Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
mojenko...ani ma nenatahuj, lebo sa do toho pustime hned a dame to objednat este tu..no co mam robit..hm, cakat kym si vyberiem saty alebo objednat...posalala som ti foto ucesu take nieco mozno by som chcela a aj satocky hm..co mi na to povies..
Odpovedať
neboj..ak budu saty,tak sa mozeme dat hned na bizu ;-) ja mam sice uz bizu,ale saty asi zmenim..zatial stale hladam cosi nove.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ta ty si superkova...no dam na teba..mojenko idem sa restartnut, lebo to je hrozne, vsetko mi mrzne...
Odpovedať
a posli mi potom znovu tie fotky..lebo nic nedoslo..
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko kočky ;-) vy ste toho včera ale popísali, kým som sa učila =-) =-) caly...tie jahody, čo si pridala do albumu..mňam :-D ...a tá výzdoba s tým....cesnakom???alebo čo to je to gulaté fialové na tej stonke??? =-) =-) to je nádhernéééé :-D :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko...jeeej dakujem lorinko...som to vycmuchala vcera :-D idem teraz prec ale priiiddemm :-p ;-)
Odpovedať
dobre ranko babenky..vyspali ste sa? ja aj ano.. nejde mi otvorit ten album ]-(
Odpovedať
ahojte, ja som si vcera kupila bizu, normalne som rada. Bolo to len tak, vobec som nemala v plane ju kupit, ale ked som ju zbadala, tak mi hned padla do oka.
Odpovedať
ahoj jnja..tak to je super..mas v albume?
Odpovedať
ahojte kocky, ako pokracuju pripravy na svadbicku? :-) ja som tu novaaa..
Odpovedať
ahoj...no mne osobne celkom dobre..ty sa pochval,ako si na tom ;-)
Odpovedať
ahoj lea, este to nemam v albume. Teraz som v praci, neskor pridam....
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja v pohodke, datum mame 5.7 , ale mam pocit, ze sa asi nedockam ;-) tiez sa tak tesite? moj drahy mi uz zakazal navstevovat podobne stranky, vraj je so mnou na nevydrzanie ]-(
Odpovedať
pia..no uz mi to obcas lezie na nervy to cakanie..ale ked si spomeniem,co vsetko este treba,tak som aj rada :-D ja mam draheho daleko,takze to je v poho.. janja..v pohode si pockam :-D
Odpovedať
no ved to, to cakanie...co musis este take zariadit hm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...aj ja som sa celkom v poho vyspala :-D janja..aj si ju odfotila???idem sa kuknúř do albumu...či ju tam nenájdem... =-) :-N caly...jéj..teším sa...ja tu budem až večer :-( ale teraz som ete tu 8-) piatazena...vitáááj :-D
Odpovedať
no v aprili ideme zajednat menu,mame stretnutie s kapelou..zajst na matriku,pozvat niektorych hosti osobne,ist za knazom,stavit sa na fare,dat gravirovat pohare,ak nedal mily,dat sit saty pre druzicky..a neviem co este..aha..kupit oblek..
Odpovedať
piatazena: a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
lori..dikes dikes:-)
Odpovedať
lori..ja za chvilku utekam do prace..ale este chvilku som tu..kym sa najem a nachystam..
Odpovedať
lea. dik za pripomenutie, uz by som zabudlaa, co mi este treba 8-)
Odpovedať
janja..svadba bude v dedinke pri kosiciach? vy ? 8-)
Odpovedať
pia..a zabudla som..v mojom salone dostali nove modely,tak tam musim skocit..inac objednat z netu.. mi aj akurat odpisali..tak da vinci by mi dosiel do dvoch tyzdnov,ze ho maju na sklade :-) este si pockam na foto od druheho predajcu a uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tak príjemný pracovný deň :-D ja som dnes chcela ísť do mesta...pokukať tie kamienky....ale tu leje jak najaté ]-( :-(
Odpovedať
my v BJ. lori: este som ju nesfotila.
Odpovedať
Profilova fotka
janja... :-(
Odpovedať
lori..ja idem v sobotu..tak hadam bude pekne..musim skocit na dva rozne miesta..ak nie tri.. :-| pia..no ja som svadbu z vychdu presunula do ziliny :-D janja..a co pripravy?
Odpovedať
ahaa, tak ty toho este mas pred sebou, ;-) drzim prsteky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
piata....máš krásne topky kúpené :-) ;-)
Odpovedať
pia.. no tak my to mame opacne, drahy je zo ziliny, a ja som z kosic ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?