Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
uz mam.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja len tak, ze dobry vecer, uz sa chystam do spankoviec lebo zajtra vstavam o 5:20 lea a to aka je ta liposukcia ultrazvukom? a ty chces chudnut? ma nehnevaj, ved si ako modelka! dajte dake typy na to chudnutie, lebo sak aj ja sa akoze snazim x-) inac to s tymi kvetinacovymi orchideami je super napad.... dobre vyspekulovane 8-) mne sa tiez pozdavaju, ale nechcem mat drahu kyticu, lebo ju moznno bude treba robit dva krat (v piatok mame fotenie, budem sa modlit, aby nezvadla do soboty) prajem krasne vylihovanie nech ste kdekolvek! bru |-|
Odpovedať
hela..je to ako masaz..ultrazvuk ti rozbije tukove bunky..ale neschudnes pri tom..skor si dotvarujes postavu,co ja potrebujem.. no aspon 5krat denne..pit dostatok tekutin..a radsej jest menej ako potom jojkat,ze si prejedena..ja vzdy najprv vypijem cosi a potom jem..menej zjem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj no ved sa snazim pit ako besna a stale potom musim na zachod :-D skusam pit aj ti redukcne caje, ale nemam sajn ci to funguje. nemate skusenost?
Odpovedať
no ja mam rada skoricu..davam ju takmer vsade..znizuje chut do jedla.. jediny caj,ktory je podla mna schopny,tak antilipidny..a je cinsky..sice riadne drahy,no mala som s nim uspech..moje percento tuku rapidne kleslo..a teraz idem zas na neho presedlat..
Odpovedať
Profilova fotka
fuha to je aky, ja som mala nejaky cinsky "rozpustac tukov", ale neviem ako sa prene volal no, si ma navnadila, fakt to funguje... ?
Odpovedať
tento je antilipidny..znacka tiens..ale ja osobne som s nim spokojna..a aj mi chuti..len by som mala na svoj tlak pit vlazny,no ja vzdy pijem takmer horuci..
Odpovedať
Profilova fotka
no budem to hladat tak nepi horuuuci, ci to si taka nazhavena dat tie kila dolu, ze uz nevis vyckat kym vychladne???? :-D jaaj, no vazne uz idem dobru nocku, vdaka za rady.
Odpovedať
len sa necuduj tej cene..nikdy by som neverila,ze tolko penazi dam za caj :-N
Odpovedať
no caute zenicky, akurat som dosla domkov, bola som na koncerte skupinky Margot ( z bratislavy) , neviem ci poznate, ale dobre som sa zabavila... 8-) tak sladke haji prajem.. ;-)
Odpovedať
pia..nepoznam..ale verim,ze bolo dobre..
Odpovedať
Profilova fotka
breééé ánko :-D caly...nemohla som zaspať, čo som rozmýšlala nad tými kvetináčmi :-D a došla som k záveru...že by to možno bolo mierne komplikované...určite by som ich nemolhla kúpiť viac dní pred svadbou...loebo mi mohli zhynúť...a zas nemám istotu, že ich zoženiem tesne pred svadbou...jedine si ich objdednať... =-) =-) no dumám dalej..ešte dnes si sem pridám kyticu...nad ktorou zozmýšlam...a som zvedavá, čo povieš ;-) :-D možno nakoniec vymyslím úplne niečo iné...ako to už so mnou býva... :-S lea...jáj to je taká lipo :-o :-) ...ja som si mylslela, že tá, čo ti narežú tie dierky a potom odsávajú...blééé...to musí potom riadne bolietť...brrr :-| piata..ja ich poznám...nám hrali na výročie školy...ešte na strednej...a jedne moja spolužiačka s nimi niekedy aj spievala ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hela...typ na chudnutie.. :-S ..to ti moc neporadím...diety som nikdy nedržala a ani sa v nich nevyznám...ale cvičiť...to pomáha zaručene :-D
Odpovedať
ahoj lori. ja som sa uz vcera rozhodla aku kytku budem mat. Kuk do albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj..idéém
Odpovedať
Profilova fotka
janja...tak tá je úúúžasnáááá 8-) ...takú by som brala aj ja...lenže určite by tu vyšla veľmi draho...takže môžem snívať dalej...ja mám rozpočet na kyticu 1500 :-S
Odpovedať
no ja som este nebola v kvetinarstve sa spytat na cenu, tak neviem neviem. Nemam ani sajnu kolko stoja take orchidei
Odpovedať
bre ranko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna tá čo chceš určite okolo 2500...lebo...ja mám tiež orchideiky v albume..a pôjdem si pridať ešte jednu kyticu..takú miš maš...o ktorej tiež uvažujem....vôbec som netušila, že budem mať takú dilemu s kyticami... =-) :-N
Odpovedať
caly..a daju sa zohnat bez problemov v juli tulipany hm? ;-)
Odpovedať
no tak to budem musiet povedat milemu, ze kolko si ma pripravit penazi. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awoj piata... :-D tulipýny sú počas celého roka ;-) janja... :-D :-D .tak to som na tom ako ty...tiež oznamujem chlopovi..koľko si má pripraviť...nakoľko ja nezarábam :-p :-D
Odpovedať
caute zeny, ak sa mozem zapojit do debatky, tak ja si osobne myslim, ze kyticka do tych 1500 je az az.. ;-)
Odpovedať
lori..prave ze som pocula od viacerych ludi, ze v juli je problem s tulipanmi, tak neviem co je na tom pravdy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no..ja už som sa na margo toho informovala..tiež to bol môj prvý plán...tulipány...lebo ich milujem :-D ..ale ako to so mnou býva...tak som to už tristokrát zmenila... :-p čo ja viem...tak moja mamka robí v blízkosti trhu..kde sú celoročne stánky s kvetinami...a tulipány tam majú vkuse...lebo tadiaľ dosť často prechádzam ;-)
Odpovedať
no lenze ja zarabam, tak sa musim trosku posnazit aj ja. Ale kyticu ma kupit zenich. Aspon u nas je to tak. 8-)
Odpovedať
lori..aj ja som stale chcela tulipany, len tiez v poslednu dobu zacinam vymyslat...zeby to mohli byt aj ruzove ruze, no uvidime...moj drahy tiez nezaraba ako ja, takze nebudem narocna na kyticku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nás platí skoro všetko ženích... :-p :-D ale on to vyslovene chce... ;-) ja si platím akurát kaderníčku, kozmetičku a mamikérku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..vy ste obaja študáci, čo?? ten môj je už dávno po...má už 32...teda nábeh na 33 :-D :-D :-p
Odpovedať
no my sme odkazani na rodicov ;-) pracovat zaciname zial az po svadbe.. :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?