Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
lea..kraasnu ruzu..ale fakt krasnu...farba...za ,,popol z ruzi,, taka ruzovo zelena..je aj v albume mojom, davala som ich do svadoky..ak si chces mat predstavu :-D tu bol dnes krasny den..len zima, u nas asi len 6 °C
Odpovedať
no je krasna..taka netradicna :-) tu je teplo..som videla same narcisky..cestou..a je uz vidiet aj dalsie kvety :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola práve nakrájať zeleninku do polievky..už sa varí :-D caly..tak ten tvoj chlop je všestranný 8-) idem sa aj ja mrknúť na tú ružu ;-) lea..aj ja som sa dnes rozplývala nad rozkvitnutými narciskami...a ešte somsi kúpila aj tulipány v kochlíku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly..a to čo máte za susedu?? =-) ]-(
Odpovedať
lori..ja som sa rozhodla pre ovocny den :-) takze dnes same ovocie.. takze si spokojna s nakupom :-) a co ten kvet,ktory chces na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...to je...ale aj vasi urcite suuuu 8-) kazdy nieco vieme ;-) do IP som ti napisala ja som dnes jedla len same somariny ale zdrave.. :-) idem si dat jogurtik a cerealie.. co varite zajtra??
Odpovedať
Profilova fotka
lea...mňam ovocný deň :-D ....ja som tiež jedla kadečo...a ešte som si kúpila veľkého čokoládového zajaca...a stále ho vyjedám :-D caly..idem prečítať.. :-D ja zajtra nevarím, lebo každú nedelu chodíme k svokre na obed 8-) a ty čo plánuješ?
Odpovedať
no musim zhodit,co som nabrala |-| takze treba nejako zacat :-N dajte nejaku inspiraciu na dobre jedlo.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...takze moj mily si vymyslel fasirku takze on fasirku a ja asi nejake sote z kuraciny, so zaleninou a ryza...idem mu uvarit puding on to ma rad...takze si si vykupala zajacika??? :-D :-p boze ako by som si dala cokoladuuu ]-( ale nemozem :-( mi je zle potom
Odpovedať
Profilova fotka
caly...tak ty si aj schopná kuchárka..ja fašírky a masové pochutiny variť neviem...ale my to ani nejeme...ten môj je na samé semená a vločky :-D :-p a už sme sa udobrili... :-D to je u nás bežné s tými minihádkami...ktoré majú krátku dobu rozpadu :-D :-D lea..takže chudneš?? mňa porazí... =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caly...daj si lyžicu medu..to môžeš, nie? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...musim! moja svokricka je dobra kucharka a ja rada varim, takze moj drahy ani nezbadal, ze je od maminy...to je dobre, ze ta to tyzden nedrzi :-D inac ani ja neznasam hadky a hnevanie sa dlho :-p lea..tak si urob sote..fajne ...sampiony, kukuricka mnam mnam..to by som jedla aj kazdy den....
Odpovedať
Článok sa načítava...
caly..sote mam rada..ale to robi svokra stale..tak musim cosi ine vymysliet :-N a preco nemozes coko? lori..samozrejme..uz pol kila padlo od stredy,ked som skoncila s atb 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...vies co si mozem dat?? maslove susienky :-D ale aj med..
Odpovedať
Profilova fotka
caly...to je super, že ťa baví variť..to ja som moc kladný vzor nemala...moja mamina nerada varí...ale ak už niečo navarí, tak je to chutné ;-) ...ale 2 roky som bývala u svokry...a tá ma niečomu priučila...ja by som aj rada varila, ale nemám pre koho...len pre seba..lebo môj chlop si na tom moc nepotrpí...vždy má teplý obed v práci...a to mu stačí...a ked príde domov tak si dá už len nejakú celozrnnú žemlu a vločky...a pod :-p :-D lea...tak to potom rýchlo schudneš...ked od stredy už pol kila 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lae...koli tej mojej chorobe zahdnemu kaslu :-D nemozem take jest kym to nebude ok...ten reflux ci co to zistili mi :-p baby..ja som si urobila detsku krupicuuuu...kaslem na jogurt :-D :-p mnam to som sto rokov nejedla...ale z nizkotucneho mlieka :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caly...vidíš to som aj ja dlho nerobila...ja to lúbim s tonou masla a škoricového cukru...mňamky :-D :-D a ty si dávač aký posyp?
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...ja sa tiez navarim len v nedele, soboty a potom cez tyzden len nieco lahke, kedze sme len vecerom doma, tiez chodi na obedy :-) chvala bohu :-D ja som si sekla granko..ale to bude kasliku zase...ma drazdi po takom ale dala som si len kusok malinkyyy :-p a maslo musi byt :-D ides si navarit??? lea...to je teda fasa vec pol kilo od stredy :-) ale to nie je zdravo tak rychlo :-.
Odpovedať
caly..zabudla som |-| neboj..za chvilku budes ok ;-) krupicu by som si dala tiez..ale mam najradsej len so skoricou..menej kalorii :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caly..vážne nad nou uvažujem :-D ale práve sa ládujem už tretím tanierom polievky..tak to by asi zle dopadlo s tou krupicou :-p :-D lea...tak ty si aká macherka... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...to dufam ;-) no veru skorica je spalovac tuku...hmm :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko....dnes podla lunarneho kalendara sa nemaju jest velke porciee :-D tak bachaaa :-p
Odpovedať
no asi si idem spravit kapucino..to tiez oblubujem so skoricou..deavam ju vsade,kde sa da 8-) je super a znizuje chut do jedla..
Odpovedať
s tym chudnutim..no za tyzden mozes zhodit 0,5 az 1kilo..to je zdrave chudnutie..ak sa bude darit,tak do prazdnin(v aprili) budem na 53..mozno aj 52,5 x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly..tak to si idem dať ešte jeden tanier..nech to dorazím :-D :-D lea...tak držím palce.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak ale si schudla po antibiotikach a to je na ukor choroby, takze tak som to myslela ;-) alebo aj cvicis??? :-)
Odpovedať
zasadne necvicim..jedine strecing..a kalanetiku chcem troska zacat..kedze to je to iste..len trocha ine cviky.. ja najlepsie zhodim bez cvicenia.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...ta roztrhne :-D kto to bude potom upratovat?? :-p lea..tak aj ja drzim palce :-) idem si lahnut do vane trochu relax..po dnesnom upratovaniiiii :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak to je dobré...že zásadne necvičím :-D :-D to jak churchil povedal...absolutely no sport :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...tak príjemné rochnenie :-D už ma trhá...budem musieť povedať chlopovi..nech si pripaví handru s vedrom :-D :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?