Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
takze ty si tam dlhodobo ako ja? ja som myslela, ze si tam len na par tyzdnov. Aj Tvoj drahy je tam s Tebou? My sme v UK od juna 2007 a pred tym sme boli na Dubaji tak sme si troska pocestovali. Tu sme sa uz ale usadili a ostaneme nevieme sami ako dlho...rok, dva, tri....Pracujes tam ci studujes? Ja pracujem a chodim do skoly na anglinu, ale dnes som nesla, sa mi nechcelo :-| chcela som len tak vegetit doma po robote, chapes.
Odpovedať
Profilova fotka
lei porad pls, kde by som tu mohla kupit svadobnu figurku na tortu? myslim nejaku fakt dost originalnu, kukala som tvoj album, vasa je fakt krasna. Co vas vysla ak sa smiem spytat?
Odpovedať
Profilova fotka
ako vyzeraju tie sandalocky?
Odpovedať
no ja pracujem v skole..ale od jesene chcem zacat kurz matiky..mam za sebou vs..s matikou.. tie postavicky mam z hobbycraftu..maju tam pekny vyber..nieco cosi drahsie..ale zas pekne..inac,aj ebay ma peknu ponuku..a doteraz mi vse v poho doslo..rozmyslam ad objednavkou siat odtial..len este neviem,ci chcem priamo pronovias alebo cosi ine.. su to rainbow club..asi 7cm opatok.. http://i15.ebayimg.com/01/i/000/d5/2c... tie postavicky stali 13libier..ale su presne to,co som chcela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tie sandalky su pekne ;-) kukam stranku hobbycraft, ale postavicky som tam nenasla....daju sa tam niekde najst?
Odpovedať
asi nie..treba ist do predajne..je to najlepsie..a urcite si prides na svoje ;-) rozmyslam,ze ich kupim..ani drahe nie su a su uplne nove..
Odpovedať
Profilova fotka
nasla som v Bhs super topanocky http://www.bhs.co.uk/mall/productpage... asi v sobotu pojdem kuknut, ci vyzeraju tak super aj v skutocnosti. Chcela som sandalky, ale tieto su uplne namakane 8-) a nechapem, ze su take lacne ;-)
Odpovedať
myslim,ze som ich videla..a kde sa to nachadzas? ja som v zapadnom londyne..greenford..alebo southall :-) inac..v bhs maju celkom pekne veci..aspon v uxbridge,kde som bola v sobotu ;-)
Odpovedať
caly..no ja som nasla na usa ebay,ze maju tie,co sa ti pacia..ale cena je $825 a neviem,ci by ti poslali do europy..
Odpovedať
Profilova fotka
katka...ja mám od nich model z novej kolekcie...Mirabella :-D ...ak si u nich vyberieš, tak zaplatíš 2 tisíc a ked si ich pôjdeš zobrať den, alebo 2 pred svadbou tak ´doplatíš zbytok ;-) ...pôjdem si pozrieť na ich web tie tvoje, čo sa ti páčia :-D lea...pekné topánočky..utekaj si ich kúpiť :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievcence :-) takze tie moje satocky vysnivane su predaneeeee :-( inac ten vypredaj bolo od 5990-7990 sk ]-( ale mali ich len 34 cisielko co je mne na figales... hladam dalej po svk.. lea..dakujem pekne za pomoc ;-) musim si najst nejake podobne alebo tie iste...
Odpovedať
Profilova fotka
caly...takže nič...nebój...kto hľadá, nájde ;-) :-D ja som dnes doma, doliečujem sa...ale bolí ma hlava ]-( :-( ..a učím sa :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lorinko...no mozno ani nenajde :-( ja uz som mala letiet do robotky ale uz sa pomalicky obliekam...porazi ma s tohoto netu :-D :-p :-D taaa zavislost... :-D :-D len sa pekne vyliec aby nebolo horsie a pi veeeeela tekutin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly..tak bežkaj... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, my byvame v Hanley, je to asi hodinka od Manchestra
Odpovedať
Profilova fotka
katka...ja som nenašla na stránke el tie tvoje šatky =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Caly, kukla som Tvoje satky ;-) Inak pri tych satach jaden, nechcem mat taku dlhu vlecku a som im tam pisala mail, ze aj tak maju tu vlecku o polovicu kratsiu, tak fajn :-D Ked mi ani jedny nesadnu, nebudem robit z toho tragediu, v podstate s tym aj tak trochu ratam, mne ide len o to, aby boli snehovo biele, na ramienka a z jedneho kusu.
Odpovedať
ahojte.. caly..a nemas v zalohe niekolko modelov? lori..no aj na mna sa cosi lepi..ale to bude tym,ze pojedam lieky ako diva a navyse sa tu prudko ochladilo,aj ked je pekne vonku.. lori,ktore topanocky myslis..tie sandalky? kati..aha..a do londyna nechodis? baby..co hovorite na tie saty? normalne rozmyslam,ze by som ich vzala,len este musim napisat mail,ze ci maju vlecku..
Odpovedať
Profilova fotka
Caly musia tam byt, je to pod Maggie Sottero jak aj Tvoje ;-) su v nizsich riadkoch ako Tvoje
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tie šaty sú nádherné...také luxusné :-D 8-) podla mňa by ti veľmi išli ;-) héj, mylslela som tie sandálky, čo si včera ukazovala katke...
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, v Londyne som bola uz straaasne davno, par rockov dozadu, ked som do Anglicka chodila len na letne prazdniny, to som bola vtedy este na strednej. Pojdeme znova, len cakame na jar-leto, ked bude krajsie a teplejsie pocasie
Odpovedať
Profilova fotka
ahá..no jasné...asi som bola slepá... :-o ;-) pekné sú ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, neni som v obraze, posli pls link na tie Tvoje satky nech kuknem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lori, nemas nejake web svk stranky na svadobne figurky? Este neviem, ci ich budem kupovat tu v UK alebo na SVK. Uvidi sa, podla toho, co bude krajsie. Lori, ake figurky budete mat vy?
Odpovedať
lori..no este par dni trva aukcia na ebay..tak mam cas este rozmysliet..a nie su ani drahe.. so satami uvidim..cakam na odpoved :-D http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... kati..tu su ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati...my nebudemem mať figúrky...ja chcem len takú jednoduchú tortičku...najlepšie takú akú mám v albume.. a tie lea...šatky uvidíš ak si klikneš tu v pravo hore na ten fotoaparátik a tam sa ti zjaví koľko má uživateľka albumov a hned si ich môžeš kuknúť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lori, vy budete mat aj zakusky na svadbe, kolko budete cca objednavat na jednu osobu? Pocula som, ze optimalne su 4 na hlavu, neviem....chcem pocut viac nazorov
Odpovedať
Profilova fotka
pardon Lori, Ty si spominala, ze budete mat len dezert a potom tortu, otazku so zakuskami som sa chcela opytat Teba Lei
Odpovedať
Profilova fotka
kati...podľa mňa je 4 na hlavu strááášne veľa....ved si zober, že bude leto..teplo...a k tomu jedlo v hlavných chodoch...tak ludia moc nebudú mať chuť na sladké... no my máme jeden delikates na osobu a potom sa bude len torta krájať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ja by som ich brala...sú veľmi zaujímavé :-D :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?