Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, to je super, ze tu mame kvetinarku! to sa tesim. Takze nie su tulipany uplna blbost v juli? Mozno sa k nim teda vratiam aj ja :-) ved uvidime... a sa teda ospravedlnujem za nepresne info... :-( niekedy mam pocit, ze by sem medzi nas mohli poslat aj par profesionalov ako kvetinarov, fotografov, vizazistov... davali by nam rady, ked si nevieme poradit same :-D hej, nova foto... nejak sa v praci osivam, sa mi nic nechce robit, tak vymyslam blbiny 8-)
Odpovedať
ahojte baby..tak uz mam mileho pri sebe.. :-) len som prisla neskor do ziliny,lebo sa nedalo stihnut vlak..tak som dosla o pol tretej..obrucky sme boli skusit..su krasne..asi v utorok budu..a cosi sme aj kupili do saly :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea, tak vela stastia aj pri dalsom vybavovani! my to mame pred sebou takto o tyzden... uz sa neviem dockat ;-) jaj a ideme von, tak pekny vecer vsetkym, tesim na klabosenie zase cez vikend x-)
Odpovedať
no my pokracujeme zajtra v polsku :-) a v nedelu na svadobnom veltrhu :-) pekny vecer..si ho uzi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..vitaj na Slovensku :-D tak nech vsetko postihas co si si naplanovala ;-) a hlavne sa vytesis s milým :-D ja idem teda zajtra poobzerat co na tom veltrhu bude... paa baby zajtra alebo nedelu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko všetkým.... :-D lea..konečne doma :-D tak sa pekne vytešuj...a nech ťa drahý pekne vymasíruje :-D baby...ja len teraz na skok, ale večer sa zas pripojím ;-)...dala som si podmineku, že dnes sa musím naučiť pár tém, až potom môžem veselo písmenkovať s vami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek babenky...tak ako dopadol valentin :-) lorinko - mne moj drahy uvaril super veceru, kuracie prsicka v medovej marinade-neako takto, ale boli superkove..mnam...a nebojaj, zaklad, ze aj vlocky vie tvoj bud mangelik nasypat, po svadbe sa to zlepsi uvidis..ako svadobny dar pytaj kucharsku knihu :-) lea- tak ako na vychode..pizza bola superkova, alebo ste neboli :-) pozdravujem vychod ak tam pojdes papapa cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
pekný večer slavulik.. :-D mnám medové marinády milujem...aj ja si robím kura na mede...často... ;-) aký si mala den?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek lorinko...dnes mam konecne volno, tak som bola nakupovat. Myslela som, ze nieco v tom UK aj najdem na svadbicku ale nic..bola som kukik neaky ten salon tu v nasom meste ale paneboze, vobec sa mi nepaci ich vyber, taky ako ukrajina - nic v zlom..a ty si co porabkala..chystas sa zajtra do BB na veltrh alebo ste uz boli dnes..
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli na veltrhu pred dvoma týždnami v BA.. ;-) a kdeže bývaš v UK? my sme sa celý den len premotávali..boli sme kuknúť v Ikea :-D a teraz som na chvíľku prišla sem pokukať a drahého som nechala kukať samého film, čo sme si boli požičať... ale už sa nejako ošíva...asi chce aby som to šla dopozerať...je to a nejykých pigmejoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...nejakých...prekliklo sa mi písmenko ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
idem za chlopom...tak pekný večer všetkých :-D lea..som zvedavá, čo bude zajtra na veltrhu, potom napíš ;-) caly...nakúpili ste niečo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lorinko - my byvame v Gillinghame - Medway - Kent..to som ti napisala oblast ci ako sa to povie..takze skoro romantikus vecer chces povedat hej..a co bolo v BA..bol tam pekny vyber veciciek.no skoda, ze nie som na slovensku, hned by som tam zakvitla...
