Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky... leatea ja som znicena..vcera-vlasne dnes som si vypisovala do pol 6 rana, som mrtva, ale musim ist tiez nieco ukuchtit, bo chlopa mam po nocnej, tak nech sa napapka... ja len tak na skok, vecer sa ozvem... krasnu nedelu cmuuuuk
Odpovedať
ahoj slav..no tak ja som takmer dovarila obed :-p este sa mi zapekaju cestoviny..mnam.. a pozeram ako lietadla lietaju..dnes je to iny terminal..alebo vidiet,ze je nedela.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pozdravujem vsetky Sninčanky- Angličanky ;-)
Odpovedať
ahoj mirik..tiez si v anglicku?
Odpovedať
Profilova fotka
nie,mala( mali) som(sme) byt, ale nastastie sme si nasli pracu doma, ja absolutne nie som cestovatelsky typ, bolo to iba o chlp, dokonca sme uz boli aj v jednej agenture
Odpovedať
takze pracujes v snine?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, v humennom
Odpovedať
tam som chodila na strednu :-) a v akej oblasti pracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
som ucitelka, aj manzel :-)
Odpovedať
super..a co ucite? ja som tiez skoncila ucitelstvo..a po navrate sa chcem tomu venovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea mas IP
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky....už som tu :-) čo robíte? sme sa pošpacírovali v meste, našpajzovali ( napapali ). lea...ty si mala tiež dobrý obedík ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj..no som plna :-D ale to bude asi tym,ze som si dala este mango a teraz dopijam kavu..
Odpovedať
Profilova fotka
ja už by som tak neskoro kávu nemohla piť, ani čaj...vlastne kávu ani nepijem :-p ...ja mám strašne citlivý spánok...ťažko zaspávam...a na všetko sa zobudím 8-( :-( aj ja som poriadne najedená...a to som si musela ísť ešte kúpiť do čokoládovne moje oblúbené karamelové bonbóny :-D
Odpovedať
no ja nemam problem..ked som mala skuskove,tak tri kavy denne..a posledna okolo polnoci..takze pohoda..obvcas mam tvrdy spanok a obcas nie..a vela snov si pamatam.. :-D ja som jedla tak primerane..a kedze som mala este aj polievku,caj a kavu..tak vacsinou su tam asi tekutiny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tom máš teraz veľké buško z tých tekutín, čo? ja niekedy som schopná zjesť aj celý hrniec polievky a potom mám brucho ako v 7 mesiaci tehotenstva :-D :-D
Odpovedať
to je v pohode..skocim na wc a je prec :-D poslednu dobu sa drzim s plochym bruchom..co som velmi rada..aspon viem,ze zhadzujem.. no ja pijem tak 2,5-3litre denne..takze pohoda..
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám brucho tiež štíhle a aj cvičím tie brušáčiky :-p , ale dnes som nemohla, lebo som nevyspatá a to by som sa zbytočne namáhala... jéj, zajtra mi začína škola...ale už budem mať len 3 posledné predmety... ;-)
Odpovedať
no ja brusaky moc necvicim..ale skor stahujem brucho..a to myslim,ze je celkom dobra nahrada :-) a ake?
Odpovedať
Profilova fotka
prvý je postavnei ženy v novodobých dejinách ( to ma bude baviť )... a dejiny vedy a techniky...a dejiny prírodných vied...to sú už iba voliteľné predmety...aby som mala dostatok kreditov... dúfam, že sa otvoria všetky tri.. :-S lea..chodíš aj do Subway? ja milujem tie bagetky :-D :-N
Odpovedať
ja sa moc vo fast foodoch nestravujem..snazim sa varit si sama..kvoli problemom a kvoli tomu,ze musim cosi zhodit..
Odpovedať
Profilova fotka
ahá, samozrejme domáca strava je najlepšia :-N , ale subway sa mi zdá z fast foodov najzdravšia ;-)
Odpovedať
no ja si varim take dietne jedla..a s min soli a tuku..a stale pocuvam,ze mam porsie horsie ako dieta.. v subway som bola na alaske..mnam..
Odpovedať
Profilova fotka
jáj, ty musíš kvôli zdravotným prob....čo? môj chlop sa stravuje ako škrečok.. :-D celý deň chrúme tie svoje vločky s ľanovými smenami a s otrubami a hrozienkami...blé :-p ja by som to nemohla...
Odpovedať
no daj mu obcas aj nejaku zeleninu a ovocie.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved on chrúme často mrkvu a jablká a nechce aby som varila.. :-( , že jemu stačí obed v robote :-N
Odpovedať
no cez tyzden ani nevar teda..jedine pre seba..a na veceru cosi lahsie.. ;-) aspon budes mat menej starosti.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veď..ja ani moc nevarím..aj ked navarím,tak on to neje...ja posadnutý zdravou stravou... ]-( ja robím takú dobrotu, že kura na mede...dávam tak samé zdravé veci, ale ani to mi nezje...( ide tam kuracie prsíčka, med, kari, hrášok, kukurica, kapusta, cibuľa ) ale presne...aspon sa nemusím stresovať každý deň, že čo navarím....ale ked bude niekedy bábo, budem musieť začať veriť...lebo teraz viem spraviť tak 10 jedál a hotovo... ;-)
Odpovedať
no ja si aj u svokrovcoch viem spravit sama jest,lebo obcas mi nechuti nic..a je to problem potom cosi zjest,co oni navarili.. :-S ale zas cestoviny to vacsinou istia..ti zjem takmer vzdy..len nie s plesnivym syrom..klasicky moze byt ale nie plesnivy.. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
my tiež často varíme cestoviny...moja klasika sú cestoviny so šampiónmi :-D mňam, to dokážem jesť stále...na ne si nasypem parmezán... x-) bóže, tuším som zase hladná... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?