Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
lea..si tu ešte? ja už som bola v posteli a nemôžem zaspať 8-( 8-( tak si idem vyhladať nejaké stránky o nespavosti :-D
Odpovedať
ano..som tu..idem ti poslat tie stranky..aby si mala co obzerat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si počkám :-D
Odpovedať
poslane..hadam najdes cosi pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujém... :-D práve čítam čo so sebou všetko prináša nespavosť 8-( :-( to je hroznéééé, určite pôjdem tento, alebo bud. týždeň k lekárovi s tým...takto to už dalej nejde ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tak idem skúšať zaspať dalej... 8-( 8-( dobrú noc ti želám ;-)
Odpovedať
no mna hned doktorka odbije,ze si namyslam..preto musim na operaciu :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky...po blud dnoch som tu zase...ale nestiham citat po vas novinku, bo ste sa mi neako rozpisali... ako sa mate, ako pripravy - pokracuju? moje stoja, uz som s toho na nervy..nasla som si par veciciek cez ebay, ale neviem to objednat..vraj niektore na sr neposielaju tak nic s toho..takze nic nove,vsetko po starom, vsetko mi stoji, takze som zvedava co narobim ked prijdem dom na sr..to sa budem musiet tak rychlo rozbehnut s pripravami, ze ma klepne... dufam, ze vy sa mate lepsie ako ja...a ze ste zdravucke, lebo par veticiek som si precitala a ste chorucke neako ..joj davajte mi na seba pozor :-)
Odpovedať
slav..no my uz mame obrucky..a aj nejake dalsie drobnosti..a hlavne nejaku cast oznameni :-) len zatial som neprisla na to,ako napisem text na redovy..lebo cast hosti to nepozna..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tak to som nepocula..aky text na redovy..to ako maju spievat, ci to je pri odobierke ci ako..nerozumiem tomu
Odpovedať
Profilova fotka
awójte babky moje ;-) slavulik...a čo ty si tiež nejaká nakapatá? lea...idem si pokukať tie stránky..čo si mi včera poslala... :-D
Odpovedať
slav..to budem davat hostom..som si to sama vymyslela..aby vedeli,co ich caka.. :-D lebo verim tomu,ze jeho rodina bude ocakavat odcepcenie =-) ahoj lori..som zvedava,ci cosi pekne najdes..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lea...tak tá posledná stránka bola najzaujimavejšia :-D ;-) pekné menovky a aj sviečky :-D dnes som sa rozhodla, že závoj mať nebudem...chcem tú orchideu do vlasov vo farbe mojej stuhy..to bude trošku problémeček...ale podobnú farbu dúfam nájdem :-D :-p ...tak zajtra omrknem aj nejaké kvetinárstvo a spýtam sa koľko stojí taká orchidea...nemám ani šajn :-S
Odpovedať
lori..a nechces umelu orchideu? zisti si v tom kvetinarstve,kolko ti vydrzi vo vlasoch ;-) aby sa nestalo,ze ti zvadne velmi rychlo
Odpovedať
Profilova fotka
no to si musím zistiť :-) ale my nebudeme mať svadbu celú noc...takže by to mala teoreticky zvládnuť :-D a ževraj je to kvet, ktorý dlho vydrží...no neviem, budem sa musieť spýtať Caly ;-) :-) ona sa vyzná :-D lea...ja chcem živú 8-) ...práve som dopísala e-mail tej kočke zo salonu El, že ruším ten závoj...dúfam, že to bude v pohode ;-) :-p ....takú otravu, ako som ja tam asi už dlho nemala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ááá ešte som sa zabudla pochváliť, že som si dnes kúpila elegoš sakoš na štátnice 8-) :-D
Odpovedať
tak sa nezebudni potom pochvalit ;-) ze ci budes mat ten kvietok :-) s doplnkami by nemal byt nejaky problem..aspon si teda myslim..
Odpovedať
Profilova fotka
no jasnačka...že vám to oznámim ;-) :-N
Odpovedať
a co dalsie pripravy..uz vies,co ides obstaravat najblizsie?
Odpovedať
Profilova fotka
tak asi zajtra kúpim tie ozdobné kamienky na stôl..teda ak budú mať moju farbu ;-) a potom ten oblek pre chlopa...pretože nechce od tety...že on si chce poskúšať viacero a vybrať si...lebo teta by mu dala na výber iba pár látok, kroré má za dobrú cenu k dispozícii a to sa mu nepáči...ona nám to chcela dať ako svadbiný dar...ale ked nechce...ja ho nútiť nebudem...tak radšej vysolí 13 tisíc z anový ]-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky :-) lorinko :-) ooo kolka cest :-p ale hej ziva orchidea ti vydrzi vo vlaskoch, ak budes mat predstavu pridaj si foto ak najdes niekde a ja popisem o nej ;-) ale kazda vydrzi...ak chces cimidium to je taka masita vacsia tak jeden kvietok okolo 40-60sk u nas...napr.dendrobium je taka bielo-fialkova tek tam cela stonka ktora ma aj 8 kvetov 60sk a tak... inac aj ja som prestala uvazovat nad zavojom a ani sm vlastne neuvazovala, pretoze mam tu penu ozdobu do vlasov a chcem aj kvety zive...ale to uvidim podla siat pretoze sa mi asi prestavaju pacit take tortove take velikanske sukne...mne sa stale paci nieco ine :-( ale to urobim tak, ze v com sa budem citit najlepsie tak to budem mat :-| zaby teplááákkkyyy :-p :-D takze lorinko ked uz mas sako tak mas o starost nenej ;-) urcite je pekne lea..mna by aj zaujimalo co je to ten redovy?? mi take zvyky nemame tak by ma to zaujimalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...dakovala za infošky...inak ja mením stále názory a tiež sa mi stále páči niečo iné...nie si náhodou váha???lebo ja hej :-D :-p
Odpovedať
no u vas je odcepcenie..pred vsetkymi daju nevese dole zavoj a daju jej zasteru..u nas na vychode..sa nevesta prezlieka sama nenasilne :-D do najcastejsie cervenych siat alebo kroja..do saly prichadza s krstnou(trebars) rozhadzuje dukaty a zacne s nou tancovat..a hostia,ktori si chcu s nou zatancovat musia za tanec zaplatit a dostanu kusok torty a poharik,ak chcu..posledny ide zenich a si ju odnasa,kedy sa obaja prezlecu do popolnocneho.. ;-) lori..my sme kupila dva min rok a teraz dalsi zhaname :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caly...nó ja mám na kyticu 1500 korún od chlopa :-D nie je to veľa...ale ani necem kyticu z tých orchideí...ale len také tri stonky držať...čo myslíte? môže byť?? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..nie som vaha som vodnarka :-D a problem mam preto, ze stae najdem nieco pekne a tak...inac moja predstava je v podstate od zaciatku jasne len to stale niecm doladim :-p tak to si tu preto tak dobre rozumieme s vahou mam dobre vztahy aj kolegyna je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vypadavaju mi pismenka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akurát som chcela napísať...že váhy a vodnár si veľmi dobre rozumejúúúú :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a s drahym sa hodis podla znamenia?? ;-) aj ked je jasne, ze aj napriek tomu sa k sebe hodite :-D :-p no ne?? :-p ako mi...mi sa podla znamenia ano on je blizenec a ja vodnar...tiez skvele :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme obaja váhy :-D :-D dokonca aj jeho mama a aj brat :-D :-D :-D takže celá family :-D :-D a váhach je známe, že ak sa stretnú dvaja...bud sa milujú strašne alebo nenávidia..nič medzitým... :-p
Odpovedať
baby..a co ryba a panna :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?