Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... vcera mi vecer spadol net takze som tu az teraz ]-( katka..ak chces popozeraj moj album, ja tiez chcem na ramienka presna koli tomu, aby nepadali..ale mohlo to byt aj preto, ze jej to zle upravili a mohli jej byt velke tie satky...tvojej kamoske..moja mala tiez taky problem,...v salone nam povedali, ze zeny ktore maju vacsie prsia by mali mat okolo krku ramienko, vraj to opticky predlzi postavu a nevyzeraju take velikanskeee :-D ale ja som sa dobre citila aj v bezramienkovych...takze :-( bude to asi problem rozhodnut...no aj tak svoje saty najde kazda a nemusia to byt presne take ako si si vysnivala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, saty pojdem skusat 10. marca prvy krat a budem mat na to len 5 dni, potom letim naspat. Urcite pojdem aj do salonu El, dakujem Ti za radu lorinko ;-) Caly8, ja mam prave vacsie prsia a utlejsiu postavu tak myslim, ze tie ramienka by mi isli aj tak viac ako bez. Urcite kuknem Tvoj album. Caly, Ty kedy budes posielat oznamenia?
Odpovedať
Profilova fotka
katka...len tak dva mesiace pred :-) totiz to uz sa tu rozchyrilo, ze sa budem vydavat, takze ja by som ich ani nemusela posielat :-p :-D :-D vies vsetci su hotovy lebo ja som sa nikdy nechcela vydavat a mam uz najvyssi cas :-D ako by povedali babky ,,stara dievka,, :-D ale vazne tak dvamesiace pred ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj baby...vy ste tu? a čom bola slepá, že som vás nezaregistrovala? :-) :-N caly..a koľko máš rôčkov? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katka...a kde žijete? caly..dnes som sa dobra vyhajala :-D ale ja beriem na spánok taký hormón..melatonín...ževraj to nemá vedlajšie účinky...ale odkedy ho užívam..mám o kilo a pol viac ]-( ]-( tak ho asi vysadím a budem sa učiť zaspať sama...
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...mam 29r ale nevydavam sa koli tomu :-D ;-) vies ludia tu si to myslia poniektorý...ale niekedy trva kym clovek najde toho praveho :-) a ja som nasla :-) dnes som aj ja napodiv spala bez kaslania..moj milý skonstatoval, ze uz je to lepsie, lebo ani on sa chuda nemohol koli mne vyspat :-( ale mam taky sprosty ten kasel teraz sa idem zadrhnut :-D si dnes doma? ja som este od rana nic neurobila bozzeee a treba mi varit nieco...zajtra idem do kvetinarstva uz..
Odpovedať
Profilova fotka
caly..som dnes doma...sa mi nikam necelo ísť..zajtra rozsám tie posledné dotazníky :-p ja už som dnes stilha povysávať celý byt...umyť zem...a navariť brokolicovú polievku 8-) 8-) a teraz mi schnú nechty...dávala som si červený lak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej aj ja som postavila na brokolicovu polievku :-D a vysavat idem tiez :-p no to nemoze byt nahoda :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to je dobrééé..a brokolicovú na aký spôsob? ja už som tú moju aj stihla zjesť :-D :-D môj chlop totiž nič neche ked navarím....už som to tu rozoberala, že je ako škrečok..len vločky a semená...ale on má teplý obed v práci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja robím tak ze povarim brokolicu zemiaky a dam do toho len zaprazku cibulkovu ale na masle..a tak ako varim zeleninovu... mnam mnam mojho som vcera vadila, ze mi hned nepovie ci mu chutí a ja potom cakam :-D a cakam co ide byt :-p ale je spokojny vzdy...ked do dvoch minut nepovie ci chuti spustim, ze ci je ako v zavodnej jedalni :-D :-D on zase take akoz zdrave jedla velmi nemusi ze vlocky a podobné :-) ale mohol by :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som navarila takú úplne jednoduchú....zemiaky som povarila..do toho korenie nové, čierne atď..potom som tam šupsla brokolicu a zeleninový bujón...a rozpučila...úplne jednoduchá a zdravá polievka ;-) :-N tak dobrú chuť :-D :-D práve mi volala mamka a ma kontrolovala, že čo robím...a že TY SA NEUČÍŠ???? ]-( ]-( neznášam, ked sa stará do môjho učenia ]-( ]-( mi dala chrobáka do hlavy...tak si idem niečo prečítať... večer ešte prídem...budeš tu aj ty?
Odpovedať
Profilova fotka
no asi ano :-D pojdem dnes trosku pocvicit uvidime co povie moj kasel :-p len tak trosku fit lopticky... dakujem za dobru chut a nech sa ti fajn citka a uci :-D mamina bude rada a ty spokojna ;-) :-D pa zatial...idem vysavat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lorinko, my zijeme v Anglicku. Ja mam 26 rokov a Ty? Baby ako ste dlho s vasim chlapom? My v juni oslavime 9 rokov a v juli to dorazime svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wow...devat rokov pekne...my rok a pol spolu zijeme teda aj sme ale pozname sa dlhsi cas... bozzee este som sa nepustila do toho vysavania :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v praci, nemam toho nejak vela...tu v Anglicku sa robi tak pomaly. Neni som zo Slovenska na to zvyknuta, to ked som bola v robote, nevedela som kde mi hlava stoji. Caly8, kolko budete mat hosti na svadbe a kolko po pol noci?
