Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no ja som v praci.....a v kuse na nete
Odpovedať
Profilova fotka
to mas dobru pracu...kde porabkas..sefovia nic na to nehovoria, alebo sisama sebe panom :-)
Odpovedať
no ja som studentka, a mam svoj komp na pracovisku
Odpovedať
Profilova fotka
janja..prave som si pozrela satocky ktore budes mat..su nadherne...vcera som ich posielala leatea, ze sa mi moc pacia...no ja este vybrate nemam, takze len snivam..
Odpovedať
diky.... ja som nad nimi vahala kym som nekupila bizu. Teraz som spokojna. :-) kuknem tvom album
Odpovedať
och nemas :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nie mojenko..ja nemam este albumik, vzdy sa chystam a chystam a nie k tomu dojst...a preco si nad nimi vahala, su nadherne..prave som sa vcera bavila s leou...ci si mam uz teraz kupit bizu alebo pockat kym si vyberiem satocky...aku bizu si si k nim kupila..myslim s perlickami alebo bez...
Odpovedať
ja som chcela saty myslim ze sa volali Brittany, ale biele. Bizu som kupila taku nie s perlami, ale taku striebornu. Su to take stvorceky....strasne pekne. Podla mna si najprv vyber saty a k tomu dopasuj bizu.
Odpovedať
caute kocky ;-)
Odpovedať
cau ;-)
Odpovedať
ako pokracuteje s pripravami? ;-)
Odpovedať
no ja nic, idem uz domov z prace
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uz som tu zase...odbehujem, lebo kuchtim cestovinky - mnam... janja..tie satocky co si si vybrala su sampano alebo akej farby..kolko ta vysli za pozicanie.. pia..ja som na tom moc zle s pripravamy, no este sa to da..chystam sa v aprili v maji na poriadny stres..teraz som v uk, takze moc mi to nejde na dialku, takze mna pripravy cakaju neskor...teraz sa len inspirujem vasimi fotkamy
Odpovedať
moje saty su biele a vysli ma na 12 tis....co je dost
Odpovedať
Profilova fotka
noooooo..to je dost..ale su nadherne...odkial ich mas..to sa informujem, aby som vedela kde ich mam hladat..ja sa pokusam ist do ke, dufam, ze ich tam najdem ak nie..tak potom ba..aelbo uz neviem kde vymyslim...
Odpovedať
slavulik..tak to je tazke , ked robis nieco na dialku, ale drzim prsty, aby si vsetko postihala ;-)
Odpovedať
no ja ich mam z KE zo salonu Maggie. Skus tam ak nemas ten isty termin ako ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..dakujem velmi pekne, urcite sa zapotim...uz teraz stresujem a ked zacnem vybavovat tak panenky janenky..vy vsetky zacinate chudnut, ja budem stresom...hahaha bud priberiem alebo schudnem... a ty uz mas vybrate satocky, uz mas skoro vsetko, alebo ako si na tom..citala som o tvojej znacke, mna by asi odhodilo, za 300 bubakov papierova, boze to sme kde..aspon keby to tam napisali... nevies ake salony su v KE dobre, kde by si mi odporucala ist? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
hahaha..janja..dakujem velmi pekne..mame rovnaky termin, tak to som teda dopadla..och nie............to nebolo najlepsia spravicka v tento den...ja som si myslela, ze ty si niekde od zapadu, lebo nemas napisanu, kde bude svadbicka...jooooooooooj :-(( kde by som ich este mohla zohnat?
Odpovedať
urcite skus maggie a princess. Podla mna sú najlepsie tieto dve. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja..princess je tiez v ke...to su vsetky na hlavnej ci ako to vy volate tu ulicu, alebo niekde zazite tie salony v ke...nech viem, kadial sa mame pohybovat..magie som si pozerala na stranke..uz som im aj pisala, no nahlasit sa budem moct, ked dofrcim na sr na tu skusku..jojjj mojenko, uz som smutnucka, no neva..poriesime nieco ine..urcite dvoje mat nebudu takze asi tak..no mozno budu sampano..hahaha
Odpovedať
Profilova fotka
awoj slavulik :-D
Odpovedať
slavulik... no tak to mas pravdu, ze ma tym nastvali, pretoze normalny clovek predpoklada, ze su to klasicke SPZ, nie papierove =-) ale co uz.. no co sa tyka salonov v ke, tak bola som jedine v salone Stefanie- celkom v pohodke satky, a v Noblesse, ktory uz zrusili, a satky mam od nich, kedze rusili salon , tak predavali saty od 3000 vyssie...tak som si kupila :-)
Odpovedať
maju ich este vo farbe diamantova biela. Iba trosku sa lisi od povodnej bielej. a princess je na hlavnej, to uvidis
Odpovedať
idem off. majte sa pekne
Odpovedať
Profilova fotka
avojcek lorinko..ty s coho chudnes panenky, ved ked som si pozrela tvoj album, tak za missku mozes ist... pia..mas ich v albume..idem kukik..a ten salon stefanie tam je krasny vyber? kde sidli ten salon... janja...no superko..tak este diamantova biela..to je moc velky odtien alebo ani nie...no magie najdem cez net a ten princess na hlavnej, dakujem moc moc..si zlatucka, len ktovie ci mi to vyjde...
Odpovedať
Profilova fotka
papááá janja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slvavulik....ja nechudnem :-p len posilnujem to moje mlandravé telo... :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pia..nam uz odisla..no toto...ja ze sa ty lucis lorinka, ze si len nakukla a uz utekas...
Odpovedať
Profilova fotka
nie..ja som ete tu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?