Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no v piatok dufam,stihnem doktorku..a potm ideme vyskusat obrucky :-) a mali by sme mat este jedno stretnutie..a potom mozno niekam :-D ale na obrucky som velmi zvedava =-) to je mile..take cosi vzdy potesi :-) a ja jem len bielu cokoladu :-D so satami este neviem..ak pride sestra na zapad,tak urcite pojdeme odskusat..ak nie,tak nepojdem zrejme..
Odpovedať
Profilova fotka
idem si dať sprchu a večer sem ešte zavítam...zatiaľ... :-)
Odpovedať
jasne..ja mozno tiez skocim..hlavne dat oprat dalsie veci :-N
Odpovedať
Profilova fotka
už som tu :-)
Odpovedať
super
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D ty ale tak ma bolia nohy, že až...som chcela nech mi ich ten môj pomasíruje, ala bavilo ho to 2 sekundy :-S :-p zišiel by sa profesionalny masér :-D
Odpovedať
no ja musim napisat tomu mojmu,ze v piatok ocakavam masaz 8-) on je maser :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to vážne? on je masér? tak to ti závidím... :-D to máš geniálne... celú večnosť to odosiela...
Odpovedať
Profilova fotka
no hurááá, odoslalo sa to...
Odpovedať
no ma masersky kurz :-D ani mne to neslo odoslat..teraz je to uz lepsie..
Odpovedať
Profilova fotka
niečo s tým je...trvá mu to a trvá a trvá...tak asi pôjdem, nemám na to nervy... ]-( brú nocku!!! ;-) :-)
Odpovedať
pekne sny teda..mne prisiel mily,tak ideme popisat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pekný večer všetkým.. :-) dnes som bola zas omrknúť kvetinárstvo...a povedali mi, že ak chcem tulipány, tak mám zabudnúť, lebo že v teple rýchlo kapú...som z toho 8-( lebo ja si predstavujem takú jednoduchú kyticu...pretože k mojim šatám, sa ani iná nehodí...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, nejake je to tu mrtve posledne dni. :-( ale dnes asi vsetky oslavujete valentina, ze?! x-) Nam valentin totalne rozbil dietu, sme sa vcera strasne prezrali cokoladkami a dnes sme ich dotlacili, tak sa asi ani nepohneme :-( esteze do leta ziaden dalsi valentin uz nie je. Ale ako sa poznam dovod na objedanie sa najde :-D ja sa uz neviem dockat. Uz iba tyzden a pojdeme domov. Mala by som zacat dohadovat stretnutia a popozerat na nete obrazky, urobot porovnania z toho, co zatial mame, nech sme na slovensku potom pripraveni rozhodnut sa. Ak mate niekto info o boteli marina, sky congress, alebo cityhoteli bratislava, tak sem s nimi! ;) Lorinko, tulipany sa pacili aj mne, ale nebude sezona a tiez mi vraveli, ze maju strasne hrube stonky a tak aj mala kyticka ma hrubu "rucku". Podla mna by sa k tovjim satam hodili ruzicky. Mne sa strasne pacia take male cajove a s freziami. Do takej som v poslednej dobe zamilovana, mam v albume :) alebo biele gerbery. Vyzeraju ako margaretky a tym su jednoduche a urcite vydrzia vsetko. Ja gerbery ako take velmi nemam rada, ale viem si predstavit nadhernu jedoduchu svadobnu kyticku... http://farm2.static.flickr.com/1116/5... no a aj u nas je era masirovania. Drahy ma nejaky zaseknuty chrbat, tak povinne musim masirovat a vacsinou nestaci, ak ma to po dvoch sekundach prestane bavit... ;-) aaaa ficim, ideme tancovat - pripravovat sa na svadbu :-) prvu hodinu sme zmeskali, tak dufam, ze nas este vezmu.... :-( drzte palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...v prvom rade pekného Valentína prajem...dnes som si zamakala ;-) spom sa vytešila v kvetinárstve juuuj sama cervena a same srdiecka :-D dievcata stastna som... ináč nic nove a tesím sa na ten veltrh co je cez vikend v BB...tak zatial a potom vam zreferujem moje pocity :-) papaa
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko a v akom kvetinarstve planujes?
Odpovedať
ahojte..som tu na chvilu..lebo by som si mala ist coskoro este cosi pospat..o druhej rano..uk casu..uz musim ist na bus..a o pol desiatej rano som v blave..uz svk casu :-) lorinko..a co ine kvety?pozerala si caly..no dnes mali asi vsetky kvetinarstva dobre trzby :-D ktory den ides na veltrh?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...idem v sobotu..pjdem hned od rana aby som to obehala a vsetko si popozerala :-) kedy ides ty?? veru mali a tych stastnych chlapov :-D ako kupovali svojim polovickam...to bol pohlad...velmi nas to tesilo..
Odpovedať
no my ideme az v nedelu.cas presne neviem,ale chcela by som vidiet aj prehliadku.neprides aj v nedelu? :-D som zveda,co dostanem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky..prajem Vam krasneho Valentinka :-) Leatea-tebe prajem stastnu cestu, pozdravuj SR a nech sa ti podari co najviac veciciek vybavit... idem vecerat, moj drahy mi robi Valentinsku veceru, tak som zvedava co to bude :-) uz sa teskam, dobre to vonia..ale mam zakazane ist do kuchyne, takze cakam cakam...papapa
Odpovedať
ahoj slav..no to ti zavidim..ja musim toho svojho najprv naucit varit..pritom to nie je vobec zlozite..staci otvorit kucharsku knihu :-D my by sme mali ist zajtra na pizzu..tak som zvedava,ako to dopadne..
Odpovedať
Profilova fotka
co by som dala za nasu slovensku pizzu..dobru chut inak :-) mne tu ich moc nesmakuju, skoro nic mi tu nesmakuje, ale da sa to vydrzat... moj drahy velmi rad vari, da sa povedat, ze skoro vzdy..no nie je kuchar, len ho to bavi a to som rada, aspon mam navarene..ale hanbim sa, ze ja zena a dik chlop mi vari, hruza ;-(
Odpovedať
no a..ty robis zas ine veci ;-) takze nemas ziadny dovod sa hanbit.. :-) moj by sa to rad naucil..tak ho budem ucit,ked budem doma :-D potom poviem,ci chutila :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awójte dievčence, ako ste sa rozpísali...musela som na chviľku vypnúť pc, bo sme si s chlopom logli za deci medoviny...ale už som to nevydržala a bežala sem...
Odpovedať
no pekne :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jadna...ja som sa zas napráskala u mamky litrami polievky...zas som mala brucho ako v 7 mesiaci :-D potom som mala výčitky, tak som si dala 200 brušákov... lea...ak už ideš spať...tak dobrú noc..a nastav budíka..nie že ti to ujde...
Odpovedať
Profilova fotka
a Slavulik...večera sa určite podarila, čo? to môj by mi vedel akurát nasypať vločky s otrubami :-S :-N a Caly..potom zreferuj, čo bolo na veltrhu..som zvedavá.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D pché, napísala som že JADNA...namiesto Jedna... :-N
Odpovedať
no uz mam dva :-D ja pojdem v nedelu apoviem,co bolo v ten den :-D mozeme porovnat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja že už si išla do hajan... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?