Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
baby..tak uz som doma..a aj manzetky dorazili.. a este som sa nepochvalila,ze som vyhrala aukciu na ebay..na tie sandalky..idem ich vyplatit a do konca tyzdna by mali prist :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...si zlatá :-) ;-) nó ale ja práve neviem, aká to má byť farba :-S ale asi taká jemne oranžová...kvôli tým stenám v tej miestnosti...ale tiež pôjdem asi v stredu, alebo vo štvrtok to kuknúť do tesca a do dunaja :-D tak som zvedavá... dnes som aj maminu oboznamovala s mojimi novými poznatkami o pestovní orchideí 8-) som machrovala 8-) ked už viem, čo a ako... :-D :-p lea...gratulujém...ja mám z teba traumu :-D :-p ...čo už všetko máš...a my stále stagnujeme :-S a aké sandálky??? hod link
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea akurat som pozerala tvoj album a strasne sa mi pacis v tch satkach kde mas poznacene, ze v nich vyzeras chudo :-D paci sa mi ta jednoduchost.. ;-) tak blahozelam ...dufam, ze ti budu dobre :-) a hlavne pohodlne... baby taka otazka...vasi chlapi budu mat kosele s kratkym rukavom ci dlhym?
Odpovedať
Profilova fotka
caly...asi s dlhým...práve som sa ho pýtala...ale driemal..tak som ho musela trošku zobudi :-p ť :-D :-D a tvoj chlop chce mať krátky?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly..určite s dlhým :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..tak to sa mi paci :-D treba skusenosti podavat dalej :-D
Odpovedať
http://i15.ebayimg.com/01/i/000/d5/2c... caly..tie saty ale nechcem..ja som troska na iny vkus..a tieto som si obliekla kvoli svokrovi..aby nepovedal,ze som nevyskusala nic s vystrihom :-D :-D :-D ja som tomu svojmu kupila s dlhym rukavom,kedze budu aj manzetky.. lori..takze uz sa pustas do pestovania? :-D
Odpovedať
som si spomenula,co som sa chcela opytat..aka je prijatelna cena za mandle v cukre? nasla som na anglickej stranke za necelych 8libier a este potom coko srdiecka tiez tak nejako..a tiez kilo..zvazujem,ze to kupim..spravime sami skatulky a urobime mix z tohto..a mam zvysnu stuhu,tak tu pouzijem na deko.. co vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
lea..vsak ja som len moj nazor povedala...ak ta to potesi :-p to len preto, ze ja chcem teraz momentalne take jednoduche, tak preto ich chvalim... ale ty si ich uz vyskusala tolko, ze stracam prehlad a naozaj by som si uz nevedela vybrat...mne sa na tebe pacilo dost vela kusov... ;-) lorinko...na mojho chlopa nezozeniem koselu v normalnom obchode a nenormalny neviem ci je :-D :-p pretoze jemu je aj predlzeny rukav 72cm maly....porebuje 78 cm...takze tak...a chce s kratkym...neznasa ked mu je teplo..hadam to nebude proti nejakej etike???
Odpovedať
Profilova fotka
lea...jéj to sú tie pekné :-D takže teraz k nim už len šaty :-D :-D :-p ja už som v pestovaní zbehlá...ale vždy si nechám poradiť od skúsenejšieho :-D 8-) vždy sa niečo nové priučím 8-) aké s výstrihom??? to si idem aj ja kuknúť :-N caly..a zas som si prešla aj ten tvoj albumík...a tie kytice, čo tam máš...ááách to je radosť na tom pozerať :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kašlať na etiku :-p :-D ževraj nevesta namá mať sandálky a ja budem :-D majú sa robíjať taniera...čo čo...ale my nebudeme :-D každý ako chce ;-)
Odpovedať
caly..hej..viem ;-) vies..to len ja vymyslam,tak uz ani neviem,co by som poskusala..ale na svk urcite skocim do auparku skusit davis :-N a potom v tej ziline tiez..smaily ma v aprili svadbu,tak ked pojde na skusku,tak pojdem s nou a skusim nieco dalsie :-N a nerozmyslala si dat mu usit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lea..co ja viem..ci usit.. ale co ked chce s krátkym? mozno to este prezistim a prehovorim ho :-D baby nahovoril ma aby som mu pomohla pisat geologicku spravu tak pisem :-( same zvlastne vyrazy :-D sandalky aj ja chcem a co ked??? teraz uz to nie je take ako kedysi ;-) no nie? lorinko..dakujem keby sa mi chcelo este pridam viacej kyticiek ale to uz tak neobzeram :-D :-p ale dnes som bola aj v obchode pri kamoske v kvetinar.a tam jeden casak kde boli svadobky skoro zo samych pivonii...no som skoro odpadla :-N
Odpovedať
caly..skus sa popytat aj rodicov,ze co si o tom myslia ;-) no ja som sa dala este na aukciu o jedne topanky..tak uvidim..co sa mi viac hodi,to obujem :-D hlavne,aby som mala saty :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea...to by bolo keby sa mi zacali rodicia starat do toho :-D :-p ale nie nic za to nedam ale moja mamina bude potom velmi aktivna :-D :-D a to ee ;-) ja si radsej sama vsetko pohladam a vybavim aby to bolo ako ja a moj milý chceme :-) kedp pojdeme aj v trickach no nie?? :-D :-p a kolko ta stali tieto co uz mas??
