Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
piata...a kedy máš štátnice??? mňa tiež čakajú..
Odpovedať
Profilova fotka
janja..tak my už máme jasno...že chceme naše spoločné foto...ale dopracovať sa k tomu..tak to nie... :-p
Odpovedať
tak drzim prsty, aby si mala dostatok fantazie a trpezlivosti :-D
Odpovedať
baby, ved uz sa tolko neucte, aj tak si potom poviete, ze ste zbytocne stresovali. Spravite to uplne v pohode 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a čo študuješ??? ja deják a biolu...prvé štátnice mám v máji...takže čoskoro :-p
Odpovedať
5.5 , viem, ze je este cas, ale musim zacat, drahy nie je doma, takze musim to vyuzit...lebo pri nom sa neda, a plus pomaham mu s diplomovkou...ty mas kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
ja potrebujem uplne nizke, koli vyske zenicha :-D a tiez by som brala sandalky, len take ploche, to asi nevyzera dobre u nas v jednom salone sa daju vybrat dopanky a oni ti ich potom upravia podla materialu aky chces, urcite si videla ti cukrikove topanky posypane takymi malickymi gulickami... no a popri tom sa daju zvolit ine materialy a medzi inam aj cipka... tak asi si objednam nizke, tie s cipkou, aby sa to hodilo k satam, ale teda po obchodoch som este nebola... tak ked pojdem cez velku noc domov, najprv okuknem, co maju piatazienka: pridavam sa do klubu chudnucich, ja uz na tom pracujem... len sa obavam, ze ten velkonocny cas prezierania mi velmi ne pomoze k vysnivanej postave :-S
Odpovedať
Profilova fotka
janja...to sa ti povie :-p :-D každý má pred tým stres a rešpekt...ale ved ja stále čumím sem a učinie je druhoradé... :-p ale dnes ráno som si už niečo naštudovala ;-)
Odpovedať
no ja studujem socialnu praacu ...
Odpovedať
Profilova fotka
takže vy končíte naraz?? =-) mne tiež začínajú 5.5...ale neviem ktorý den presne pôjdem, lebo do konca marca majú všetci odovzdať prihlášky...
Odpovedať
Profilova fotka
baby vy dostanete svadbu ako darcek ku statniciam? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde študuješ??
Odpovedať
Článok sa načítava...
zeny...idem ja na to fakt pozriet, lebo papiere mam pred sebou a len cumim do compu :-S
Odpovedať
v kosiciach...ale momentalne som v ziline, u mojho hlopa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hela...ked to všetko vyjde tak ako má...budem štááástnááááá :-D
Odpovedať
ja som sa ucila asi 3 tyzdne pred a kludne to stacilo. Ja viem ze lahko sa mi teraz hovori, ale verte mi. Potom si poviete to iste. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
piata...ja to isté... hela..ja neznášam sviatočné prežieranie...preto ani nič také tradičné nevyvárame...ja tie jedlá ani nemusím... :-D babky...tiež končím...ale večer zas nabehnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
potom za plotom :-D :-D :-p janja...ja viem, že teraz stresujem...a potom bude leháro... 8-) len či sa toho dočkám.... :-p
Odpovedať
janja..jasne, ale zalezi tiez od toho aka je clovek povaha, ja som proste stresak poriadny, takze by mi to nedalo... tiez uz koncim, ale vecer ..majte sa ;-)
Odpovedať
jasne ze hej, skonci kazdy kto sa do toho aspon trochu kukne
Odpovedať
Profilova fotka
janja...a ty máš čo doštudované???zas som odbehla od toho učenia :-p ale zatial si len zvýrazňujem dôležité úseky učiva :-D
Odpovedať
caute baby..tak uz poctivo makame..za chvilku nam konci druha hodina.. uz nech som doma..
Odpovedať
ja mam skoncenu strojarinu a trosku mi siblo a pokracujem v studiu :-D
Odpovedať
janja..ja mam chemiu a sla som na matiku a informatiku..a teraz zas robim v chemii :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak nech ti to rýchlo ubehne ;-) janja..takže si robíš doktorát?...dobrá 8-)
Odpovedať
lori..no hadam ano..o chvilku mame prestavku,aj ked my sme si ju spravili uz teraz :-D pia..no ja som davala 11Sk za kus za vizitkovy papier..a mam kupenych asi 40ks..plus este musim nejake dokupit..plus pauzak..takze sa to zbiera..ale zas su velmi krasne..a to je ich len okolo 80ks..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..pauzičku treba robiť vždy a za každých okolností :-D :-D
Odpovedať
ano doktorat..... :-D a popritom svadbu :-D
Odpovedať
lori..no ved to..hlavne,ked je potom zas na nohach..co my sme takmer stale.. janja..tak to si potom velmi sikovna ;-)
Odpovedať
:-N aaale, ked sa chce, tak sa to da
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?