz co ti na to povie tvoja kvetinarka ;-) mas ju v albume? idem kuknut..
Odpovedať
pockaj, pridam ju..
Odpovedať
caly..ani ja vo vani nevydrzim.. nam bolo rovno povedane,ze vyzdob az v sobotu..a to este nevedia,ci uz rano sa bude dat alebo az poobede =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...no a pomedzi to je bowardia ruzova...pekne naozaj..
Odpovedať
bowardia? :-D he to som v zivote nepocula..no som zvedava, co povie kvetinarka ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pia..tak alehadam to bude poznat ;-) lea...si vytrenujem kamosky a sesternice a urobia to podla mojich predstav.. :-D ved sa mi tolko naslubovali, ze hadam to dodrzia....inac tu na okoli, je zvykom, ze sa sala zdobi den pred a to nevesta s kamaratkami a chlapci tam nemaju co robit :-D
Odpovedať
a kocky planujete nejaku rozlucku so slobodou? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak a nie??? :-D :-D moj drahy sa minule vratil domov o tretej v noci, s tym, ze povymetal diskoteky a spokojny prehlasil, ked mu bolo zle na druhy den, ze to bola rozlucka so slobodou :-D pockame na dalsiu... :-D :-p
Odpovedať
no tak tom som zvedava, ci posledna :-D no ja neviem, my obidvaja nie sme nejake discotekove typy, ze ci ta rozlucka nebude ako kar :-S :-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia..ani ja velmi nemusim tie podujatia :-D ale mam tu taky oblubeny bar s kamoskami, kde sa nocnou hodinou aj tancuje a to zvycajne stara partia ked sa stretneme a to uz potom vyzera....chalani baby a tak...si nahadzeme do hracej skrinky :-D a pustame nase oblubene...take ze ,,co o mne vies,,od Dary alebo Tublatanku ,,dnes mam rande so svojim mestom.....,,a taketo hity :-D :-p no a parada...alebo Team ,,reklama na ticho....,, :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kočky..tak som konečne začala nahadzovať infošky z dotazníkov do pc...aspon niečo 8-) caly...tak poriadni zapriahni kamošky a sesterky do aranžovania :-D ved ty musíš mať v den svadby klídek :-D pia...tak my sme tiež total antidiscotékoví :-D ...raz za rok sa ideme vyvenčiť..a to nám bohate stačí..to vieš, starí ludia to majú ťažké :-D :-D lea...ja som dnes tiež večerala zas tie gnocchi s maslom a kakaom ;-) takže sladká večera :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...tak vela zdaru pri praci ;-) ja som umyla riad po veceri a idem cumiet do bedne...zajtra ani v utorok sa neozvem drahy mi berie net.. :-( ide na sluzobku a potrebuje ho ]-( musim vyskusat tie gnoči ako to robis...musi to byt mnamm :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caly...už som na dnes skončila ;-) ty tu nebudeš? :-( :-( :-( ale potom sa v stredu ozvi :-D ja ich len vyberiem z chladničky a šupsnem do vody :-D to je polotovar :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...to vieeem ze je to polotovar 8-) ...ale ta konbinejsn s kakaom..to musim skusit ;-) noo aj pre mna je to sok :-| budem mat urcite zajtra vecer abstak :-D :-D bez MS ;-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám rada všetko sladké..tak mne to chutí :-D tak to je úplný horor...bez MS a ešte aj bez chlopa...to je normálne na mašlu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...tak pápá...a už sa teším na stredu :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...tak sa tu maj pekne a v dobrom na mna spominaj :-D :-D a v stredu opat tu x-) ak sa nezavesim zajtra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...noooo krasna je :-) uz ju len ostrihat do svadobky :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
eee strihať ju necem..taká je krááásna :-D caly...tak papá :-) ;-) a už nech je streda :-D
Odpovedať
caute kocky :-) caly..to je super, ze mas taku dobru particku kamosov a viete sa zabavit 8-) moj drahy skor preferuje koncerty, tak ked tak ideme sa zabavit a vyskakat takto :-D lori..no to raz za rok poznam, a aj to musim draheho nutit, aby sme niekde sli a nech zatancuje aspon jednu pesnicku :-D ...prajem Vam pekny vecer, idem kuknut telku.paps :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak pekný večer ;-) ...mne sa brutal začala točiť hlava..idem tiež off :-S
Odpovedať
bre ranko 8-) zeny , dnes idem na matriku spisat zapisnicu :-D co mate dnes na plane?
Odpovedať
Profilova fotka
awoj pia...ja už od rána prepisujem dáta z dotazníkov do pc...to vieš, diplomovka nepustí :-p :-D ale občas mrknem aj sme ;-) takže idete vybaviř matriku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?