Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa zdá 6 rokov dosť...a v podstate žijeme v jednej damácnosti skoro od začiatku :-D rok a pol..je v poho 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja radcsej ani nepisem, lebo vas klepne..my chodime spolu cez 9 rokov..v oktobry bude 10..no najvyssi cas sa zobrat, bo to uz zle nedobre take dlhe chodenie..bud svadba alebo rozchod, tak sa to hovori.. mne sa velmi pacia babenky z ofinou, po svadbe si ju chcem dat na kratko, ale bojim sa, ze to bude len piplacka a same problemy...teraz mam dlhu, to si nechavam na uces..raz som mala kratku a ked som bola na jednej svadbe tak to vyzeralo priserne..velmi zle ma ucesala kadernicka, ofina bola sem a tam..nie ako maju tie nevesticky, nechapem, ako im tak dlho vydri byt vyfukana ofinka
Odpovedať
6 rokov je dost, najvyssi cas ;-) sme spolu dost casto, ja k nim pridem bezne aj na tyzden :-)
Odpovedať
zeny musim off, tak zatiim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ano to je dost... pia ty este studujes, alebo uz pracujes...
Odpovedať
Profilova fotka
slavulik...ja viem, že vý ste tak dlho..už sme sa dávnejšie o tom bavili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..tak papá práve požieram tie gnocchi...ale nejak sa mi orzvarili :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..to je co tie gnocchi..to som este nepocula
Odpovedať
Profilova fotka
to sú také talianke zemiakové guličky...niečo ako u nás šúlance...ale rozvarili sa...fúúúj :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
slavulik...ja idem teiž moja...lebo chlop sa čoskoro navráti z práce..a ked ma tu uvidí...tak bude zle nedobre...že sa zas neučím :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobre mojenko..ved vecer sa zastavim tak popiseme... papapa
Odpovedať
no uz som doma..konecne :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak ako bolo dnes leatea??? zase si isla spat nad ranom ako citam :-) hmm...ta obdivujem, ze to zvladas potom v praci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky..ja len na skok som prišla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly..ako bolo na kávičke?? lea..ako bolo v práci?
Odpovedať
caly..no akosi som sa tu zakecala so slav v ip..a bola taka dobr zabava,ze sa mi ani nechcelo.. ale rano som v poho vstala..len to pocasie ma unavuje..a nuda v praci.. no krizovky pomohli.. :-D :-p
Odpovedať
cauky cauky, dnes som si vybavila spodnicku pod saty, lebo som nemala za 350 :-D super..
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..tak takto sa ucime?? :-p :-D sa ti nechce vsak?? bolo super :-D kamoska prisla z Anglicka tak sme sa vykecaliiiiii este ju vecer pojdeme pozriet domov s drahym :-) lea...tak fajn, dobre sa zakecat cez IP je fajn :-D ja uz notes vypinam vecer lebo ma to zabava a potom sa nevenujem drahemu :-p :-D ale vcera sme si pozreli fasa film taka pohoda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak to je dobra cena x-) .... lepsia ako za tie znacky na auto :-D ty si to pisala myslim, vsak??
Odpovedať
Profilova fotka
caly...niečo som tomu učeniu dala...ale fakt len niečo :-D ja sa tiež dnes chystám na romantický večer...drahý si chce otvoriť flasu vínka...ale bude musieť piť sím..lebo mne to nechutí :-p
Odpovedať
caly...hej hej , ja som mala take "stasticko" :-D no si myslim, ze fakt dobra cena, niektore holky ponukali spodnicku za liter, sa mi to zdalo vela =-)
Odpovedať
Profilova fotka
piata...no tak super ;-) lea..o počasí mi niečo hovor..tu zas pršíííí ]-(
Odpovedať
tu v ziline je tiez otrasne pocasie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa vybrali s chlopom von, že ideme na hrádzu da pošpacírovať...ale hned sme sa aj vrátili..len sme urobili kolečko okolo domu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...moj drahy, ze.. a budeme sa stiskat??? :-p :-D tak sa idem stiskat :-D :-D ja mam celkom rada cervene vinko ale musi byt fakt dobre ,,shiraz,,mame radi ale ja ee teraz ani pohar..by som skapla :-p nic co robi kyselinu nemozem... pia...tak liter je dooost...a to ti nepozicaju??? ci si si satky kupila?? som nepostrehla :-( inac pocasie je fasa dnes...som sla domov tak aj prsalo aj snezilo aj slniecko svietilo.....vsetko naraz..aprilove.. 8-(
Odpovedať
:-D zeny vraj chudnem, drahy doniesol super strudlu, asi som dochudla :-D :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pia...hmmm tak dobra strudla nie je zlaaa :-p :-D ja akosi nic sladke...mi neberie..ale papkam chrom tak asi preto :-|
Odpovedať
caly... no ja mam saty kupene, resp. rusil sa salon , a teta predavacka :-D mala poslednu spodnicku , tak mi ju nemohla predat, tak musim zohnat.. a co sa tyka vinka, tak mam rada aj biele aj cervene, ale z bieleho mi najviac chuti Veltinske 8-)
Odpovedať
caly...zial mne to sladke nejak vzdy ide na chut ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caly...my zas hovoríme, že sa ideme mojkať :-D :-D tak sa chodte vystískať :-D :-D ;-) piata...s chutou do toho :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?