Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
hééj? tak to máte teda o čom rozprávať :-D to si teda tvoj chlop musí super rozumieť s bráchom aj budúcim svokrom, čo? ja by som kávu nemohla..by som bola hore ešte týžden ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D moja take ma ucinky na teba...inac odporucaju pred cvicenim, ze ma taky ucinok ako L-carnitin...spalovací... no nic idem vecer pridem ...
Odpovedať
Profilova fotka
papa už sa teším ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky! ja sa uz tak tesim! zajtra ideme domov. Obehame resitky, pozrieme popolnocne saty a drahemu svadobny oblek... dufam, ze aspon tu restiku vyberieme, uz by bolo na case. A tesim sa aj na synovceka a vobec na nasich doma, a na kamosku. V pondelok na obed by sme mali byt spat, tak sa potom urcite ozvem. mozno aj skor, ked budem potrebovat poradit :-D tak sa tu zatial majte sikulky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuu uz som doma..to bola dnes makacka :-p som aj brhlala :-( jedna...tak sa tesim s tebou :-) musi to byt fasa pocit :-D uzi si to doma a vsetko vybavte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lorinko, oznamka ua mame nachystane, tu neviem ci sa to da nejak poslat ako priloha....da? Inak baby, zaujimali by ma aj tie vase oznamka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj jedna, uplne Ti rozumiem, ze sa tesis, doma je doma, aj ked tu tiez neni zle. uzi si to tam :-D Nemas z toho stavy, ze ides len na 3 dni domov a ci to postihas? ja mam z toho troska obavy, 5 dni neni vela....ale ratam, ze do svadby sa domov este 1-2 otocim cca na 3 dni. Vy planujete este prist pred svadbou?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katka...ja ti nemam co este ukazat..my sa pojdeme niekde pofotit a urobime nejake take oznamka...nech to je lacné :-D :-p ale nie mne sa to paci take :-) inac dobru noc baby paa
Odpovedať
Profilova fotka
cau katka :) hej, doma je doma, ale najviac sa asi tesim na tie saly... dufam, ze ma nesklamu. uz by som rada mala pocit, ze je nieco fakt vybavene. mam saty, dj-a, zacali sme vymyslat s oznamkami, mozes si pozriet u mna na stranke - mam link v popise albumu. miesto obradu este stale nemame vybrate, ale rezerve uz je, tak to by nemal byt problem. Chceli by sme hrad Devin, len si stale nie sme isti, co ak bude prsat... Na slovensko pojdeme este na velku noc asi na 10 dni a potom asi este raz. S vybavovanim sme zacali uz na vianoce, ale akurat sme sa paradne postresovali. Dufam, ze teraz to uz pojde lahsie, ked mame trosicka prehlad a co to zajednane.
Odpovedať
Profilova fotka
a utekam spat, aby sme zajtra nezmeskali lietadlo :-o dobru nocku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cawte baby... caly..takže si mala na cvičení sprievod v podobe brblania? :-p ]-( včera som už večer neprišla, lebo sme nakoniec s chlopom išli na prechádzku pri Dunaj :-D katka...tu sa to asi ako príloha nedá poslať...ale ak si vytvoríš album, tak tam ich daj..nech môžme kuknúť :-D :-D jedna..príjemný let a nech všetko pekne vybavíte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..sme sa stretli pri teme co??? mozeme aj tu o kvietkoch :-D normalne sa idem zadusit ani hov.. mi nepomohli tie kaslave tabletky :-( normalne uvazujem ci nemam vacsi problem nejaky...astmu???? :-p :-| hadam nie :-) som len na skok idem do roboty a drahy ma podozrieva, ze uz som zavislá na tomto :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lorinko..paradne romantika 8-) nezamrzli ste pri Dunaji??? idem fuukat vlasy a hajde...treba mi ist este na mestsky urad zaplatit najom za byt..mi nezbehlo sipo v banke ]-( a peniazky tam boliii...neznasam taketo situacie, ked to nefici ako má :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ja už som tiež závislá na tomto :-D len čo prídem domov..zapínam PC.. :-D chúďa moje..možno že ti moc neprospelo to cvičenie včera :-S ..astma =-) to asi níéé, asi ešte nie si poriadne doliečená... tak sa maj pekne v robote a nepreháňaj to s aranžovaním :-D :-D ja tiež fičím na bus a rozdať tie posledné dotazníky a odtial za mamou...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! tak dnes sme pochodili par restik a svadobnych salonov. Hladali sme drahemu oblek, ale ponuka bola uboha :( jeden bol krasny a aj mu pekne sedel, ale 30 tisic... haha :-| Restiky su ale vaznejsi problem. Na oblek mame podla mna este cas... Rozmyslame nad Botelom Marina, Al Dente a Cityhotelom Bratislava... Boli sme aj v Apetit (na Dunajskej v podzemi), ale nic extra. Boli velmi mili a ochotni, ale hm... pivnica. A to sa mi zda na leto dost skoda :-( No a Hotel Bonbon pri velkom drazdiaku je taka ludova restika - obrovska, ale co ja viem... Budem aj nadalej informovat. Skusim dohodit nejake foto na stranku, aby ste mohli okomentovat, len neviem, ci sa mi to podari este dnes. Pekny vecer vsetkym ! