Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
este cakam na mileho :-D neviem,kde sa flaka..
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som od vzrušenia ani nezaspala...
Odpovedať
no ja musim..aspon si teda oddychnut..spala som uz hodinu podvecer..ale to som skor dospavala vcerajsok.. a moj zaludok sa asi odstahoval..taka som nepokojna z cesty..ako vzdy..
Odpovedať
Profilova fotka
to sa ani nedivím...ja ked mám letieť niekam, tak mám cestovnú horúčku týžden dopredu...a v lietadle sa mi vždy točí hlava :-p
Odpovedať
no ja uz ked sedim v buse,vlaku,lietadle..tak uz je to pohoda..to len predtym :-D a lietanie milujem.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti závidím, ja sa vždy bojím..a ked nejaká turbulencia..tak drahému tak stískam ruku, až mu ju odkrvím... :-D
Odpovedať
ja ked som letela z usa,tak sme mali zopar..som si musela pridrzat vino,aby som ho nevyliala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea ..tak ti prejem štastnú cestu a nech nemešká lietadlo... ;-) :-) idem ete mrknúť na telku...
Odpovedať
dakujem..vecer sa ozvem..od milacika..ho vysackujem z jeho pc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) no, nasla som prave skvelu tenu o svadobnych kytickach a posielaju si tam linky a niektore kyticky su uplne rozpravkove! toto je celkom fajn album: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... a toto je podla mna supis kytica: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... teda ja nechcem bielu, ale niekomu sa hadam bude pacit :-) no a hor sa pracovat... :-| pekny dnik! x-)
Odpovedať
mne sa velmi paci. Prave som to pozerala v teme svad. kytica. Mne sa hrozne pacia margaretkt
Odpovedať
Profilova fotka
nazdarovie... :-D jedna..sú to milé kytičky, ale nehodia sa mi k šatám..ja mám takú špecifickú farbu, nieje to biela ani krémová...a tá stuha...budem to musieť vyšpekulovať...ja chcem niečo také dlhé, jednoduché a starodávne..pretože tak na mňa pôsobia moje šaty... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mne osobne sa kale nepáčia, ale hodili by sa mi k šatám..aspon myslím kuk sem.. http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... tak toto je úplne dokonalé... a táto by sa hodila k mojim šatám ako riť na šerbel.. :-D ale určite bude drahá...ale niečo podobné by som chcela http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a táto je tiež nádherná, presne moje farby...teda také ako budem mař tú stuhu okolo pása.. http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Poradte.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale tulipaniky mas "zakazane", nie? - inak prva a posledna sa mi pacia. Niekede medzitym bol taky troska prilis salat na mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
páčia sa ti tie kaly? lebo mne pripadajú tak pohzrebne..ale k šatám by sam mo hodili... :-S ak sa neserem...tak budú aj tulipány...ved dve hodiny to snád vydržia, čo nie?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ked mozu byt aj tulipany, tak urcite tie prve, alebo druhe. Tie kali - co ja viem, pekne, ale ziadna srdcovka. Ved aj ja som ich mala v albume :) alebo este mam? ten posledny slaatik sa mi nepaci. a inak si myslim, ze vsetky budu podobne drahe, takze nad tym si hlavu nelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, lenže ja mám rozpočet na kyticu 1500 a tak sa mi vmestia akurát tulipány...ale možno ešte prehovorím chlopa, aby pridal nejakú stovečku... :-D a ty už máš nejakú favoritku?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som z toho jelen. Vzdy ked si tie tvoje linky otovrim, tak mam pocit, ze su v inom poradi... navias sa mi paci ta kyticka iba z tulipanov a ta, co je taka troska "neupratana". Tak a dost. Inak na to ze vydrzia dve hodiny, by som sa nespoliehala - poprve sa budete chciet ist fotit, ak bude strasny hic a kytica tam bude s tebou cely cas, tak sa moze stat, ze na obrade uz bude znacne ina ako na zaciatku. Mali sme tulipany uz minimalne zo dvakrat doma. akonahle sa do nich oprelo slnko komplet sa otvorili a poklesli im hlavky. Ak ostali v tieni a nie blizko pri radiatore, tak boli krasne takmer tyzden... mne sa teraz najviac paci kytica s ruzi, hoci som ruze nikdy nechcela, nemam k nim vzat. Ale nasla som krasne kyticky s malymi ruzickami a do toho frezie, a ked su tie ruze syto ruzove a frezie biele a zelene do toho, tak je to parada. V podstate toto: http://picasaweb.google.com/Edita.Jan... (inak kytica niektorej nevesticky, ale uz neviem ktorej, ospravedlnujem sa :-( ) ale s farbami tejto kytice: http://picasaweb.google.com/Edita.Jan...
