Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
@ella: aj moja skoro-svagrinka si bude brat saty z BA do KE. Myslim, ze to nie je az tak neriesitelne ;-) . Ale uvidim, zatial som obehla 3 salony a teda nist moc :( sa mi zda, ze Praha je na saty dost slaba :-S.
Odpovedať
ella..vzdy lepsie ako vlacit niekolko kil zo zahranicia.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ako ste na tom s pripravami? ako som pisala, my mame fotografo-kameramana
Odpovedať
ohladom kamery mame zajtra stretnutie..a tiez ohladom kostola.. inac..uz mame dost veci vybavenych :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) ja nejako popri praci nestiham, ale bookmarkov mam odlozenych dost. :-D Mna to zacne chytat tak na jar.
Odpovedať
Profilova fotka
dobru noc, rano treba vstavat :-p
Odpovedať
no ja si vzdy naplanujem stretnutia,ked som tu..len to musim zladit so vsetkymi vysetreniami a navstevami roznych doktorov v roznych mestach..
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby celkom ste to tu rozbehli, no som vas uz nestihla musela som makat:) julovky a odkial ste vsetky?
Odpovedať
Profilova fotka
Myjava
Odpovedať
holiska ja som tiez v Prahe a budem mat saty z Prahy, odporucam Ti zajst do svadobneho domu Kleinod na Chodove, je to velky svadobny dom s novymi satami, je novy a je to nemecka pobocka
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Emily!!!! konecne spriazena dusa z PRG :-) V klenoide su podla webu saty len na predaj, nie? a na pozicanie nic moc :( Kde si bola skusat Ty?
Odpovedať
baby, a viete nieco o satach, ktore nevyzeraju uplne svadobne? napr. nejake bilo - farebne alebo bielo - cierne kreacie, na sposob spolocnenskych siat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Holiska, tesim sa aj ja, mame tu aj temu Z Prahy svadba na Slovensku, tak sa pridaj ;-) Holiska ani mna web neocaril, chod tam osobne, fakt tam maju aj Pronovias a ine znacky... Treba ist osobne, web nech nie je smerodatny, ja som tam sla s nie velkou chutou a bola som prekvapena. Maju aj VIP salon na vrchom poschodi 8-) Niekedy aj ked su na predaj, da sa dohodnut...A poziciavaju len 3krat, potom ostavaju poslednej neveste TAkze ziadne obnosky
Odpovedať
Profilova fotka
:D no tak to sa tam pojdem pozriet. Z prace to mam na skok. ;-)
Odpovedať
tak ja som z vychodu slovenska..svadba bude v strede slovenska..a pracujem v anglicku..takze to ma veselo :-D :-D
Odpovedať
dnes sme boli dohodnut cas v kostole..takze to bude 12.7.08 o 16.00 v Zavodi..v drevenom kostoliku :-)
Odpovedať
leatea tak mate taky isty datum, ako my :-D
Odpovedať
tak to je super..len budeme na dvoch roznych miestach..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som momentalne v ziline ale svadba bude v banskej bystrici :-)
Odpovedať
ahoj muma..ako idu pripravy na vianoce? dnes sa v ziline tazko pohybuje..dostat sa niekam autom..a potom v nejakom nakupnom cosi kupit je dost na nervy.. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som este v praci ale s tym autom ti verim ..chaos bol uz minuly vikend....a ako uz mas svoje vysnivane saty?
Odpovedať
Profilova fotka
a este dnes idem domov do zv..tak sa tesim na skvelu cestu minule som pod strecnom trcala v kolone 2hod...potesi :-D
Odpovedať
uz mam..aj ked nie su vysnivane,kedze jedny mi nesadli a druhe nemali..ale su krasne.. mas nejaku predstavu o tych svojich?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam jedny vysnivane ale na slovensku ich nikde nemaju tak musim hladat ine....skusala som aj v ziline v kristine dvoje
Odpovedať
Profilova fotka
bola som s kamoskou ktora sa vydava teraz v januari tak som neodolola ;-) ale nebolo to ono nesedeli mi
Odpovedať
tak napis,co asi by si chcela
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky...tak co ja nevidim, jul 2008 :-) uz aj sa k vam pripajam..takze ahojte
Odpovedať
ahojte baby..rada sa vam pochvalim s prijemnymi skusenostami...nasu svadbu sme zacali riesit asi v novembri zo zahranicia, ale len napady, rodicom sme to oznamili 27.12 a 28.12 rano sme realne zacali pripravy. do vecera sa nam podarila sala,kostol, obrucky, pohare, kamera, hudba, fotky...no skoro vsetko. len som cumela ako dobre to vychadzalo dokonca presne na termin,ktory sme chceli: 12. jula 8-) :-)
Odpovedať
slavulik..vitaj..kde v snine byvas? :-) tortelinka..takto ste riadne sikovni boli.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek leatea...poznas sninu? konkretne byvam na table to je taka cast sniny.. tortelinka...kde konkretne si v zahranici...klobuk dole za take super vybavovanie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?