Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahoj slav..v pohode..ja v poslednej dobe zaspavam..takze to je asi tak isto :-D ja som vcera zas o polnoci takmer skakala cez svihadlo a dnes som sa troska ponatahovala..este to brucho musim cvicit castejsie..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Slavka a ty chces cvicit. Hlavne by ma zaujimalo ci musis, pokial si ta pamatam tak si mala super postavu. Mnr zasa Uk zobralo 10 kg tak pred svadbou som nemusela cvicit
Odpovedať
Profilova fotka
ponatahovala ako hm...no brusaky zaznem aj ja, len ja mam taky mensi problem, ked robim hore dole - tak sa mi zacne tocit v hlave, boli ma..asi mam malo zeleza alebo nizky tlak..tak tie brusaky moc oddalujem, ale co ine na brucho ked nie to..no musim sa premoct.. a inak ako si sa rozhodla s tou celenkou, ani som ti uz vtedy neodpisala...mas ju v albume?
Odpovedať
kelemka..tak to by som aj ja chcela..co si prosim robila? lebo mne sa tu dari tak priberat akurat ]-( ]-( ]-( ja stahujem brucho len :-p no napr. miesto brusakov pomaha,ked sa postavis do mierneho rozkroku..nohy na sirku ramien..zacnes sa nadychovat z hlboka a ruky dvihas hore a tahas ich co najvyssie,brucho pritom stahujes..a vydrz v tom postoji tak 5/10sek a uvolni..zopakovat aspon 5krat..takto opticky zmensis brusko a vyzeras aj vyssia.. ;-) korunka je uz v albume :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no co ja tu nevidim, moja kelemka :-) no s tym mas pravdu, postava mozno aj mi ostala od kedy si ma videla, ale brusko by trebalo spevnit, nehovorim, ze je velke to nie ale spevnit treba,tak sa radim ako na to..inak ako sa mi mas...
Odpovedať
moja sestra ma pod 60 v pase..aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ked prijdem domov tak ju asi pojdem navstivit, nech mi da recept..nechapacka, ako to dokaze...no moja sestra je zase mrnava a vasi 41-2 to panenky ani sa nepamatam kedy som takto vazila..a je a je a nic...mozem len zavidiet..a inak kedy budes v sv, my uz mame kupene letenky 23.4 sa vraciame na slovensko az do svadby a potom sa uvidi kde zakotvime ;-)
Odpovedať
no sestra ma 164 asi a vazi 43kil :-o :-o :-o ja som tolko vazila na zakladnej skole ]-( ale hadam zhodim..aspon za ten tyzden,co budem na svk by som mohla dat dva kila dole,ved tolko behaciek budem mat.. =-) no ja pridem zas zacatkom aprila aj do sniny a potom v maji niekedy,ale ci pridem aj do sniny,to netusim..a ci po svadbe skocim do sniny,to tiez netusim..ale urcite sa ti ozvem,ked tam budem.. inac,kde to presne ste teraz?a kde budete na svk?
Odpovedať
Profilova fotka
ako v uk? my sme v gillinghame-kent, nedaleko londyna..no takych 40-50 min. vlakom, autom po dialnici... v svke budeme v snine, ale behat budeme vsade, lebo nic nemame...no v maji by sme sa mohli s tretnut, to by bolo superko..mojenko pocuvat, ty viac toho precestujes ako usetris, to kazdy mesiac chodis na slovensko alebo ako?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme prisli do UK a to bola zmena, maualna praca, ina strava a este sme z UK vybavovali svadbu a ani som nemal cas sa poriadne najest, ale musim priznat, ze zacinam priberat, lebo vsetci mi nadavaju aka som sucha, ze nemam zadok a ... Slavka 23. 4 letite a kedy sa vraciate. Dnes sme pozerali letenky na jul a dala som od 8 do 30 a drahy nepovedal nic, tak mozno takto pojdeme domov a sa stretneme a bude aj kytica na auto. Ale musime najprv poriesit dovolenku v robote a uvidime.
Odpovedať
no podla potreby..a kedze mam vela volna,tak chodim..stale cosi..teraz idem kvoli doktorom inac by som nesla..v aprili mame dva tyzdne volna a mame toho hodne vybavit na svadbu..a v maji zas cosi na svadbu..ale vobec mi nevadi cestovat..mam to hrooozne rada.. normalne rozmyslam,ze pred svadbou poletim z heathrowa :-) kelem..tak to je super..ja robim 7hodin denne 5dni v tyzdni,takze mam kopec volna..a nie je lahke schudnut..no teraz sa aspon drzim..