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeeeeej kocky tak Vam zavidim,ze Vas to len caka... :-)
Odpovedať
ahojte..len na skok..tak v polsku som kupila jedine kosik na redovy :-) vecer ziadna pizza nebola..ale sli sme na super romanticku veceru a dostala som tri krasne ruze x-) a este sa chystame na sampanske,kedze sme v meste nemohli kvoli autu :-) zajtra sa ozvem,ako na veltrhu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oky lea...no tesim sa do skoreho pisania..pozdravujem bud. mangelika
Odpovedať
jasne..som sa ale este nestihla pochvalit,ze som si kupila suprovu bundu..bielu..na jar a leto :-) do sniny idem v pondelok poobede =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hohoho ta aka kocanda s teba bude..hlavne do sniny sa piekne obliect aby mali co rozpravat..a autinko vybavene na pozyvanie hosti?
Odpovedať
no este sme neboli zistovat..hadam sa este dostaneme cez tyzden..lebo milemu menili sluzby ]-( vlastne mu dali jednu navyse ]-( ]-( ]-( no a vraj sa musim pekne obliekat..ze po svadbe bude zo mna pani a nie nejaka studentka :-N :-( tpo mi dnes buduci svokor povedal =-) no urcite sa nevzdam svojho oblubeneho stylu :-D v utorok budem behat po meste,tak uvidime,co vyvediem :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
prosim..ta to akeho paradneho svokra budes mat..no nic sa neda robit..nabehnes v kostymceku a podobne..ziadne rifle, tricka, no nie mojenko..uz ti to odzvoni :-) ha
Odpovedať
no nastastie v uk ho nemam :-D :-p a do prace rifle aj tak nemozeme..ale neboj..budem po svk behat v ryfloch priapadne kapsace s bluzkou..ved je tam cosi take lepsie :-D ta bluzka 8-) ti budem potom rozpravat zazitky :-D :-D :-D idem sa pozriet milacikovi na chemiu..pekne sny..zajtra vecer tu budem..mozno este dnes na chvilku skocim..no netusim teraz..lebo si ideme otvorit sampanske a mame tak aj nejaky ten zakusok :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zakusok..ja ta zastrelim..ved julove nevesticky chudnu ta co ta napadlo zakusok..ale nie v pohode, do svadbicky to este zhodime... tak krasny vecer..cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
baby...víkendujeme? tento víkend je tu dáko smutno :-( ja už som tak zvedavá ako bolo na veltrhu... =-) a tu nikoho...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, je tu niekto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoooj mandy... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko, ja si ta hrooozne pletiem s leateou, nevies preco? :-D ako sa mas a ako pokracuju pripravy? my uz mame zajednanu salu, starejsieho a hudbu a ja mam kozmeticku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D tak to fakt netuším...ai preto, že budeme mať svadbu v jeden mesiac :-D :-D ale aj IP sme si spolu písali...dúfam, že to vieš? :-D :-p jéj, ty už máš zajednanú kozmetičku? ja ju budem riešiť až tak za 2 mesiace...teraz sa budem musieť zamerať na chlopa, lebo on chudák ešte nič nemá....ale čakáme do marca, pretože v Alainovi Delonovi majú prísť nové obleky....
Odpovedať
Profilova fotka
to viem ze sme si IP pismenkovali , neboj sa :-D no ja mam kozmeticku, ktora ma malovala a upravovala na viacero akcii a je supeeer a byva len o vchod vedla takze nemusim ani k nej do salonu, nahlasila som sa jej radsej takto skoro, ved tymn ic nepokazim, ani moj chlap este nic nema,ale tak to bude riesit neskor, ked som mu povedala ze ja uz mam zajednane saty, tak ze naco tak skoro, ale to asi vsetci chlapi, na vsetko maju cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ten môj tiež nechápe pječo si kočky pol roka dopredu objednávajú šaty... ;-) ale ked sme objednávali fotografa, tak zistil, zač je toho loket.. :-D kým sme našli jedného volného museli sme 10tich obvolať ]-( to je fajn, ked máš skúsenosti s kozmetičkou, aspon vieš, že ťa ničím nepríjemným neprekvapí... my čo sem si objednali fotografa, tak jeho žena je vizážistka...a tak rozmýšlam, že si ju zajedám...prišla by až ku mne domov...líčenie u nej stojí 1000 a teba vyjde za koľko?
Odpovedať
Profilova fotka
1000,- ? az mi je to trapne sem napisat ale mna licenie vyjde maximalne na 500,- :-) , no ale zas nemam taky komfort ze by to bolo u nas doma, ale ku kadernicke budem cestovat 12 km, ale oplati sa to :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?