Odpovedať
Profilova fotka
teba sa budú hodiť k šatočkám :-D ...tá prvá sa mi páči viac...a frézie sú krásne a voňavé kvietky x-) ja musím mať niečo jednoduché :-p , ale ešte niečo vykoumám... :-S ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... tak sa pridam k vasej debate mozno by som mohla k tomu nieco kedze som kvetinarka :-D lorinko...tak aj ta myslim druha bola krasna bola to kombinacia zelenych a ruzovych tulipanov s ruzami..neviem ci sa v BA zmestis do tej sumy ale u nas by si sa urcite ;-) a to je este otazne kolko budu v lete stat pretoze je to sezonny kvet cize na jar by bol idealny...ak sa rozhodnes pre ne urcite ti vydrzia do rana a potom este aspon 3 dni kedze bude leto a teplo..kedze svadobna kyticka je hlavka na hlavke tie tulipany nemaju sancu sa rozkvitat ako ked su v beznej gratulacnej kyticke a poistit sa to da tak, ze ti tie hlavky mozu omotat jemnym bud zlatym alebo striebornym drotikom a to uz je 100% istota ;-) ....no cena uz bude ina za kus teraz sa pohybuju okolo 30 sk potom mozno aj 50 sk za kus a v BA...no neviem.. ale tak mas este cas nieco ine vymysliet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awój caly...jéj to je super, ty vieš dobre poradiť.. :-D u nás sa ohybuje cena za kus aj 35-40 sk, takže to nieje také strašné...a to zelené, to boli tulipány, ja že nejaká kapust.. :-D ale veľmi sa mi páči tá kytica.. inak my nebudeme mať svadbu celú noc..my len do 22 hodky..takú slávnostnú večeru... caly..takže vydržia to ked sa budeme fotiť 2 hodky pred obradom a potom cez obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
jedna..zas nová fotka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...urcite ti vydrzia...oni sa zvyknu v teple ohnut ale to skor kaly su to predsa cibuloviny ale toho by som sa pri tulipanoch nejmenej obavala pretoze nie su take vysoke ako kaly a ani stonky nie su take jemne...podla tej vazby ako som videla urcite vydrzia :-) nebudete tancovat do rana bieleho?? :-D u nas to inak nevidím :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jéj supiš..ja rozmýšlam tak, že si len kúpim tulipány a zaviažem si ich sama...kúpim si predtým nejakú stuhu vo farbe mojej na šatách a bude...ale ešte uvidím..možno to nechám celé na kvetinárku.. :-) môj chlop nie je na tancovačky...a hlavne nemá rád svadobné zvyky..takže my to budeme mať vo forme slávnostnej večere... a ty akú kytičku plánuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
caly..a čo plánuete cez víkend? môj chlop sa práve odpratal na gymnastiku.. :-D a ja zas sem čumím, namiesto učenia...
Odpovedať
Profilova fotka
akoze bez taneckov ved to musi byt ;-) :-D ale nie zartujem.. ja a moja svadobna kyticka :-D no vies ja za moje 10 rocne posobenie vo fachu neviem co od radosti :-D ale mam nejake favoritky v albume posledne dve...tie predtym su moje prace ak by sa niekto chcel inspirovat :-D a tak...farba mojej svadby je staroruzova to trvalo kym som rozhodla :-p zajtra idem na veltrh do BB svadobny nesmierne sa tesim tak sa dufam nesklamem a potom doma oddychovat som totiz na antibiotikach nejaky zapal priedusnice ale aj dnes som bola v obchode pri kamoske...takze vikend sa budem lieckat ;-) ideme zachviliu k nasim na navstevu nech prispeju nejakou korunkou :-D co ak nieco budem chciet zajtra ?? :-p co uz sa budes uckat oddychni si trochu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...tak sa skoro uzdrav a bežkaj za rodičmi.. ;-) a zajtra poreferuj, čo bolo na veltrhu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
waaau caly..tá predposledná kytica je nádherná..takú by som brala aj ja..lenže tu by vyšla aj 3 litre... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem pekne dufam ze uz buduci tyzden budem fit a pojdem aj cvickat :-p popisem zajtra co som videla..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?