Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ahá...tak zase nákupný víkend :-D a ako je v londýne? myslím počko =-)
Odpovedať
no len tak trosku.. :-D pocasie je otrasne prsi.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
takže ako u nás :-S ]-( ja sa teda vypínam...som dnes nejak mimo...aj hlava ma bolí a tie uzliny ]-( ]-( dúfam, že ma to prejde ;-) pekný večer :-D
Odpovedať
ja sa idem naliat cajom..tiez ma boli hlava.. pekny vecer ;-)
Odpovedať
lea...aky cajik odporucas? :-D
Odpovedať
no dala som do seba pol litra nejakeho ovocneho..le nezda sa mi,ze by zabral.. kava je lepsia..asi si ju idem spravit..
Odpovedať
ked ta boli hlava, tak mne skor zaberie kava ]-(
Odpovedať
no ja som rano jednu uz mala..bezkofeinovu..tak teraz asi zvolim kofein..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. tak pridala som si nieco nove do alba ale nemame dobry fotak takze to nie je take profesionalne ako by som si predstavovala.... :-) ale urobim s tym nieco... keby ste vedeli ako dnes bolela hlava mna :-| som sa teraz zobudila, musela som lahnut ako som prisla z roboty 8-( lorinko...dufam, ze to nebude nieco vazne prevazne... lea...tak uz, ze je vikend ked bola taka nuda dnes..moja to muselo byt zufalstvo, tiez to nenavidim :-)
Odpovedať
caly..no potom sme sa snazili cosi robit..aj sa podarilo..ale nebolo to ono..a este bolo dost divne pocasie..citila som sa otrasne..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ja som mala ist dnes vonku s babami ale ee nepodarilo sa a zajtra rano vstavam do prace takze... :-| idem pokracovat v spani :-p prisli ti tie botky uz?? si ich pridala do albumiku..
Odpovedať
no ja si dufam,pospim tuto noc..poslednu som poriadne nenaspala.. tie botky robia problemy..vraj je nespravne vypisany sek..takze treba poslat novy..som im napisala,ze dokial nepride ten povodny,tak neposlem dalsi..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
awojte všetky :-D lea..tak dúfam, že si sa dnes vyspala ;-) ..teda ty sa asi o takomto čase ešte len prevaluješ na druhý bok :-D :-p caly...ja už som ťa chválila za tú aranžmá včerajšiu :-) ...no ja tiež dúfam, že sa to vyrieši a na dobré obráti...nechcem zas začať chodiť po lekároch...lebo potom som znova v tom kolotoči..a nedá sa z neho lahko vyjsť ]-( :-(
Odpovedať
ahojte.. lori..no vyspala..aj ked som sa zobudila v noci..ale mala som pekny sen a nechcelo sa mi z neho odist :-N aj ked sa mi snival uz neviem kolkykrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) vcera som sa vratila z BA a som opat v UK. Bola som na 5 dni a moj drahy len na jediny den. Za 1 den sme vybavili obe matriky, Primacialny palac, salu. Na druhy den som si vybrala saty, dokonca som si kupila saty po polnoci, co som vobec nemala v plane, ale bolo krasne a sadli mi tak som nevahala ani na minutu. Oznamenia nas uz cakali na poste a su fakt krasne a este sa mi podarilo kupit zopar dalsich veci. Ja som tam isla taka nervozna a ani vo sne by ma nenapadlo, ze by sme to vybavili za 2 dni! Mozno sme mali aj stastie. Tak teraz uz vsetci vedia, ze sa ideme brat :-D Lori, Tebe sa chcem podakovat za typ svadobneho salonu, salon el je uzasny, uz som nemusela ist do ziadneho ineho. Rozpravala som sa tou babou tam a si Ta pamatala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
