Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
diky za radu Lori a to som citala nad poctom 7 na hlavu!!! a to mi prislo trochu chore :-| Tak co myslis, 3 zakusky by stacili? Ja sa bojim, aby toho nebolo malo, ale zas nechcem aby sa potom vela zakuskov vyhodilo, ked uz budu aj vysluzky rozdane. Vy budete davat vysluzky? My hej, ale len zakusky. Lebo niekto dava aj zakusky a aj flasu k tomu. A ako to funguje v tom salone el? Ja som si este neskusala ziadne svadobne saty, tak preto sa pytam. objednana som na 10.00 hod., kolko si sa tam asi tak zdrzala? Hodinu? Ja nemam tusenie =-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky a kam planujete svadobnu cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
katka...ja som tam bola necelú hodinu a vyskúšala som si 5 šiat a z toho dvoje dvakrát :-D :-D ale potom som o mesiac tam šla znovu, lebo som menila šatky :-D 7 zákuskov na hlavu =-) =-) =-) :-N jééééj, veď to by nezjedol ten najvačší hladoš :-D mna sa zdá aj 3 na hlavu veľa...ja by som tak 2 objednala...ved ešte budete krájať tortu, nie? ;-) moje skúsenosti hovoria, že ludom v lete moc zákusky nechutia...radšej zmrzka..alebo niečo osviežujúce.. ;-) my dávame výslužky fašu vína :-D a na tie etikety sa chceme ísť pofotiť 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my to budeme mať trošku komplikovanejšie...pretože ma po svadbe čakajú 2 štátnice...tak nevieme, či ísť na sv. cestu hned po svadbe, alebo počkať až po štátniciach..to by sme išli až v septembri... ale určite Grécko...to je naša oblúbená destinácia 8-) a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, v lete az tak nechuti papat. A tortu jasne, ze budeme mat ;-) nasla som krasnu http://www.monikinetorty.sk/index.htm... cena 7000,- sk, ale mi napisali, ze je vysoka 80 cm! Preboha kto by to pojedol? A taka obrovska by az tak moc dobre nevyzerala si myslim. Na tom obrazku mi az taka velka nepride.
Odpovedať
Profilova fotka
7000 =-) =-) to by som za tortu nedala...my plánujeme tak do 3000 max....teda tortu kupuje moja mamka :-D musím končiť...večer sa ozvem :-D ;-) pekný dník ešte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved kludne chodte az po statniciach a budes mat cistu hlavu :-D po skuskach, to je pocit ;-) My pojdeme pravdepodobne v septembri alebo v oktobri. Kam este presne nevieme, ale zvazujeme Kubu alebo Mexiko. Uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
7000 je vela, to ano, ale kvoli tomu, ze je taka obrovska si myslim. Nam by stacila o polovicu mensia uplne v poho a to by do 3500 sk vyslo, co si myslim ze je ok. Aj Tebe pekny dnik Lori :-)
Odpovedať
baby..my mame zajednanych neviem kolko plecovh zakuskov..ale su to take drobne,lebo v za sa robia drobne na svadby..takze mame as 3,5t..viem,ze je to as 35druhov..z coho suche su po 1,5 davky vsetky a z tych kremovych som vybrala zopar,ktore budu dvojite davky..a mam pocit,ze to bude malo..lebo zavisi od velkosti vysluziek..kde ja chcem aj tortu,ktoru zas nepreferuju svokrovci.. o torte zatial netusim..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..už si doma?
Odpovedať
este nie..o chvilku nam konci posledna hodina..a nemame co robit,tak som sadla za net.. :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jáj :-D ...no ja mám s tými zákuskami naštastie pokoj ;-) ...teraz mi je fakt blbo...strááášne sa mi zvýšil tlak a nie a nie sa znížiť...úplne sa trasiem :-( ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
a co si robila? ja sa neviem dockat,az pridem domov..sa tu neda poriadne dychat..a navyse som sla spat takmer o pol tretej..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiž zaspala až po 3tej ]-( ...ja mám vysoký krvný tlak...aj na to beriem lieky už asi 4 rok... :-p :-p ale teraz sa mi prudko zvýšil...a práve nič nerobím..len mi je zle...
Odpovedať
no ja mam zas problemy,ze mi prudko klesa..ale nastastie nie vzdy.. :-) uz som konecne doma..a hrozne unavena..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...mne už trochu klesol tlak..ale stále je na hranici vysokého :-( ]-( ...čakám na chlopa, išiel nakupovať potraviny, lebo doma už nič nemáme.... :-p dúfam, že mi zajtra už bude kooooonečne lepšie, chcela by som ísť nakúpiť niečo na seba a potom za mamkou do práce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak pekne oddychuj...ja už vypínam pc...na dnes mi sačilo :-D
Odpovedať
oka..ja idem do sprchy a potom poslem tie stranky..som na to uplne zabudla vcera..ale hlavne,ze som tu bola do pol tretej takmer :-N pekny vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj.. katka..zblaznit sa urcite nejdem ked nebudu tie moje prave favoritky :-D hadam sa koli tomu vydam :-p ...vies len ked mas nejaku predstavu najdes nieco a potom najdes nieco lepsie a zas lepsie je to tazke...takze ty budes mat shanon?? co sa tyka zakuskov, ja nemam ani predstavu a necham to na maminu aspon toto bude riesit ona...torty urcite budu ale je mi to jedno ake, ja moc na sladke nie som..mam rada take osviezujuce mlsnoty...ale sme akurat hovorili s milym, ze tie flasky su tu zvykom davat takze to ano nejaku hruskovicu :-p jelinka to mame celkom radi :-D :-D lorinko...takze vobec sa ti nelepsi :-( to mi je luto...ja uz nekaslem ale este branica nie je ok boliii :-| lea..tie satky hmmmm :-) cosi ine opat...chces ich??
