Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
my sme sa dohodli na tom, ze on zaplati obrucky a kyticu a ostatne ide napoly. Jasne, ze ja si kupujem saty, bizu, a vsetko ostatne, co mi treba na oblecenie a skraslenie.
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež...posledné štátnice mám až koncom augusta...takže robota až na jeseň pripadá k úvahu... ;-)
Odpovedať
ale nevesta ma dost vydavkov, takze nech zaplatia aspon to ;-)
Odpovedať
tak si to este uzite. Ja uz makam........ :-|
Odpovedať
Profilova fotka
janja ;-) piata...a koľko vás bude na svadbe?
Odpovedať
max.60 ;-) a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
jééj..to je dosť..my len 25...taká menšia svadba 8-)
Odpovedať
ja som chcela tiez mensiu, ale bude nas asi 100
Odpovedať
a to by bola este vacsia, kebyze sestry nemali svadby, to sme sa este krotili ]-(
Odpovedať
keby si ju mala prva, tak by bola vacsia. Tak to byva
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som pri takej veľkej svadbe asi nevedela...kde mi hlava stojí.. :-p :-D
Odpovedať
janja..prva svadba u vas v rodinke?no myslim zo surodencov a tak ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved aj tak musim zaistit vsetko presne tak isto, ako keby nas tam bolo 30
Odpovedať
lori...neviem, bud som velmi pokojna, alebo si to este dostatocne neuvedomujem, ale nejak to neriesim :-D budem stresovat asi tesne pred tym.. ale to cakanie uz ma fakt nudi, uz aby bolo po tom ]-(
Odpovedať
ked bola u nas v rodine prva svadba, teda svadba mojej najstarsej segry, tak bolo 130 ludi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babky..idem sa niečo poučiť a zas sem kuknem... ;-)
Odpovedať
dobry napad...idem ja tiez ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby...tak som tu zas...ale stále poškulujem aj do papírov... :-p :-D
Odpovedať
tak baby, prave som kupila SPZ na auto.
Odpovedať
Profilova fotka
janja... :-D :-D a akú?
Odpovedať
taku klasiku co ma napis novomanzelia. Na boku ma europsku znacku a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
jáj..videla som :-D ..super 8-)
Odpovedať
caute caute 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ako učenie??
Odpovedať
janja ..a kde si kupila SPZ? ja som si objednala, cez svadobneozdoby, a material tam nikde nebol pisany, myslela som, ze klasika SPZ, a prisli mi papierove :-| som myslelala, ze ma roztrhne, dala som za nich 3OO, to som si mohla urobit aj sama :-|
Odpovedať
ucenie je dost chabe, resp. robim vsetko mozne :-S ty co ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ja presne to istééé...ak mi nehorí zadok...pekne povedané...tak sa nedokážem prinútiť...ale aspon si to zvýraznujem :-D :-p papierové???to si si fakto mohla urobiť na pc...by som im to vrátila ]-(
Odpovedať
no ved, drahy ma zase zdrbal, ze neuvazujem racionalne, ze len nakupujem blbosti, ale kebyze viem, ze su papierove, tak ich asi neobjednam :-S :-N
Odpovedať
pia: ja som si objednala od jednej kocky tu na fore za 350 a sú z umelej hmoty. Budem ich musiet prilepit obojstrannou lepiacou paskou. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasné :-) ...my tieto serepatičky nebudeme riešiť...ja momentálne čakám na peniaze...a chcem si ísť kúpiť nejaké botky...už sa teším :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?