Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
lori, caly...my tomu hovorime, ze sa ideme "pusinkovat" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aahhha uz viem..si si kupila za dobru cenu...uz si spominam :-) mam doma teraz, naprides??? :-D :-D na vinko?? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
piata :-D :-D a chuť na sladké mám vždy :-) ;-) a alkohol nemusím žiadny..je to blééé :-p
Odpovedať
baby..nemate co zavidie..poprcha aj tu.. a kedze mam mileho daleko,tak mozem sediet za netom kolko chcem.. :-p ale vino by som si hned dala..
Odpovedať
Profilova fotka
caly...dnes mi drahý povedal, že cez víkend mi kúpi orchideiku v črepníku...juchúúú...sa tešííím :-D spestrím si bytík 8-)
Odpovedať
caly..jasne, aka ulica? :-D :-N lori..no vinko hej, ale tvrde by som nevypila ani neviem keby co :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lea...a ako hovoríte vy mojkaniu...stískaniu...pusinkovanu??? =-) =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale este neprisiel domkov tak sa stiskat nebude ]-( varim fajnu brokolicku..mnam :-p a na sladke chut mam ale nie vzdy akoze skor menej...ale slane mam rada x-) lea...tak si otvor daku flasticku a za pohar na nase zdravie :-p ked mi nemozeme a nechceme vsak lorinko??
Odpovedať
Profilova fotka
pia....ze Fucikova :-D :-p a neveceraj dame si :-D x-)
Odpovedať
lori..no my sa ideme venovat jeden druhemu..neviem o tom,zeby sme mali nejake speci slovo na to :-N :-D normalne si nespominam :-D baby..ako idete riesit vino na svadbu?beriete nejake sudove alebo ako?
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ten môj je vo vani :-D tak som využila príležitosť ešte sem kuknúť ;-) mňááám brokolička 8-) to by som si dala...vidíš brokoliovú polievku som naposledy roblia...ved vieš kedy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..toto má na starosti chlop...ale asi kúpi len fľašky...ako výslužku a potom ešte na hostinu...no ja sa v tomto nevyznám..to nech zariadi on :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
lea..vobec som este vino neriesila...ale s nealkom to mame vyriesene, budeme mat capovanu GRENU ( kofola s citrusmi) je to bozske ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
grenu.. =-) :-o to som ešte nepočula...
Odpovedať
baby..no u chlapa mame okolo 30litrov tvrdeho a ja mam zas kupovat cosi dalsie? a ma tam aj sampanske..hadam si dame,ked pridem..
Odpovedať
Profilova fotka
30 litrov :-o :-o
Odpovedať
lori...v pirovare Cierna hora to maju, resp. v kazdej krcme, ktora berie od Ciernej Hory, tak maju Grenu.bozsky napoj 8-)
Odpovedať
3O litrov...dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
môže to byť mňamka...i ked ja kolu...a podobné nápoje nemusím...
Odpovedať
kofolu tiez nemusim, ale toto je super 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
piata ;-)
Odpovedať
no to uz je kupene na svadbu :-p :-p :-p a este mi chyba vino a malinovky.. no ja mam najradsej puskina sladkeho..pripadne biele vino..aj ked by som mala pit cervene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..vy už ste riadne zadovážení...hihi :-D
Odpovedať
lori..no vyuzili sme dobru akciu..hlavne co sa tyka borovicky..50Sk na flasi bolo menej..tak nekup :-D a celkovo sme na tom tvrdom usporili peknu ciastku..
Odpovedať
ja som rozmyslala, ze asi nebudeme kupovat vela tvrdeho, predsa bude leto , budeme mat o to viac capovane pivo :-D
Odpovedať
no ja tam pivo nechcem..pride mi to take nevhodne na svadbu..ked chce niekto pivo,nech si ide do krcmy..
Odpovedať
kazdy podla svojej chuti, a myslim si, ze pivo nie je o nic horsie od tvrdeho, alebo vina 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my tiež nebudeme mať veľa chlastu...ale ja to všetko nechám na chlopa ;-)
Odpovedať
ja pit nebudem, a svadobcania tvrdili, ze pivko dobre padne v takej horucave 8-) tak bude capovane pivko a grena 8-)
Odpovedať
no my tak dame capovanu kofolu..ale len ked dojde to,co prinesieme.. a to,co ostane,to sa rozda..my nebudeme davat flasky do vysluzky..len tym,u koho to uzname za vhodne..ale jeho mama chce..tak som povedala,ze kludne nech si obstaraju..ze toto je ich vec..ja do svojej rodiny nedam..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?