Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
rybičky sú veľmi citlivé....aj moja mamka je ryba...ale v podstate ja som tiež poriadna citlivka :-D :-p a panna..to moc neviem..lea ty si rybka?
Odpovedať
Profilova fotka
moji rodicia su panna-ocino..a rybka-mamina...nooo :-D su spolu uz 30 rokov a hodia sa aj podla znamenia :-D
Odpovedať
ano..som ryba..aj ked moc ukecana a drza..a vraj som tvrdohlava ako baran :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ryba je posledna v znameni a potom je baran takze ak si na konci znamenia mozes mat nieco aj z toho znamenia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky moje znamenité :-D ;-) idem off...majte sa tu pjekne..zajtra sa ozvem...a možno aj v noci...ak ma zas bude trápiť nespavosť 8-( :-p
Odpovedať
som par dni pred dalsim znamenim..mama mi vzdy hovorila,ze som tvrdohlava ako baran.. :-N a kto ma u vasich vecsia slovo..teda,kto robi rozhodnutia.. lori..tak sa pekne uc teda..
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..paa lea...ako kedy a v com :-D ale mama da na ocina...ma ho velmi rada takze mozno aj preto, ale inac ona si neda ma vzdy posledne slovo ;-) a vie sa ofucat ked sa jej zda, ze jej je ukrivdene z jeho strany :-) no ich manzelstvo nie je pokojna voda :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
moj ocino je na cestach stale takze mamina je sama doma skoro vzdy takze za kratky cas musia vela veci riesit a stihnu vsetko :-D aj vymenu nazorov aj smiech aj polaskanie no proste vsetko :-D
Odpovedať
mne mama vycitala,ze clovek moze spravit 100krat po mojej voli,ale raz nespravi a tych 100 zmizne a ostane to 1 nie.. u nas teda ja budem ta silnejsia..a ani neviem preto..ale zas rozhodnutia sa snazime robit spolu..aj ked som taka,ze skacem do reci a tiez musim mat posledne slovo :-D co vas vztah..kto je ten priebojnejsi?
Odpovedať
Profilova fotka
mi sme vyrovnaní :-) aj ked ja mam posledne slovo vzdy a vela veci skoro vlastne vsetko je podla mna :-p ale su veci ktore vyslovene nechavam na mojho mileho lebo su veci a situacie ktore vyriesi perfektne a ja som spokojna..je zlaty a zase je pravda, keby som ja bola nejaka tu-tu tak by to tak nefungovalo...ale vieme sa aj vadit :-D a ja aj kricim ale uz si davam pozor lebo je to nepekne a hlupe :-p no co uz vztahy :-D
Odpovedať
no to je super.. moj mily vyriesil super obrucky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak to ma byt :-D vsak obrucky su ich zalezitost :-p moj zase vyriesi hudbu, nasvietenie saly a fotografa plus kameru...pohybuje sa v takych kruhoch tak to urcite necham na neho :-) ok idem do sprchy :-) lea..maj sa pekne a zajtra pekny den ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dosla mi dnes bizu..som to absolutne necakala :-) :-) :-) pekny vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..aká bižu? =-) som zvedavááá :-N kočky..ták ja idem dnes po tých obchodoch a kvetinárstvach...tak som zvedavá, čo vykoumám :-D :-D :-p
Odpovedať
ku svadobny satam..aj ked neviem akym :-D dala som do albumu fotku z netu..cez vikend odfotim a pridam moje foto :-) som zvedava,ako dopadnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby..tak už som doma....na svadbu som ale nič nejúpila ]-( :-( pretože akurát prerábali Ikea...bol tam bordel...a mali tam len čierne tie kamienky ]-( ]-( ...ale aspon som si prezrela sviečky a viem, že chcem také fialkové aj so svietnikymi...o chvílu pošlem link... akurát som si kúpila dvojo botičiek na jar :-D :-D tiež pošlem link....idem si to naťukať...
Odpovedať
Profilova fotka
som si kúpil atieto červené..ako karkulka :-D http://www.bata.sk/artikel/67649 a tieto zelené ako žabka :-D http://www.bata.sk/artikel/67404 neboli moc drahé...takže nekúp to 8-) :-D :-p
Odpovedať
no lori...ziadna vyhra teda s tou vyzdobou..ale hadam najdes cosi.. inac skus kuknut aj nejake mensie obchodiky..vedia mat lepsie ceny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a tieto sviečky chcem http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... a k tomu tieto jednoduché svietniky http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... :-D :-D :-D úplne jednoduchá výzdoba...a plus musím zohnať tie kamienky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
samozrejme tie sviečky v takej fialkovej farbe :-D :-D inak ma vrcholne nahnevali v kvetinárstve v avione ]-( ]-( totál neochotná kvetinárka ]-( ]-( pozerala na mňa jak puk...ked som jej povedala, že by som chcela 3 stonky orchideí ako svadobnú kyticu....a jednu do vlasov....ved jedna kočka to tak mala...len držala 3 stonky v rúčke...tak nechápem, prečo bola taká vyvalená....
Odpovedať
lori..a nemas lilnk aj na tie kamienky?
Odpovedať
Profilova fotka
mám..http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/90118953 ale ani takú farbu akú chem nemajú...tak pôjdem pokuať ešte do Tesca a do Dunaja...ževraj tam by to mali mať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééj lea..to si celá úplne zladená aj s tou bižu :-D ;-) pekná je :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky..a ešte ma napadla aj královská lalia ako kytica a do vlasov...len neviem, či to nie je moc veľký kvet =-) =-) asi jo.... :-S
Odpovedať
lori..no asi nemala dobry den ta baba..ja som bola v jednom kvetinastve a povedali mi,ze modre ruze neobjednavaju..ked som sa tam zastavila o dva mesiace,tak povedali,ze nie je problem..ale,ze aj farbia a to je lepsia varianta..tak asi tak.. inac..aku farbu to chces tych kamienkov? chystam sa totiz do ikei dalsiu sobotu,tak by som mohla kuknut,ci v takom velkom meste nemaju nahodou :-D no bizu je..len saty este nie..
Odpovedať
Profilova fotka
tak budeš musieť ladiť bižu k šatám :-D :-D ja plánujem takú niečo na spôsob tej mojej stuhy...čo sa bude najviac približovať k reálu...ale ak nič také nezoženiem, tak sa chcem prikloniť k takej ružovkastej..fialkovej..i ked na fialovú budem musieť drahého prehovárať..lebo jemu sa zdá tá farba pohrebná.... :-S ..ale mne sa veľmi páči a nič pohrebné na nej nevidím.. :-N
Odpovedať
no ale ked zvoli svetlu fialovu,tak to mas v poho ;-) nevidim nic pohrebne..to bude mat asi z toho postneho obdobia..vtedy pouzivaju fialovu v kostoloch :-p
Odpovedať
Profilova fotka
neviem odkial to má...ale tiež si myslím, že taká jemne fialková by bola fajn :-D ..ty to máš jasné...modrá je dobrá :-D
Odpovedať
no mne modra akosi patri k svadbe..tak ako zelena ku stuzkovej.. ale tu fialkovu by som si vedela predstavit..len by to divne vyzeralo pri tej oranzovej :-N
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj my máme v tej sále oranžové steny :-| :-. :-. ...asi budem musieť nahúckať chlopa, nech sa tam idme ešte raz pozrieť a nafotím si to...a až potom sa definitívne rozhodnem... ;-) no presne tak to urobím...už len počkať na chlopa...zas išiel cvičiť ;-) a čo plánuješ cez víkend?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?