Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahoj caly..tak jednu vec obruckam vycitam..ale to skor zlatnicke ako obruckam..dala nam biele zlato na zlte :-( je to streptokok..ci beta..tak to netusim..ale ak mi lieky pomozu od problemov,tak budem rada..cakaju ma ale este vysetrenia..tak uvidim.. na plucnom som tiez bola :-D :-p tak som dostala dalsi sprej na astmu.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vybrali sme botel marina. Chcela som hodit fotky, ale su velke, musela by som zmensit... ale na picasse su, takze mozete pozriet tam ;-)
Odpovedať
to caly: ja som tak isto kaslala 3 tyzdne a vobec to neprestalo ani po antibiotikach. Nakoniec ma zacalo boliet v plucach, tak mi zistili zapal pluc. Trvalo to 2 mesiace kym som sa ako tak z toho dostala. Drzim prsty, nech ta to nepostretne.
Odpovedať
Profilova fotka
janja..no tak nepotesila si ma :-( bola som dnes za tou mojou znamou krcnou, takze zajtra idem na alergologiu budu mi robit spirometriu a nejake testy..a potom sa uvidi co dalej..predpokladam, ze sa dostanem aj na RTG pluc..zahada je, ze nevykaslievam ziadne hlieny len sa idem zadusit a nelapím dych ]-( takze asi vylucujú zapal pluc..neviem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jedna...tak to je fakt krasne miesto :-) na svadobnu hostinu a taktiez na obrad :-) normalne ti zavidím, ale v dobrom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caly, sme okolo toho tolko saskovali... tak som rada, ze sme dobre vybrali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jadna...vybrali ste priam fantasticky, určite vdaka tomu prostrediu na to nikdy nezabudnete (a nielen vdaka prostrediu) :-D
Odpovedať
ahojte..caly..vidim,ze sa tiez nenudis..casto kasles v priebehu roka? mne na alergologii zistili chladovu alergiu..a na plucnom mi napisali astmu.. nedaj sa odbit,ze to nic nie je..lebo to je najjednoduchsie riesenie..no nie pre teba..ale pre nich.. jedna..no idem sa pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééj baby...jedna..tak hurááá máte to v suchu :-D :-D idem kuknúť fotky... caly...chúďa moje a ako si dopadla u lekárky? lea..krásne obrúčky aj tanierik :-D :-D ten je supiš :-N
Odpovedať
jedna..no budete to mat perfektne ;-) lori..dakujem :-) tanier vyberal mily..aspon vidiet,ze ma vkus :-D a aj zisitm,lebo dat gravirovat pohare je jeho uloha.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako bolo celý týždeň? dnes si už nabehla do práce?
Odpovedať
no len doktorov som stale videla..a aj ma niektori rozculili..ale co uz.. no tesim sa na april :-) ano..dnes som pracovala..ale o jednej sme isli prec.. :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to už dlhšiu dobu doma :-) ja som sa dnes táák nachodila...varovala som bratranca, lebo sú jarné prázdniny..tak sme pobehali mesto, boli sme v medickej záhrade a potom na detskom ihrisku :-p tak ma bolia nohy...ale bolo krááásne :-D
Odpovedať
no ani nehovor..tolko som sa ja nachodila,kym som vsetko v ziline vybavila..ale aspon cosi dalsie na svadbu mame.. uz sa len pustit do pozvanok..a bude super.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a aké to chcete pozvánky? inak šaty si poriešila? alebo to necháš na ten apríl?
Odpovedať
no budu pozostavat z modreho papiera,na nom iely s textom..a navrchu bude pauzak so stuzkou.. saty? no to este netusim..ale uz mam biely zavoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
závoj som si všimla..pekný..podobný budem mať aj ja , len kratší...ale stále nie som pevno rozhodnutá..možno dám len kvet do vlasov :-S rozmýšlam nad orchideou :-D
Odpovedať
no pekne..takze nie som jedina,co vaha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja to budem meniť jak ponožky..tie moje názory :-D šaty sú už napevno, tak teraz môžem mať rozrobené s doplnkami...stále rozmýšlam, čo by sme dali gratulantom..takú nejakú malú pozornosť :-S vy budete niečo dávať? myslím ľudí, čo len prídu zagratulovať, ale nebudú pozvaní na hostinu...