Odpovedať
Profilova fotka
a co konretne robis?? no hosti zhruba 80 a dufam, ze vsetcci vydrzia do rana :-D ale budem urcite pripravena aj na tych ktorí prídu pozriet potom a to ani netusím kolko bude :-D nejaky stol im pripravime urcite ;-) ale ako je tu zvykom je to uz taka volnejsia zabava a sedkaju aj pri mladomanzeloch..neviem ako to bude... vy budete kolko mat?
Odpovedať
Profilova fotka
moja pozicia sa vola order processing administrator alebo aj surveyors co-ordinator a je to asi o tom, ze kontrolujem objednavky, ci sedi suma aj pecet ks materialov, aky sme urobili profit, sem tam zavolam zakaznikovi...pre mna to je jednoducha robota, len tym ze je to cele v angline, tym je to tazsie, ale da sa. My nerobime velku svadbu, bude nas okolo 32 ludi a po polnoci cca daslich 10. Aj ja dufam, ze to bude az do rana bieleho ;-) kedy vam zacina obrad? Nam o 16.00 hod.
Odpovedať
Profilova fotka
no asi aj nam...aj ked sme uvazovali ze aj neskor trebars o 16.30 hod. aby nebolo tak strasne teplo...lenze to je jedno lebo teplo ak bude bude aj o siedmej vecer..bude letoo :-D my sme velka rodina a aj mileho len tych najlizsich ktori sa bezne pozývaju aj na oslavy je 30 takze z mojej aj z jeho strany rovnako plus nasi kamosi.. :-) ktorý nesmu chybat
Odpovedať
Profilova fotka
katka...ja mám 24 a chlop 32....sme spolu už 5 pol roka a v deň svadby to bude 6. výročie :-D presne!! hmmm...9 rokov..tu už ste ako babka s dedkom :-D :-D tak hovorím nám dvom..ked už si čítame myšlienky.. my budeme mať ešte menej ľudí..25...taká mini svadba ;-) caly..takže dnes začínaš s cvičením? ja som práve docvičila..sem spocená jak vrata u chlíva :-D :-D :-D idme si dať sprchu...učenie som si pekne pripravila na stôl :-D a niečo tam začmárala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...ja som este stale nepovysavala :-D :-p uz aj chlop pride domov :-p ale aspon ma co jest... idem na to ... :-p hej hej pojdem pocvicit trochen som tyzden aj pol nebola a uz mam zly pocit ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak chod pekne povysávať :-p ved aj pri vysávaní sa spalujú kalórie 8-) ale máš pravdu..hlavne že je navarené... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som 8-) ale v tomto mojom jednoizbaku asi vela nespalim :-D len som povysavala stierat podlahu ani netreba je cisto :-p este som dala prat..ale tam sa tiez je nenamakam :-D idem si aj ja urobit manikuru :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja periem :-D to je osud :-D :-D :-p ozaj dáš si na svadbu robiť gelové nechty? lebo ja asi ee, len chem aby mi urobila manikérka aj s tými mojimi malými nejaký zázrak...
Odpovedať
Profilova fotka
nie nedam si urcite...ja mam pekny tvar a budem radsej nicnerobit :-D aby som ich nedolamala.. :-p ano hlavne ze budu ciste a pekne upravene a tak, naco ich nicit..ja mam rada prirodzene veci.... :-D ked uz dnesny den robime vsetko rovnako :-p zajtra ides co varit? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a žehliť náhodou nejdeš? lebo ja hej :-D ale len pár vecičiek... zajtra nevarím :-p lebo idem za mamou do práce, má narodky...tak che ísť pokúpiť jedlo na oslavu a v sobotu sa k nej dovalíme.. :-D presne ja si dám len peknú francúzsku manikúru a aj na nohách a bude... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
toho tepla sa neboj, ja som vzdy trdila, ze ked sa budem vydavat, musi to byt v lete, vtedy je vsetko take pekne ;-) moje sestry sa vydavali v zime, jedna v novembri a druha v marci a to pocasie...no otras Inak o nasej svadbe nikto nevie, iba moja najlepsia kamoska, lebo ona musela ist pre ten papier na matriku a aspon 1 clovieciku som sa musela pochvalit. Drzime to v tajnosti, az kym v marci neprideme domov a vsetkym uz len strcime oznamoko do ruky, tesime sa na tie reakcie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wau..katka...to bude prekvapenie pre všetkých. ;-) ..ja by som nedokázala tak dlho niečo držať v tajnosti..a hlavne nie pred mojou mamkou..tá už podla hlasu vie,čo a ako... :-p a aké oznamká budete mať?
Odpovedať
Profilova fotka
no mam akurat pozvesovane zo susiaka :-p ale uz nebudem zehlit dnes inac to neznasam robit... o 17:30 pojdem do fitka takze sa mi uz nechce... jeej tak oslava..kupis aj kvietky? :-D ja to tiez tak poriesim uplne jednoducho
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra kúpim kvietky a už sme jej kúpili v ikea hojdacie kreslo...ktoré má už mimochodom doma...nevydržala :-D ja čakám na chlopa...chcelo by sa mi ísť niekam von..lebo som celý deň zastrčená doma...ale on bude asi unavený :-( :-p ako vždy...ale skúsim ho prehovoriť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj uz ide domov a je straaaasne hladny..idem este zvrtnut ryzu k masku.. dam kavu doma s nim...bude plny zazitkov, dnes bol za kamosom co si kupil kamion novy tak uz mi referoval v telefone :-p sme taka kamionova rodina :-D aj moj ocino aj bracho chodia do sveta :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?