Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no ja som si pri svojich problemoch zvykla.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to verím ;-) lea..a čo šaty? pôjdeš teraz v apríli ešte skúšať, alebo....?
Odpovedať
no este neviem..napisem do salonu..ale ja by som chcela skor tie,co som nasla na ebay..a tie nie su na svk..
Odpovedať
Profilova fotka
a aké si našla na ebay? =-) =-) som zvedavá :-N
Odpovedať
mam ich aj v albume..pronovias,model olga..len teraz maju len velkost 14 ja potrebujem 8 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
idem sa kuknúť...som aj hladala, či si si nepridala fotky zo včerajšieho úlovku... =-) 8-)
Odpovedať
no dnes som ich este len spravila..takze vecer tam budu..teraz,za denneho svetla sa venujem rezaniu oznamok..teda papierov,co mam k nemu..som vcera kupila rezacku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veľmi pekné sú :-D a asi aj trošku lahšie než tie druhé favoritky :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám normálne mindrááák z teba... :-D :-p čo všetko už máte a už aj oznamka pripravuješ.. :-o ..ja som práve hovorila chlopovi, že by sme sa mohli v niečom ponúť...a on..že je čas...takto to bude stále odkladať...a nakoniec budeme upotení zháňať všetko na poslednú chvílu ]-(
Odpovedať
lori..tiez su zo satenu,takze o moc lahsie nie su..ale su aj s vleckou :-D no a mate uz obrucky? oznamka mame kvoli tomu,ze som v zahranici a budem posielat aj karticky,ktore mi poslu naspat s odpovedou,ci pridu alebo nie..
Odpovedať
Profilova fotka
obrúčky už sú doma asi mesiac :-D :-D ale nemáme..komplet ženícha..obuv pre oboch..oznamka..dokonca ani návrh...ale viem, že chceme naše spoločné foto... oki...už ma zase bolí zadok..au :-p ..zo sedenia..ale večer prídem omrknúť tie fotky, čo sem pridáš :-D ;-)
Odpovedať
no tak podrypni do neho,ze aj baby zo zahranica maju viac ako vy :-D ;-) ja chcem v aprili uz komplet zenicha..a hadam sa pustim aj do popolnocnych siat..a druzicky musim vybavit..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobré ránko baby.... :-D lea...tak som ti očumovala album...pekné kravatky :-D a aj tie postavičky ;-) ja stále ešte menám určený štýl...v akom bude celá svadba...mám dilemu :-S =-) lebo chcem aby to ladilo aj s mojou stuhou. čo mám na šatách...ale to bede asi dosť problém..lebo to je taká špecifická farba...že neviem...poradte :-) ....pjosííím
Odpovedať
bre ranko ;-) lori..tak si vyber farbu svadby podla stuhy..zvol bud ruzovu alebo fialovu..z kazdej mas niekolko odtienov.. sa mi zda,ze ruzova by bola lepsia,aj ked ja ju moc nemusim..no je niekolko odtienov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nó veď...tá stuha je taká do bordová...ružová by sa asi chopovi nepáčila...musím niečo povymýšlať...ale určite chcem len niečo jednouduché...v Ikea kúpim nejaké sviečky...a potom chcem len také malé kamienky...neviete kde by sa dali zohnať?...bóže to je normálne veda....najprv musím vykoumať aká bude presne torta a kytica...aby to všetko ladilo =-) =-) mala by som sa pomaly do toho pustiť...ale moc sa mi nece ]-( :-p
Odpovedať
aka velkost kamienkov..aj v ikei maju nejake..teda apson tu v uk.. tak daj bordovo-ruzovu vyzdobu..to moze byt take netradicne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslím takéto kamienky...len inej farby http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... poradte mi kočky...kde predávajú takéto serepatičky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj baby :-) tak som tu...citam, ze lorinko ladí farbu :-D a leatea uz ma skoro vsetko...no krááááásne :-p naozaj mas toho viac ako mi a si prec :-D lorinko...tiez budem riesit taku farebnu kombinaciu...staroruzova+bordova+hneda a co ja viem aka este :-D :-p kamoska ma veeelaaa casakov z uk takze tam hladame inspiraciu a poviem ti videla som kadeco :-p aaaaa vela pekneho...no poriesim podla moznosti....tie kamienky mozno aj v kvetinarstve...mi to predavam ale nie take ako vidim...zistim napisem ti IP dnes som obvolala krajcirky moje zname baby ktora mi usije oblek pre mileho...ani jedna :-( bude to problem...mam nadrozmerneho chlopa 197cm a neviem nevie,..poradili mi aby som sla do jedneho obchodu a tam by mi mali vediet pomoct tak to idem zajtra skusit...drzte palcee... no dalej...mal by mi prist postou katalog obruciek...prave tie co tak strasne chcem videla som ich na veltrhu a das by nas vysli lebo su z nemecka takze nahradne riesenie je dat ich urobit tu podla obrazka...ale to este preberiem s milým...kedze potrebujeme nahrabat co najviac peniazkov lebo chceme vacsinu poplatit sami musime spekulovat.... :-p inac uz nekaslem chvalabohu tolko...normalen som mala svalovicu cico....bud branica uz off som sa aj kychnut bala alebo rebra :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
booooooozeee....som toho popisala :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awóóóój caly :-D no to som zvedavá, čo nakoniec vykoumáte s tým oblekom...my budeme oblek riešiť až koncom marca :-p :-) super, že sa ti ten kašel lepší :-D :-D ;-) ..ja som zas pre zmenu bola celý víkend chorá...a ešte stále som :-( ]-( ale zajtra už idem do školy..musím poriešiť tú diplomovku :-p nó ja riešim také kamienky...už som kukala aj na web Ikea...tam majú...ale nie bordovú :-p ]-( tak budem hladať dalej...
