Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no viem,ze nejaka agentura v snine ponukala pracu do pracovne v uk.. my rozmyslame,ze skusime slovensku agenturu..ale to musia najst cosi pri mne..
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme isli cez anglicku a mame dobre skusenosti. Tu su ledia velmi ustretovi a snazia sa ti pomoct, aspon my sme mali a mame zatial take skusenosti.
Odpovedať
Profilova fotka
leatea -a ja pracujem vsade aj tu aj tam..no hruza des..robim len cez agentury, a ty ked maju robotu tak si ma nechaju a ked nemaju si musim hladat druhu aby sme mali s coho zit.. pracovala som s jablkami, balila som ich a teraz najnovsie pracujem s kozmetikou a tam robim kontrolorku..to je uz lepsie..ale slubovali 4 dni 12hod a 4 dni volna co by bolo good ale bohuzial to tak nie je tak si hladam vzdy nove a nove..ale do kozmetiky sa vraciam kelemka..tak to je super, ze mate zmluvu, to ste vyhrali, klobuk dole.. s tou anglictinou ti zavidim...na mna sa moc nelepi, lebo nemam s kym hovorit po anglicky len polsky a rusky...
Odpovedať
Profilova fotka
My sme zasa na zaciatku tiez iba spoliakmi rozpravali ale potom sme sa zacali rozpravat s anglicanmi a tak sme sa naucili, este boli vsetci taky super, ze nas opravili ked sme povedali nieco zle. Baby ja uz pojdem spinkat rano o 6 vstavam do prace, robime sice od 7 do 12.
Odpovedať
no ja ked som sla prvykrat do uk,tak cez sapu a super bolo to,ze tu v uk sa uz vsetko dialo medzi mnou a pracou..a nie este niejakou dalsou osobou.. teraz som zas sla na ponuku mojej tety,lebo chcela zmenit poziciu a potrebovala najst niekoho miesto seba..takze som tu..a tento od marca mam dobu neurcitu 8-) tak to bude super.. pozerala si aj na nete cosi?lebo vedia aj tam mat..agentury su niekedy neschopne..moj brat robil pre 247 a to su fakt mantaci..
Odpovedať
Profilova fotka
247..pre tych robi moj Misko...to fakt..no su mantaci, vyplatu ma pravidelne, ale hodiny nezapocitane...v novembri ked isiel na dovolenku na slovensko tak mu envyplatili 2 tyzdne v praci, ze si mysleli, ze sa uz nevrati a do dnesneho dna sa s nimi natahuje, ked tam nastupil tak skoro za cely mesiac endostal vypatu a este ju nema, vraj vina bola v banke tak beha hore dole a trva to rok a pol.takze asi tak 247...no musim mu to povedat, ze nie je sam... ale pracuje tam len preto,ze ma na hodinu viac ako ja... kelemka..dakujem za popiskovanie..popiseme zajtra, chod spinkat,sladke snicky papapa cmuk.. leatea..idem ti poslat moju fotonku ale ty si mi poslala na azet alebo na centrum, nepamatas si..idem kukik kde
Odpovedať
je to uplne jedno,kde.. :-) no moj brat uz pre nich nerobi..ze ich manazer bol k nim dobry..ale len zo zaciatku..pisal im stale trening,aby on dostal viac..ale na oplatku im napisl viac hodin..dal ich na nocne,lebo sa na nich lepsie zarobilo..ale bral prachy za ubytko bez vedomia sefov zrejme,takze asi do vrecka slo..a tak podobne.. ked bracha vyhodili,tak problem ako fras..no nic nespravil.. kelemka..pekne sny teda..ja dnes budem konecne ponocovat,lebo vcera som zalahla uz o polnoci..a to na piatok je hanba.. :-D
Odpovedať
na azet som ti posielala..
Odpovedať
Profilova fotka
leatea-uz som ti poslala fotonky, dufam, ze ti to doslo...ak nie, pokusim sa zase ;-) len sa nezlakni...
Odpovedať
super..dosli 4 :-) obaja ste zo sniny?
Odpovedať
Profilova fotka
ano...poznas ho..chcela som aj sestru a jej frajera, oni su tu z nami a su tiez so sniny..no myslim jej frajera ale nevoslo sa uz tam
Odpovedať
tak skus este tu jednu..ale nepoznam ani jedneho z vas..napis mi aj mena..lebo obcas meno povie viac :-D :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oky napisem ti do emailu a idem poslat
Odpovedať
dobre..cakam
Odpovedať
Profilova fotka
uz by si to mala mat
Odpovedať
dostala som..ale jedine meno tvojho nadejneho svagra pridne tvojej polovicky..vidno,ze som tam nezila poriadne..a to som pravidelne istu dobu bola na diske..
Odpovedať
Profilova fotka
o nic si neprisla..takze ziadne meno ti nic nehovori...
Odpovedať
no kovalovych je vela v snine..
Odpovedať
Profilova fotka
tu veruze je...on byva na 1.maja ak ti to nieco hovori, oproti kostolu
Odpovedať
Profilova fotka
awojte babulky... včera bolo oničom na diske...hlava na hlave, nedalo sa ani dýchať, nieto ešte tancovať...bléé :-( a teraz ma z nevyspatosti bolí gebula... ]-( vy ste sa tu dlho zdržali ako pozerám... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
večer sa ozvem, lebo fakt sa musím začať učiť... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky lorinko, a co sa ucis? ja uz mam konecne po skuskach, ale zato v letnom semestri sa riadne zapotim, skusky, bakalarka, statnice =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mandy...ja sa učím na štátnice.. :-p a čo študuješ? ja dejdepis, biologia :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja studujem masmedialnu komunikaciu, lorinko a kedy mas statnice? lebo ja koncim 3 rocnik ale statnice mam az v septembri =-)
Odpovedať
Profilova fotka
prvé štátnice mám v máji a ďaľšie dvoje koncom augusta, začiatkom septemra... 8-( ako som čítala, tak aj ty máš staršieho chlopa, ten môj je o 8 rokov starší...a žijete aj spolu? myslím v jednej domácnosti ;-)
Odpovedať
ahojte baby..konecne som vstala..nechcelo sa mi z postele :-D lorinko..no pojdes na inu,kde nebude tolko.. mandy..tak to mate zvlastne..u nas su vsetko do leta tieto bakalarske statnice
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko lea... :-p :-D dnes sa pôjdeme vyvenčiť s mojim chlopom, konečnééé ;-) lebo včera sme celý deň :-p trčali doma... čo budeš robiť?
Odpovedať
no ja bude oddychovat a potrebujem si presne rozplanovat pobyt na svk.. inac,jedna baba skusala tie tvoje saty..album sa vola inspiration ;-) ale vecer pojdem trocha na vzduch..do kostola sa prejdem..a musim dnes varit cosi..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si to pozerala aj som jej písala IP... ja sa teším do mesta, idem sa tam naobedovať...väčšinou chodíme vždy v nedelu na obed k svokre....ale dnes nemá čas...už som hladnááá..idem sa nachystať na prechádzku...večer sa ozvem..pa ;-) :-)
Odpovedať
tak to mas super,ze idete jest vonku..ja musim varit,aby som mala aj na zajtra co jest.. pekny den teda..si to uzite..papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?