Odpovedať
1500 ;-) aj s postovnym..co je dobra cena.a tie druhe by mohli vyjst menej..
Odpovedať
Profilova fotka
tak jasne, ze dobra :-) som zvedava ako sa budes v nich citit ;-) dufam, ze pohodlne..
Odpovedať
no je to dobra znacka..tak by to malo byt v pohode :-) inac,ked hovoris to staranie rodicov..tak nasi nemozu a jeho by aj chceli,ale nedovolim..nechcem im robit starosti a chcem to podla nas dvoch..ale hrozne sa mi pacil svokor,ked sme mu oznamili,ze po svadbe ide mily za mnou..ostal dost prekvapeny a povedal,ze v londyne nam nebude moct vybavit s nicim nam pomoct :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no toto je pre nich najhorsie :-D ja nerozumiem tomu ako nemozu pochopit, ze jednoducho dnes su mladi iny...samostatnejsi a pruznejsi...len si to zober, napr.ked sa moji rodicia brali mama mala 19 rokov ja mam pomaly 30 a chceli by mi pomahat??? ved ona uz mala dve deti skolopovinne :-D :-p tak ake pomahanie?? viem, ze sa budu vytesovat s vnucat a podobne ale to je vsetko...ostatok bude ma mladej rodinke :-p :-D na nas a v com vam chce pomoct??
Odpovedať
no moja mama mala uz dve deti takmer v mojom veku..za 8dni presne dve :-D ale nevadi..nasi vedia,ze som samostatna..som z domu uz dost dlho..odkedy som sla na vysku..a v poho to zvladam.. netusim,s cim by chcel pomahat..ale viem,ze s babom urcite nebude..to ho rychlo prejde :-D a navyse deti si chcem vychovavat podla seba.. neboj..bude dobre..ved ani teraz nemozu vela pomahat..lebo ja sa nedam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj deti..ved predsa budu moje a manzelove a to hadam pochopi aj male dieta :-D nasi tiez vedia, ze pomoc nepotrebujem..som tiez uz samostatna dlhu dobu 10 rokov to je uz dost :-D inac chcela by som vidiet ako by sa zatvarili keby som sa zjavila aj s rodinkou a starajte sa ked chcete :-D :-p to by sa im uz asi nepacilo :-D 8-( ale nie mam zlatych rodicov aj svokrocov :-) si to hned poriesila na zaciatku aby im bolo jasne :-D ja podobne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baky..mňa nečakane vyhodil chlop od pc...tak len narýchlo vám ešte idem zaležať pekný večer :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko.. .aj tebe ked uz ides :-( pa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ešte som tu... :-D kým ma zas nevyhodí...( rpbí si totiž daňové priznanie ) a odbieha do kuchyne..lebo tu v izbe máme také slabé svetlo, že na to chudák ani nevidí :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne treba urobit..bozze a este mi neposlala potvrdenie o prijme pre dan moja byvala sefka :-| chcela som ist na plavaren dnes baby a koli tomuto som nesla....MS....to je hrozne...inac uz sa citim lepsie tak ma trha... vy ste uz zdrave???
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ty asi este nie vsak? mas este tie antibiotika?
Odpovedať
Profilova fotka
caly...to je dobje...že už sa cítiš lepšie...mne už je tiež lepšie :-) ;-) teda..občas ma kde tu niečo zabolí...ale neprikladám tomu veľký význam...ale minulý týžden ma bolela hlava dva dni po sebe ]-( ]-( jáááj...chlop stále len hromží...jak to vypľňa.... :-p jéj..chodíš plávať??? =-) my sme kedysi tiež chodili...dokonca som si robila aj potápačský kurz..ale nedorobila...lebo som sa v 4 metrovej hľbke skoro utopila ]-( :-S
Odpovedať
lori..no u nas ma kazdy vlastny pc..uz sa neviem dockat,az si kupim zas novy a tento zostane na svk,takze nebudem musiet vlacit so sebou :-D caly..este dva dni beriem lieky a potom ma cakaju kontroly a dalsie vysetrenia..sa tesim :-S a som horsie na tom ako predtym..ta alergia si robi co chce..ale ani sa necudujem,ked tu mame take divoke pocasie..som kvoli tomu vetru v noci nespala..a dnes asi zas moc nenaspim.. ja aspon mozem povedat,ze nic take netreba,aj ked som chcela strihat dalsi papier..ale pozeram stranky,ze co este na svadbu :-p nasla som krasne saty..davinci..no super..a ani drahe nie su..len neviem,koko stoji postovne z usa..
Odpovedať
Profilova fotka
to je dost zle lorinko :-| ja by som sa asi nepotapala neviem...sme boli v Chorvatsku a vravela som, ze keby som videla co je na dne tak tam ani nevleziem :-D :-p vies tie rybicky male a take somariny blelee :-S a ked plavam hore na hladine tak to nevidim a je pokoj ... :-D :-D no chodim chodim a som si povedala, ze tak zacnem po tom mojom zahadnom kasli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...no ved som kukala na správy a ukazovali tú výchricu, čo vás tam zasiahla :-( ]-( my sme ju mali zas minulý týždeň...tiež sa tu nedalo spať...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?