Odpovedať
Profilova fotka
:-o :-o caly...tie šaty, čo si si teraz pridala do albume sú úúúúžasnééé :-D a tie topky červené sú už tvoje, alebo len plánuješ? lebo tie sú tiež supiš :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...len to pekne preliec aby si nebola ako ja :-D :-p dufam, ze sa ti polepsi a buds fit.. :-) normalne sa modlím aby mi zajtra povedali nejaku pozitivnu spravu lebo ma slak trafí ]-( vcera sme akurat debatovali, ze pojdeme do Viedne na nakupy, pozrieme nejake topanocky a tak :-D inac si nerobim vobec tazku hlavu z nicoho a potom budem na poslednu chvilu penit :-D :-p ja som si na vyzdobu vymyslela zive kvety aj sviecky aj organzu ci tyl :-D aj kadeco aaallleee...nakoniec neviem co tam dam :-D lebo si to chcem urobit sama den pred :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som práve s chlopom debatila, že by sme sa mali ísť dohodnúť s tým prevádzkarom, že ako to bude s tou výzdobou?...že či si tom môžme deň dopredu, alebo tam niekoho budeme musieť vyslať v deň svadby nech to naaranžuje :-S ...ja som z toho jeleň =-) =-) aj ja chem sviečky a tyl a tie kamienky :-D :-D :-p ..nech to je také jednoduché...ale s tou farbou bude problém... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozno nie :-) chces bordove??? ono bordova hmm mozno to bude velmit tmavo cervena skor :-| ja by som sa ti na to pozrela, chodi k nem jeden dobry dodavatel na taketo somarinky...poslala by som ti to postou ak... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurat sa snazim dovolat do jedneho slalonu ohladne jedných siat ktore som aj pridala do albumu :-| a nedvihajuuu... chcem len vediet ci ich tam maju je to 50 km od nas a trepat sa tam nebudem ked nebudu :-( pronovias-alcanar hhmm :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to by si bola zlatá caly :-D ...skúsim to omrknúť tu...to by bolo jednoduchšie, ale ak by sa nič nenašlo, tak by som sa obrátila na teba :-D ;-) teda, ak neva =-) :-N veď ja sama neviem tú farbu tej stuhy ani opísať...mne sa ani nezdá bordová...ale fakt ju neviem opísať :-p ]-( a čo si porábala cez víkendík? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemaju ich iba v BA a tam sa trepat nebudem ]-( no podla mna ruzovo-fialkova?? nieco take aj ja chcem ale urcite aby nebol problem vyriesim k tomu este nejake podobne odtiene.. cez vikend som akurat navarila mne dietne lebo musim :-( a drahemu ,,knedlo vepřo zelo,,a cumeli sme do telky mame 150 filmov v pc tak mame co robit po veceroch :-p :-p :-D ale boli sme aj pri nasich :-) a ty okrem liecenia??
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ved som písala, že si si nádherné šaty pridala do albumu :-D :-D tie by boli supiš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeee ja som slepa lorinko...prepac :-( tie topky su v plane...nieco take musim najst alebo podobne :-D mam to z polskych stranok... a tie saty ;-( len v BA ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
stále neberie telefón tá pajka?? ( to výraz, ktorý používam na označenie cudzej ženy ) :-D :-D tie šaty v tom salóne majú naisto, alebo len skúšaš? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?