Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
dakujem , a pri tom boli dost lacne ]-( cakala som , ze dam viac za svadobne topanky
Odpovedať
Profilova fotka
a koľko ťa vyšli?? =-)
Odpovedať
pouhyyych 799 sk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
=-) =-) :-N 8-) super cena...ja som dokonca videla v deichmane..také svadobné..celkom pekné za 599 :-N
Odpovedať
no tak to je fajn ;-) ja som nesla nic kupovat, ale nahodne sa mi zapacili a pozeram, ze super cena, no nekup to 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ešte topky nemám...ale to som už jedny mala...ale k iným šatám...potom som zmenila šaty a topky som šla vrátiť :-D :-p
Odpovedať
utekam do prace..pekny den.. zatim ;-)
Odpovedať
ahaa :-D ale pozeram, ze budes mat krasne saty ;-)
Odpovedať
lea ...pekny dniiik ;-)
Odpovedať
och babenky, moje pripravy sa pohli trosku tym, ze som kupila bizu. Treba mi este topky a oznamka. Oznamka si chceme robit sami. Urobila som uz asi 30 verzii, ale ani jedna mi nesadla na 100%. Vy ste na tom ako s oznamkami? Tento tyzden by sme uz mali mat aj obrucky, tak tesiiiiiiim.
Odpovedať
Profilova fotka
dakovala :-D a ty máš už vybraté??? lebo v albume vidím len pár popolnočných... =-)
Odpovedať
ano mam kupene, ale som v nich este trosku natrieskana :-S , tak planujem este chudnut do nich, ak to nevyda, tak je to este varianta s rozsirenim..he ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
janja..my sme na tom s oznamkami dosť biedne :-S chceme naše spoločné foto na ne dať...lenže chlop ešte ani kamoša nepožiadal...že či bude ochotný nás ísť vyfotiť... :-S ]-( takže až budeme mať foto...začneme teprve na nich pracovať...
Odpovedať
Profilova fotka
piata...takže ty máš vlastné šatičky??? a kde si ich kúpila? =-)
Odpovedať
no my sme boli dat vcera robit oznamka, tiez sme prv chcelii sami, ale po prve, trebalo by to dat niekde tlacit a ako sme pozerali papiere, tak taky vizitkovy papier stal 14 sk, takze by sa nam to neoplatilo ...
Odpovedať
Profilova fotka
piata..tak to sa pridáš do nášho klubu...dychtivých po schuduntí a cvičení :-D :-D :-p
Odpovedať
no v kosiciach( odkial pochadzam) bol v decembri vypredaj, resp. rusil sa salon, takze mali tam satky od 3000 vyssie...a dalo sa vybrat, su take jemne, jednoduche :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super...tie moje...len požičovné stojí 11 500 :-| ]-( ale čo už...
Odpovedať
Profilova fotka
babky caute, no my sme na tom s oznamkami tiez biedne, teda uz vieme co na nich cheme mat Obrazky z darcekovych predmetov od slonco), len ten material este chyba, a kym ich potom este dame dokopy aaach jaaaj Baby vy uz mate vsetky topanky? Lori potom som pozerala ti tvoje saty, su fakt prekrasne
Odpovedať
jasne jasne, ale zatial chudnem " od zajtra" ako kazdy den 8-) ale nie fakt, po Velkej noci urcite
Odpovedať
Profilova fotka
hela...díkes :-D 8-) ...je topánky ešte nemám...ale určite chcem sandálky...a ty si aké predstavuješ?? takže s oznamkami ste na tom podobne ako my... :-S
Odpovedať
lori...no ved to, zda sa mi to v tych pozicovniach prehnane ...ale jasne, tie tvoje su prekrasne,takze sa necudujem, ze taka cena 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no...ja sa práve odhodlávam na ranajšie cvičenie...ale stále čučím tu... :-D :-p
Odpovedať
prave som nasla cool oznamko, kuknite: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
hela..ja uz mam topanocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja...tak to je fakr dobrééé :-D
Odpovedať
janja..podarene :-) ale moj nechcel nic take, skor nieco jemne, jednoduche...a vraj mu " je vsetko jedno" ]-( to urcite...
Odpovedať
ja sa pojdem poucit ( statnice) :-| a dam si potom poriadne to tela 8-)
Odpovedať
ja som uz skusala aj jemne aj srandovne, aj kreslene aj fotky a stale mi tam nieco nerezalo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
piata...tak moj sa k tomu stavia podobne... :-S že na všetko je ešte čas....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?