este davam typ, mozno niektora ho uz ma kupeny, vola sa to Svadobny bedeker a je to velmi prakticka kniha, co vsetko so svadbou a pripravou na nu suvisi. Su tam rozne rady, info a vela miesta na poznamky. Lebo ja som uz mala tolko papierikov, uz aj riadny bordel v tom a teraz to bude vsetko pokope, co bude velmi prehladne a prakticke. A vobec to nestoji vela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééj katka..to som rada, že si si tam vybrala šatičky :-D ;-) a urob si albumík a pridaj ich..už som zvedavá ;-) a ktoré máš?? =-) a kde si kúpila popolnočné šatky? =-) to sa ani nedivím, že si ma pamatala, ved toľko krát, čo som tam menila šaty... :-D :-p už som sa aj hanbila :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Lori, rozhodla som sa pre Felicity, su fakt krasne aj mi sadli, az na dlzku samozrejme. Popolnocne saty som kupila V Carrfour, ale nie vnutri, ale tie obchodiky male, co su vo vnutri, vies kde myslim? Inak ta baba nevravela nic v zlom na Teba, takze mozes byt v pohode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Carefour myslim v Petrzalke
Odpovedať
Profilova fotka
Lori mate salu uz zabestelovanu? Ked hej, kde? My sme sa rozhodli pre Apollo restauraciu, vyzera to tam velmi pekne, skusim poslat link
Odpovedať
Profilova fotka
takto to vyzera zvonku http://www.obedovat.sk/bratislava/pho... a toto bude nasa sala http://www.obedovat.sk/bratislava/pho...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence :-) lorinko...som postrehla, ze si sa vyjadrila ku kyticke ;-) noo tak trochu som sa vytesila ale len trochu, nic narocne :-| katka...tak super, ste toho postihali poriadne vela :-) velmi pekne miesto..aj tancovat bude kde?? :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katka...tak to je sila :-D my budeme mať svadbu presne tam kde vy :-D 8-) že aká náhodička 8-) to je dúhový salonik, však? lebo my budeme v nom ;-) tak šatky si idme kuknúť na web ;-) caly...awoj..ako víkenduješ? ja som sa učila...ale boli sme popozerať aj v meste a chlop mi kúpil nááádhernú orchideu :-D ..ale teraz sme sa trochen pochytili... :-S :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kati..tak si si dobre vybrala..sú veľmi pekné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..ahoj moja..a precooo pochytili?? :-( ja upratujem,varim, periem... bola som v praci a nejdem sa zastavit od rana...aaallee uz sami nechce nic..idem sa povenovat sebe...moj drahy pomaha svojmu otcovi v garazi nieco okolo auta, lepsie povedane otec pomaha jemu :-D :-p tak aj ty ides mat tam svadbicku?? tak to budes mat krasne prostredie :-) tak a islo ti dnes ucenie??? si sikulka ;-) ja som dostal dnes ruzicku od zakaznika...za k MDZ :-D :-p no mily bol x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly..jéj to je pekné od toho zákazníka..to by som brala aj ja :-) ;-) áále..asi máme menšiu ponorku :-| tak som teraz v izbe a on je v obývačke..aby sme náhodou neboli spolu :-p to bude v pohode :-) učenie..tak horko ťažko...ale o chvílu sa zas do toho pustím ;-) takže ten tvoj má asi zálubu v autách, čo? si spomínala, že kamiony a tak... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...jeho zaujima vsetko :-) ale je dobry v autach, PC, hudba-svetla a take veci...bol kedysi DJ :-p :-D ale uz to nerobi..je uz velký a musi sa starat o vacsi prijem financii do domacnosti nie tak ako ked bol sam :-p vcera ked nam zapilil s kolegynou, ze madarska salama sa robi z Marina keksov sme sa skoro pocurali od smiechu...teda ona..ja som zvyknuta...ale mal pravdu, to je taky nepeceny kolac...takze polka zeny je v nom..blizenec... :-D treba sa trosku povadit, prospieva to ;-) aj ja som sa predvcerom vykricala ale koli drbnutej susede...som 57 krat povedala pi.. fuuuj ale sa mi ulavilo, inac nenadavam...
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma..rozmyslam,ci sa idem este kuknut do ikei..moc sa mi ale nechce =-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea...a kde si bola?? dnes musis mat pekny den ked si v noci snivala pekny sen...aspon je to tak mam :-D ale chod sa pozriet do ikea...co budes doma :-p
Odpovedať
caly..bola som na nakupe..sla by som..ale akurat sa rozprsalo..tak nejdem.. a aku kvet si dostala od zakaznika?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?