Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
janja..tak to si dobre vychytala ;-) my budeme mat "uzasne" papierove , ved na jedno pouzitie stacia :-D
Odpovedať
ti verim , ze sa tesis 8-) ja si este chcem kupit nejake spolocenske saty a topanky..len chcem este chudnut, tak pocekaam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a koľkože to vážiš, ked cheš schudnúť?? =-) ja chcem len spevniť...chudnúť tak kilo :-D :-p ja sa popolnočnými zaoberať nemusím, kedže máme svadbu len do 22... :-D ale ason si naplno vychutnám tie moje svadobné ;-)
Odpovedať
no babky, ja som to tento tyzden nejako tak vsetko postihala, ze mne uz treba len topanky a podväzok 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janja... :-o =-) :-o :-D to vážne..tak to čumím...a už vieš aj tortu??
Odpovedať
Profilova fotka
že či máte zajednanú...zle sa vyjadrujem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky... lorinko....co sa tyka tej kyticky ako chces ale ja si myslim, ze orchidea v crepe ti vobec nezkape a kedze uz pestujes ziadny problem ;-) ale ako si samoska premyslis, ja by som to vedela zrealizovat v pohodke :-p nurcite ta rezana vyjde viacej ako crepova alebo potom skus porozmyslat naozaj nad inym riesenim :-D ja napr. orchidee milujem ako crepnikove aj rezane ale svadobku ee by som s toho nechcela...mozno ju len tak pichnut niekde alebo len kvietky.. :-) z nej... janja...tu co mas v albume pocitaj aj okolo 5 tis.je ich tam podla mna aspon 5 kusov plus to zelene..... pia...tulipany su dostupne cely rok tak ako ti pisala lorinko takze v pohode aj v juli len zase moj nazor :-) ja by som volila sezonne kvety ake prave su a kvitnu a v lete je ich tooooolllkoooo ze az...ale tvoja volba je urcite tulipanova :-D :-p
Odpovedať
lori.. nemam vela, ale od minuleho roka , ked sme boli na leto v anglicku som pribrala 8 kg a necitim sa dobre a pocitujem to.. :-| a aj satky som kupovala take "akurat" s tym, ze este chcem zhodit
Odpovedať
Profilova fotka
caly..awój...som tu na teba čakala :-D :-D chcela som pridať do albume takú jednu kyticu, nad ktorou uvažujem....ale nadá sa mi to, už som to všelijak skúšala..ale nejde ]-( ]-( ...lebo už aj mna to prechádza...by to vyzeralo mocjednoducho...a na svadbu sa hodí niečo viac :-| caly..a čo fičí v júli?
Odpovedať
caly...a pivonky? co ty na ne,? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
piata...ahá...a cvičíš doma, alebo chodíš do posilky?
Odpovedať
no na Vianoce som dostala ORBITRAC, neviem ci poznas..take zariadenie, nieco styl ako bicykel , ale stojis, nesedis 8-) da sa na tom dobre zamakat, len teraz som uz druhy tyzden u draheho, takze cvicim len na fit lopte ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
poznám ten prístroj ;-) ja cvičím doma sama...len sklápačky...také hopsačky....a iné kačky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...pivonie su moja srdcovka a nebudu chybat na mojej svadbe a v kyticke :-D kvitnu koncom maja a a zaciatkom juna ale su to letne kvietky takze su dostupne aj v dobrej cene ...dufam, ze sa nic nezmeni :-D lorinko...ahooojjj :-D si sa dockala :-D som si dnes kupila bordove goralky, budem ich davat na pierka pre chlapov a objednala staroruzovy tyl :-p len ma zrusil, ze uz taky asi nebude mat na aute tak som mu pekne nakazala, nech mi to aj spod ciernej zeme vyhrabe :-D :-p lorinko...vsetko mozne okrem tych tulipanov lebo to je vyslovene jarny kvet ale ostatne sa predava cely rok..no aj tie tulipany sa predavaj ale by to vyzeralo smiesne podla mna v lete :-p take napr.co mam va albume sa daju vzdy :-D aj ruze aj lisiantus je krasny kvietok podobny ruziam aj alstormeria take zvonceky a tak babky moje :-)
Odpovedať
no, zeny najlepsie chudnu, ked robia nejake aerobne cvicenia , je potrebne sa poriadne zapotit, srdiecko bije o sto sest a vtedy sa najlepsie chudne...ty ked chces posilnit, tak fakt len nejaku kalanetiku, pilates... 8-)
Odpovedať
caly...tak to budu potom asi tie pivonky :-D
Odpovedať
tak tortu ja neriesim, to nam donesu ludia, bude ich kopec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...staroružový tyl musí byť nádhera :-D ...ách jo...asi by som sa mala tou kytičkou zapodievať až neskôr...ked už bude nábeh na leto....a budem vidieť tie rôzne druhy naživo...to budem meniť moju predstavu ostošesť :-D :-D .tulipány..už necem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...mne sa strááášne páči táto kytica, čo máš v albume http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... to sú len ruže tam, hm? =-) ...ale to asi vyjde na viac koruniek, čo?
Odpovedať
caute babenky..ja len tak na chvilku..lebo sa tu nudim..tak si idem poklabosit s babami.. kd budem doma,tak budem zas sediet za netom. vcera som sla spat o pol tretej.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...bol krasny naozaj..dufam, ze to bude dobre vyzerat na stoloch aj ked sa rozprestrie je taky svetly ale ja ho poriesim aby ho bolo vidno :-D a uvazujem nad takou girlandou stredom stola s kvietkov goralkovych malych vacsich...no a bola som dnes objednat take sklene kocky ako vaza 10 kusov budem si tam aranzovat len bud cisto ruze alebo pivonie na stol...uvidim co bude pekne prave a co ostane :-D v kvetinarstve ale urcite straroruzova farba alebo bordova... no ja sa k chudnutiu nevyjadrujem....jem same nizkotucnosti tak ak neschudnem teraz tak uz nikdy :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..taku chcem presne aj ja ale iny typ,ale tie kvety anooooo..su to ruze a pivonie ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea.... a nie si unavena???? boze ja by som bola ako slaby caj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...nuda v práci??? :-D :-p caly...to budeš mať parádnu výzdobu...závideniahodnú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...a čo si robila so takej neskorej hodiny?? oznamka?? :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem lorinko...dufaaammm idem na kavu s kamoskou tak zatial sa majte.. a ty lorinko skus pridat tu kyticku :-) som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
caly...už som skúšala všetko možné...ked príde chlop...tak ho poprosím babky..aj ja idem..trošku sa poučiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek babenky.. ja mam asi vzdy stastie, ked tu nie ste..jedna ide na kavicku, druha sa uci..no toto..nikdy vas nestihnem a potom mam misunk, ktora co pise..joj uz vas musim zastihnut, bo ma klepne...
Odpovedať
ja som tu skoro stale len vecer nie a vtedy ste tu vsetky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jupik...aspon jedna nevesticka... ty si teraz v praci alebo domka..ja uz mam z vas taky misunk, ze neviem ktora co robi...ale to je dobre,ze nas tu je tolko, len si musim najst viac casu na netik....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?