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jedna..aj my sme už hladali oblek a tiež sme moc nepochodili :-( ale čakáme na marcový tovar v Alainovi Delonovi, tam by mali prísť nejaké pekné obleky a cena okolo 13 tisíc... čo sa týka reštiky..tak ja by som do podzemia určite nešla...je tam smrad a tma ]-( a bude predsa nádherné leto a svetlo, tak to treba využiť :-) Už som zvedavá na daľšie pikošky ;-) idem niečo popísať aj do 19.7 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jedna, a v Belgicku nechcete kupit oblek? My budeme kupovat oblek aj saty co si dam po polnoci tu v Anglicku, su tu take krasne, ze v Blave by som take urcite nenasla. Budeme kupovat od Pronuptie, je to super kvalita a ceny ma prijemne prekvapili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozem sa na to pozriet, ale my sme v belgicku v relativne malom meste a stale mam pocit, ze tam skoro nic nie je :( teda mesto je dost v poho, ale aj odkedy je h&m aj na slovensku mam pocit, ze trh je v podstate rovnaky... Pozriem ale tu znacku, mozno pochodime ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak som spat v londyne..a od zajtra znova praca..najblizsich 6tyzdnov..a potom znova svk :-) ideme pozyvat ludi na svadbu..tak to bude zaujimave..uz teraz viem,ze som prisla o dvoch.. pridam par fotiek,co som obstarala..hlavne obrucky..asi by som si ich nikdy nevybrala,no su super :-) katka..inac sa daju pridat ramienka na saty..moja sestra si vybrala bez ramienok a nakoniec sa rozhodla pre ramienko okolo krku..a nebol ziadny problem ;-) takze sa treba popytat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awóóój lea...tak už si späť? ako bolo a čo ste všetko vybavili? :-)
Odpovedať
ahoj lori..no akurat stahujem fotky do pc ;-) tak mame suprove obrucky..nic zlozite a moja je s briliantom.. oznamka su vytlacene,zavoj kupeny..pohare sadaju tento tyzden vygravirovat..a neviem,co este
Odpovedať
Profilova fotka
paráda :-D :-D tak to ste toho dosť vybavili 8-) to sa teším na fotečky :-D ;-) dáš ich sem teraz? a ako si pochodila u lekárov? :-S
Odpovedať
dam ich troska neskor.. o doktoroch ani pocut nechcem..nasli mi bakteriu v tele..velmi vysoky obsah jej(175%)..tak som dostala antibiotika na krcnom..a obvodna mi povedala,ze to je v pohode.. a ohladom moho zlcnika si myslia,ze mozem kludne cakat..ved co..pri najhorsom bude z toho rakovina =-)
Odpovedať
Profilova fotka
=-) =-) :-( :-S čože? a čo spravíš? to snáď nie lea... takže máš aj antibiotika? chúďa :-( ale snáď sa dá všetko do poriadku a na svadbe budeš zdravá ako rybička :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea.. ja mám zas seknuté pod krkom, tak som poprosila chlopa, či by mi to nevymasíroval...a chudák, že dobre :-D tak idem....zajtra určite prídem... pekný zbytok večera :-D ;-)
Odpovedať
no uvidim..ale koncom roka sa chystam znova na sono..a rozhodnem sa potom..ale asi dalsi rok pojdem na opraciu..
Odpovedať
uz som pridala fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea, mate bnadherne obrucky! moja sestra ma take iste... tiez ked som ich videla na obrazku, nikdy by som asi nepovedala, ze tieto... ale v skutocnosti krasne vyniknu :-) dnes sme konecne rozhodli v ktorej restike bude hostina, tak sa velmi tesim. Takze zajtra utekame domov a popridavam kopu fotiek :-)
Odpovedať
dakujem..az na jednu drobnost sme spokojni :-) ja som vzdy chcela s nejakym vzorom..ale akosi,ked sme sa zacali s drahym obzerat,tak vyhrali tieto..zrejme preto,ze vlnku,ktoru som tam chcela bol problem dosiahnut pri rucnej praci tak dobru.. a kde ste sa rozhodli mat hostinu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea... tak obrucky su fakt pekné :-) aj tie ostatne vecicky co pribudli do tvojho albumu ;-) o aku drobnostku ide?? :-p som zvedavá vsak?? coze ti nasli nejakeho betastreptoka?? to je teraz v mode aj moj milý ho má a udajne je to jeden z najzakernejsich...tiez som ho dotiahla ku krcnej este ze je to známa :-D hned nas brali :-p ja zajtra idem na plucne MUSIM uz 3 týzden ten kasel a vobec ma neprechadza...ani po antibitikach...uzas.. takze sa lieckaj my sa tiez budeme :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?