Odpovedať
caly..aky shanon? to som akosi nepochopila..dnes mam zaspate bunky :-N ja som rovno svokrovcom povedala,ze u nas sa nedava flasa do vysluzky,takze ak chcu,nech si obstaraju.. mna caka vybavit este tie torty v aprili a ideme si po rozpis surovin,ktore mame kupit :-( tak som z toho nestastna..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..asi mam ja :-D.... katka pisala nieco mne o satach a ja neviem o ktoryck konkretne takpreto ta otazka :-p no nam tu daju na vyber predpokladam :-| ze bud oni nam daju aj suroviny alebo si mi donesieme..to zalezi od cukrarky ako chce :-)
Odpovedať
ja som hrozne nechcela kupovat suroviny..a samo,ze musim ]-( ]-( ]-( inac..asi si urobim vylet do krakowa..maju tam saty,na ktorymi uvazujem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
akurat teraz riesime ten oblek pre mojho mleho...svagrova nadejna casto chodi do PL tak nas prehovara aby sme sli tam pozriet...ja by som sla pozriet aj botky lebo co mam v albume tie cerven su tiez z PL...urcite tam pojdeme :-)
Odpovedať
no ja idem skusit tu olgu a maju este aj navel a davis :-) vse,co som chcela skusit..len este musim zistit,ci maju vsetky saty,co aj na nete..ak ano,to by bolo super.. a kedy sa ta chystate?
Odpovedať
Profilova fotka
no ked budu prasule...moj drahy teraz maka na tom ako sa len da..ale kedze sa ideme stahovat o mesiac musime nieco pokupit tam do bytu lebo ideme do dvojizb.a byvame zatial v jednoizbaku :-| takze mozno o mesiac proste hned ako budu peniazky :-) uz budem kludnejsia ked budeme mat nieco doma a tak...cakam na katolog tych obrucok a pojdeme aj to riesit...asi si dame vyrobit tu podla vzoru...inac lea mam na vsetko kopec casu 8-) 8-( len obzeram a spekulujem a potom budem mat nahlo..nic este nemam doma...ale dnes som objavila stipce na balicky s cukrikmi co dame hostom tak som to vymyslela a na kazdy pristipcujem menovky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, dlho som tu nebola, ale zaujala ma konverzacia o tortach, zakuskoch a svadobnych cestach :-) Teda, aj 3000sk sa mi zda za tortu strasne vela, aj ked ak by bola ozrutna...ale ja velmi rada peciem torty, aj ked je to vela roboty, je mi jasne, ze polovica ceny je (zas raz) za privlastok "svadobna". Este sme neboli, ale urcite pojdeme, na Harmincovu, kde maju vyborne ceny a pecu skvele. Maju aj stranku, ale tusim bez foto. Viem, ze dobre pecu, bo svagrik a svagrinka mali odtial velku tortu...aj zakusky. Inak mi tiez nechavame zakusky na moju svokru, ta je z dediny - a jej mama tam pozna tamojsiu, udajne skvelu, pekarku....tak aspon snad o starost menej. Ale osobne sa tiez priklanam k zmrzline a ovociu. A svadobna cesta? Ja sa uz neviem dockat. Ideme precestovat juzne Francuzsko spolu so svedkami, odvekymi to nasimi priatelmi. Uz mame sprivodcu a tak...och, uz aby to bolo! A vyrazit chceme hned v pondelok...mozno utorok :-D
Odpovedať
caly..ja zariadujem ale aj vymyslam..a mam pocit,ze cim dalej,tym viac vymyslam..hlavne s tymi satami.. :-N =-) som zvedava na reakciu mileho,ked mu oznamim,ze idem do krakowa..ci s nim alebo bez..asi ho porazi..len sranda je,ze cakam na bizu..mala by coskoro prist..ale neva.. :-D a co mas na plane najblizsie obstarat..ci len to,co sa pritrafi.. inac..nevadi,ze sa stahujete..budete mat viac miesta na santenie :-D halca..no mne by mala piect,ak bude teda ochotna, moja teta tu tortu..sa jej popytam,ked ju pridem pozvat na svadbu :-D inac zakusky pecie svokrina znama..co celkom schvalujem,az na tie suroviny,lebo v za vela sluzbiem takehoto charakteru nepoznam..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..chces si kupit satky?? ja pojdem najblizsie pozriet do ZV o salonu Nicol co tam maju a uvidim..zatial som tie Maggie skusala ale chcem aj inu znacku pre porovnanie :-S mama mi akurat volala ohladom kolacov, ze si spomenula na jednu zienku no som zvedava... musim koncit idem si umyt vlasky a hajat..rano pracujem...paappaa dobru noc vam ;-)
Odpovedať
no uvidime podla situacie..ale planujem dat za saty tak 15t..tie,co som nasla najnovsie,tak sa zmestia do tej sumy :-)
Odpovedať
som to ja ale rozkekesena..ani som ti nezazelala pekne sny..tak teda pekne sny.. robim niekolko veci naraz a tak to aj vyzera obcas :-N :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?