Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
korzet som moc nechcela ale asi budem musiet, ale stve ma to lebo dost siat mi pekne sedelo hore ale zatial som nenasla tie prave
Odpovedať
mojej sestre skracovali saty dole(10cm..co je relativne dost)..a nie je nejaka nizka.. kde si bola skusat saty?
Odpovedať
v namestove
Odpovedať
no skus aj niekde inde..v ziline maju celkom pekny vyber..a ak nechces ist zbytocne,tak im skus napisat maily.. ja som si takto zistovala okolo kolekcie 08..a s ochotou odpisali..inac,mozno budu skor ochotnejsie..kedze im ide o kazdeho zakaznika :-D ;-)
Odpovedať
uz som si nieco zistovala v BA, oni ti povedia ze vsetko sa da, ale ked pride na vec tak sa zacnu vykrucat a nechce sa im do toho
Odpovedať
skus..tam nemas ani take vysoke ceny ako v blave a mas to blizsie..ak nahodou nepracujes blizko blavy.. ved ked sa to tak vezme,nic tazke to nie je..prichytia spodok o vnutornu cast a zazehlia to..tot vse..neviem,preco sa tolko vykrucaju.. ]-(
Odpovedať
robim v blave, to nie je problem, ale tie ceny su hrozne a ta neochota este horsia..no ved nieco vymyslim..
Odpovedať
v ziline najdes aj znacku pronovias a tak podobne..samozrejme prisposobene zilinskym cenam..takze nejdu nad 11t.. ale mozno skus kusok od blavy a budu viac ochotni.. ;-)
Odpovedať
baby..uz mate topanky?ja zacinam byt zufala..a vyzera to tak,ze za ne riadne zacvakam.. ]-(
Odpovedať
nic si z toho nerob...ja mam velkost 34, skus ich zohnat a potom sa stazuj ;-) inak uz mam saty,a presne take ake som chcela
Odpovedať
tak sa pochval obrazkom.. ;-)
Odpovedať
som blba ze som si ich zabudla odfotit, ale coskoro zrealizujem..asi z toho soku ze som na moju postavu nieco zohnala
Odpovedať
Článok sa načítava...
a mas nejaky obrazok na modelke.. a kludne ich mozes aj popisat..a pochvalit sa,kde si ich zohnala.. ;-)
Odpovedať
zohnala som v Namestove, neskor pohladam foto na modelke a pochvalim sa ;-)
Odpovedať
dobre..som zvedava..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja sa vydavam 19.7.2008 takze patrim k vam.zatial mam rezervovanu iba salu.saty pojdem vyberat o tyzden.tesiiiim sa
Odpovedať
vitaj princes..a kolko ludi budete mat? :-)
Odpovedať
pridala som svoje saticky :-)
Odpovedať
idem kuknut..
Odpovedať
no pekne..tie si si vybrala..alebo si ich kupila?
Odpovedať
mam ich rezervovane, dokonca boli site na malu nevestu, tak su mi takmer dobre :-)
Odpovedať
tak to je uplne super..este by si mohla pridat fotku v nich..aspon na chvilku..
Odpovedať
rada by som ale uz som prec, a kedze som sa zabudla odfotit tak sa mi to tak rychlo nepodari... :-|
Odpovedať
skoda..ale mysli na to pri najblizsej moznosti.. ;-) nech sa pokochame,aka si krasna ;-)
Odpovedať
ok..a ty si na tom ako s pripravami? kedze mame rovnaky datum, mozme porovnavat
Odpovedať
no stale som nezistila,ci mi bude teta piect torty..a pre zenicha este nic nemame..a nevesta zacina byt nestastna kvoli topankam.. ]-(
Odpovedať
ja sa topankami este netrapim,kedze pripravy sme zacali 28 decembra, ale viem ze 34 bude velky problem
Odpovedať
no ja sa chystam vo feb domov..a uz vidim,ze nic okolo svadby nevybavim..
Odpovedať
netreba privela stresovat, videla som dokonale, do bodky pripravene svadby na ktorych mali obaja kruhy pod ocami od unavy...no to fakt nemusim
Odpovedať
no to sa moze stat aj mne..a horsie na tom je,ze aj s nejakymi vaznymi nasledkami.. preto si idem radsej lahnut..lebo by som uz chcela mat vikend.. pekne sny..zajtra budem urcite dlhsie,no dnes potrebujem dohnat vcerajsok.. papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?