Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
to su tie co si si pridala do albumu ??? su pjekne :-) tak aj tu dnes bolo celkom sviezo..mi sme v Nizkych Tatrach takze tu je sviezo az do maja :-D
Odpovedať
lori..no mna spravi cakaju okolo polnoci..klasika..to si este pri tom troska svaly ponatahujem..a mozem ist spat.. caly..no ja ani plavat neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si mala vtedy dať dole masku z očí a z nosa a dýchať len tou trubicou cez ústa...ale to sa nedá, ked aj do nosa mi išla voda....blééé, ešte teraz mi je z toho zle.. :-S :-p to ma drahý na to nahovoril...ale ved spoznávať podmorský svet sa dá aj so šnorchlom...to mi stačí :-D mne rybky nevadia..ale iba pokial sú malé :-D mne strááášne vadia riasy a rastlinky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som za tyzden na dovolenke vela poplavala a bolo to aj trosku vidiet na postavicke a pojdeme aj teraz pred svadbickou :-D dnes som pozerala akurat na strankach CK chorvatsko a nase miestecko :-( uz aby bolo leto
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa teším..ej veruže...ááá jar a letooooo :-D :-D no musím končiť..i ked nerada...ale chlopa musím pustiť :-D :-D sa majte :-D :-D
Odpovedať
caly..neboj,budes kocka na svadbe..ako vsetky ostatne..ja som pribrala teraz cosi a musim zhodit aspon polovicu z toho do 3tyzdnov..a to jem teraz same sladke..no od konca tyzdna budem ovela lepsia..ale teraz nemozem..
Odpovedať
Profilova fotka
tak paa...lorinko lea..teraz papam tau dietu koli tej chorobe same nizkotucne veci a zeleninu a take zdrave za az...tak a uz teraz nic tak sa uz nebudem znervoznovat ani to riesit nijako :-p a basta... ale ved ty si stihla ako som videla na foto ;-) a kocky budeme hlavne pre nasich manzelikov :-)
Odpovedať
no tak este pridaj k tomu nejaky pohyb a bude to uplne v pohode.. mne sa najlepsie chudne na jar..no na niektorych foto som chuda..ale pribrala som cosi,tak to treba dat prec..nech este lepsie vyzeram..a hlavne,nech sa lepsie citim.. hej,chlapi to vedia ocenit..ale niektori su taki,ze ti rovno povedia,ze by si mala zhodit.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...idem do postele..este nieco precitam a chŕŕŕŕ :-) tak sa aspon dnes vyspi pa
Odpovedať
no dufam..pokusim sa skor si lahnut..ak nebude fucat,tak sa bude dat.. pekne sny prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..pre teba http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
v rukach drzi dendrobium to je tiez orchidea ;-) :-) taka lacna 60 sk jedna stonka uz idem do postele :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
caly..no pekne si to nasla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeemmmm :-)
Odpovedať
a terz uz utekaj do tej postele :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jééj caly...dakujééém :-D :-D
Odpovedať
caute baby..este spite? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ako si sa vyspala??? fučalo?? ja sa chystám do školy... :-p
Odpovedať
no konecne nie..aj vykuklo slnko teraz,no zas sa stihlo schovat.. =-) aj ja idem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak príjemný den :-D u nás je teraz pekne...ale má dnes aj pršať postupne ]-( tak sa mi nece ísť do školy :-( :-S ááách...
Odpovedať
ani mne nie..ale hadam to rychlo zbehne..nemame dnes toho vela.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
leatea..ahoj..nas o pol deviatej zobudila postarka :-D hanbaaa :-p dnes bude lazoplazo den... ty ako uz zarezavas??? lorinko...paciasa ti aj take??? orchidee...tieto som myslela ked som ti pisala..ale phalenopsis je elegantnejsia vsak??
Odpovedať
caly este som doma..ale za chvilku vyrazim..
Odpovedať
tak ja idem..majte sa tu..a budte dobre :-p :-p :-p :-D
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte a drzte sa... :-D
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
janja..to sa ti paci? to prve vyzera super..som na to minule pokukovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne je to len tak vsak ciste tvary linie bez zbytocnych somariniek okolo toho....aj mne sa to paci leatea..
Odpovedať
je to pekne, dala som tu link, zeby ste kukli........na inspiraciu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?