Odpovedať
Profilova fotka
no SUUUUUUUUUUUUUUUPER, tak to bude parada..uz teraz sa teskam moc moc moccccccccccc..to si mi teda urobila nesmiernu radost..my sme si kupili vcera vecer, lebo sme nasli tie valentinske, rychlo sme si kupili a misko pozeral dnes a presunuli ich do juna vraj..v juli su este vraj za 5libier niektore, lebo sestra chcela, ona je tu z nami, tak nech to ma lacnejsie na svadbicku.. no parada moja, fakt si ma potesila, no ale uvidime ako dopadnete v robotke a co na to mangelik..ak nic, tak super, pozdravujem ho ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No my sme na zaciatku tu v uk pracovali 77 hod tyzdenne, lebo sme pracovali cez agenturu a nevedeli sme ako dlho budeme pracovat. Prisli sme dost v zlom obdobi, ked nebolo prace, prisli sme v aprili. Tak aj preto som tak schudla, ale ja nenariekam, bola som stastna, ze ich nam dole a teraz postupne priberam a to sa my nepaci tak som si upravila stravu.
Odpovedať
no ja som den po promociach sla na pohovor..a v skole sa zas tolko nerobi..takze mam cas aj oddychnut a robis si svoje veci..po svadbe planujem najst si este cosi,nech viac zarobim.. :-) ale to ste mali celkom dobre,hlavne ty,lebo kazda baba je rada,ked schudne..a zvlast pred svadbou..
Odpovedať
Profilova fotka
mojenko..nebojaj, to este priberies, bude babetko a ktovie ako budes potom vyzerat, kazda zena inak zhodi po porode, takze teraz si len uzivaj, ze si chuducka..joj tie hodiny ti zavidim, aspon ste si nasetrili..my hodiny nemame, tak sa len trapime...
Odpovedať
no ja mam zas stalu mzdu a mam ju aj cez prazdniny,ked mame volno a teda mam moznost najst si druhu pracu.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to nam pomohla a velmi a aj teraz pracujeme kolko chceme, sice tarz mame kludnejsie obdobie, ale uz som z toho nervozna, lebo nemam co robit a ja na mieste neobsedim.
Odpovedať
a co robis? ja vela casu travim za pc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No som stale na nete, bud si telefonujem, cez skype, pisem a lebo pozeram zariadenie do bytu a pozeram vsetko co najdem.
Odpovedať
Profilova fotka
kelemka - a v uk co robite, pracujete spolu? lebo mi nie.. leatea-tak tebe je superko...budes mat svadbicku a este aj prijem ti bude chodit na ucet, no komu je lepsie ;-)
Odpovedať
ale aky typ prace robis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja robim vsetko a nic, pracujem v pracovni a mam na starosti obrusy a tak ich tridim podla velkosti, farby a podla toho z akej su latky, apotom ich odveziem ku kolegovi co robi na pracke. Alebo pracujem na stoji, kde mi vychadzaju obliecky na vankus a tiez ich triedim a 20 kusov davam na pas. Ja mam super robotu, nemozem sa stazovat, alebo niekedy zaskakujem na inych strojoch, kde s odoberam ciste obrusy, obliecky na poplon a prestieradla. Ja som v kontakte iba s cistim pradlom, my mame tie najlepsie hotely (Hilton, Crown plaza, Holiday inn...), cize aj ked pridu obrusy tak nie su spinave.
Odpovedať
tak to mas super..ja zas robim s chemikaliami..takze cistota tam je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no superko...myslela som, ze pracujes so spinavym pradlom, vsetko zasmradene a tak...a janicek s tebou pracuje alebo on je inde..hm to robis od kedy ste prisli a hodin na tyzden mate kolko?
Odpovedať
slav..hej..to je super na tej praci v skolstve,ze tam ams cely rok a aj kopec volna mas..radost zit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My robime spolu a musim ti povedat, ze pradlo nam skoro vobec nechodi spinave, alebo smradlave, len sem tam, lebo drahy je v kontakte s takym pradlo, ale zasa musia mat rukavice, lebo kricia ak nemas. Hodim mame tak okolo 50 tyzdenne. My sme predtym pracovali viac ako rok vo velkoskade s vinkom a tak sme balili vino do krabic podla internetoych objednavok.
Odpovedať
kelemka..no oni sa boja,aby nic nechytili..takze musia dbat na hygienu.. je super,ze mas take vselijake skusenosti..ako ste sa dostali k tej praci?v lete ideme hladat pracu mojmu milemu..
Odpovedať
Profilova fotka
a kde bolo lepsie..hm a ak sa smiem opytat, ste tam na kontrakt alebo len za klasickych 5.52?
Odpovedať
slav..a ty kde pracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme tu isli len tak ved sa nico pritrafi, sice moj otec je tiez tu, takze sme mali kde byvat a pracu sme si hladali cez agentury. Vacsina firiem si berie ludi iba z agentury, velmi tazko si najst pracu priamo cez firmu. My sme malii aj stastie, lebo do 2 mesiacov sme mali zmluvu s firmou. My sme dokonca nevedeli ani po anglicky a tak sme si vsetko co sme sa chceli opytat pisali na papierik. A terz skoro po dvoch rokoch uz vieme rozpravat, nie sice na 100% ale ide nam to. My mame strasne vela Poliakov a Snincanov v praci.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?