Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no na co mam cvicit,ked mi to robi viac skody..cvicila som brusaky a pribrala na pase 4cm ]-( ovtedi ich nerobim..kupila som si masazny pas a uprednostnujem strecing..po nom sa citim skvelo.. ale mam jedno uk dvd..podla,ktoreho som cvicila trikrat..je to take skackanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D lorinko :-D dakujem idemmm :-) potom hadam pridem ;-)
Odpovedať
caly..pekne si oddychni ;-)
Odpovedať
lori..v ktorom mesiaci si? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..jasnačka..každé telo je individuálne ;-) fúúha..práve dojedám 5 tanier...ale už fáákt nevládzem... :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lea..v siedmom :-D :-D ale ak dojem tento posledný...tak aj v osmom :-D aspon si to nacvičím 8-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kočky...tak pekný večer...ja už idem...niečo pokukať do bedne :-D
Odpovedať
lori..dufam,pouzivas kremy proti striam :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som uz von...nevydrzim dlho :-( ale sa citim ako znovuzrodena...idem kuknut televidenie aj ja :-D uz prisiel aj moj drahy...akurat papa paradajkovu polievocku :-p tak sa tu majte kocky..paa pekny vecer
Odpovedať
ahojte baby, ste tu?
Odpovedať
ahoj janja :-) aky bol den?
Odpovedať
ahoj lea. Den bol v pohode. Sme u nasich a dnes bolo vonku nadherne teplucko....som sa opalovala 8-) a ty ako?
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to si mala teda dobry den :-) ja som si kupila dvoje nohavice..tak som spokojna..len su na leto..co nevadi,kedze tu je uz teplo :-)
Odpovedať
ja som tak minule bola v obchode a kupila som si 4 tricka. Normalne sa z nich vytesujem. Jedno som dala sestre, nech aj ona ma radost.
Odpovedať
no super..ja som sa teraz akosi zamerala na nohavice :-D trica kupim asi niekde inde..mozno az na svk..uvidim..ale budem musiet cosi obstarat :-)
Odpovedať
prave prisiel moj "muz" tak sa mu idem trosku povenovat ;-)
Odpovedať
jasne..utekaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Caly, tancovat bude kde, ta fotografia to cele nezachytava. Videli sme tu salu nazivo takze super :-D vy uz mate salu? Lori, to vazne budete mat tam kde my. Mali sme na vyber 2 saly, jedna sala sa vola Klub a druha Duhovy salon. Vybrali sme si Duhovy salon, ten sa nam pacil viac takze sme nemali dilemu a bolo rozhodnute za par minut ;-) Vybrali ste si aj vyzdobu? My sme dali bez navlekov na stolicky lebo to sa nam strasne nepaci a vyzdobu sme dali svetlo-modru. Mali velky vyber farieb, ale o farbe bolo rozhodnute este davnejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Inak Lori, jak si mi napisala, ze to mate tam presne kde my, trocha som sa zlakla, ci nespravili duplicitnu rezervaciu. Ale vsetko je v poriadku, kedze vy mate svadbu 19. jula a my 12.-teho :-)
Odpovedať
ahoj katka..a kolko ludi budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lei, okolo 30 a pred polnocou dalsich cca 10
Odpovedať
Profilova fotka
satky si si uz vybrala?
Odpovedať
aha..taka taka mala :-) no jedny mam rezervovane..ale chcem ine.. ty?
Odpovedať
Profilova fotka
to ja tomu hovorim stredna, lebo vela svadieb je len cca 15-20 ludi a take okolo 100 a viac ludi moc nemusim. Ale to je na kazdom, ako si rozhodne. Satky mam a som s nimi na milion percent spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kupila som si aj saty po polnoci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
topanky vsak nemam ani k jednym zatial, dnes som bola pokukat a pojdeme asi aj zajtra. Som kludna, casu je este dost ;-)
Odpovedať
no super..som si spomenula,ze si pisala,ze ste toho stihli za jeden den a ty potom este druhy si behala :-) ja chodievam castejsie domov a vybavujem..vymyslela som si kopec veci..tak sa musim starat a zial sa nedaju vybavit za jeden den :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no keby mi niekto povedal, ze vybavim toho tolko za 2 dni tak by som neuverila. Ja pojdem domov este na konci maja na tyzden a potom priletim az na svadbu cca na 2 tyzdne.
Odpovedať
Profilova fotka
chystate sa aj na svadobnu cestu? My pravdepodobne v oktobri.
Odpovedať
no ja musim obehavat aj doktorov,tak to mam o to horsie.. :-( zaciatkom aprila zas priletim na chvilu a potom este mozno v maji..a pred svadbou netusim kedy :-N svadobna by sa patrila..len este neviem,ci v auguste alebo az na jesen..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?