Odpovedať
no urcite nie..musia sa uspokojit so zakuskami a poharikom..urcite nebudem vymyslat nic ine..
Odpovedať
Profilova fotka
aspon budete mať zátkusky, ale my zákusky neplánujeme, takže by sa hodil nejaký present :-) rozmýšlam nad čokoládkami, ale to sa v lete roztopí ]-( potom ma napadli rafaelo guličky...chcem vlastnoručne zviazať to do takého pekného batôžteka ;-)
Odpovedať
tak tie rafaelo si viem predstavit..to moze byt mile.. dufam,ze nam ich spravi svokra..ku zakuskom :-D aby toho bolo viac..
Odpovedať
Profilova fotka
chcem niečo také malé milé..nech to každého poteší ;-) naša mamky nie sú moc zručné v pečení zákuskov :-p ak máš zručnú svokru, tak to je výhra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som tu baby moje... lea...urcite sa nedam odbit ale mam aj rochu strach..praveze takyto problem som este nemala..kasel bol ale pri beznom prechladnutí ale teraz...uvidim zajtra co bude :-( som z toho nervozna.. ja teraz neriesim nic ohladom svadby riesim zdravie :-p ale stale hladam nejake inspiracie a pozeram pozeram.. :-D inac s tym zavojom najprv ze ano a teraz ked mam tu ozdobu do vlasov rozmyslam, ze nie...ale taktiez ma to este sto razy napadne zmenit... ;-)
Odpovedať
lori..ja rada peciem..ale asi nebudem mat cas..takze sa uvidi,ako sa to vsetko postiha.. caly..neboj,bude dobre..len nech zistia pricinu..nie ako mne..neveri mi moja doktorka ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak isto si bola aj na tej spirometrii ked mas astmu..co to vlastne je?? vraj do nejakeho pristroja budem fučat :-p týto lekari niektorí...to je na zaplakanie.tak teba nieco bolí a oni neveria :-| tiez by som chcela nejake darceky pre hosti co tak medovníčky? tie sa nepokazia, neroztopia len ci je to na leto vhodné? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...mojednko a až zajtra ideš k lekárke? som myslela, že si šla dnes? lea..tak to si šikula..ja piecť neviem :-( ale ani nemám moc v láske zákusky...tak preto...
Odpovedať
Profilova fotka
caly..aj ja rozmýšlam nad medovníčkami..ale mi to pripadá také vianočné... :-S
Odpovedať
caly..no to dostanes do ruky taku krabicku,kde do trubicky fuknes..sestricka ti presne povie/ukaze ako..to sluzi na to,aby zistili objem pluc a ci ti cosi nechyba..teda,ci nemas astmu.. mam privela bakterii..75% nad limit..a doktorka mi povedala,ze je to v poriadku..skoro ma vystrelo,ked som to pocula..mat ich tak v tehotenstve,aj o dieta mozem prist ]-( no mozno budeme robit medovnicky..ale uz v maji by sme museli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...bola som aj dnes :-( ale zajtra alergologia+ta spirometria lebo ked nemam tie hlieny asi to zapal pluc nebude..ale neviem neviem mozno aj ano :-( mam inhalovat sanu vodu a zajtra sa uvidi co dalej mozno ma ona posle na plucne RTG :-S hej hej madovníčky su take vianocne..ale zase vydrzia a trebars tak ozdobne ,,letne,, :-p :-D ja som si vymyslela ze chcem mat vsade jahody a ceresne co aj na ozdobu ale musia byt :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?