Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
tak na pedagogiku je to 64 otázok a biola okolo 90 a dejepis 138!!!!!! ]-( :-(
Odpovedať
my sme mali takmer vsetko okolo 100.. kolko vas bude statnicovat v jeden den?
Odpovedať
Profilova fotka
to práve neviem, lebo prihlášku na májovú mám podať do konca marca, takže to sa bude vedieť až potom.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lea...mám zas dilemu...chodí mi IP, kde mi baby píšu, že som lepšia v tých pôvodných šatách a ja teraz fakt neviem...už mi je trápne v tom salóne povedať, že chcem zas iné a ešte niečo poskúšať..sa na mňa bude majiteľka pozerať ako na totálne šialenú :-(
Odpovedať
no ved mozes poskusat..ja sa tiez chystam,a dostanu novu kolekciu la sposa.. dokonca v jednom salone v ziline posielaju babam sms alebo maily,ze maju nove saty,ak by si chceli vymenit..alebo nie su na sto % presvedcene.. inac..ja sa tu bab pytala,ze ktore saty a kazda..takmer kazda..povedala cosi ine..a pacili sa im take,co by som si zarucene neobliekla.. ide hlavne o to,ako sa ty v tych satach citis..a ako sa tebe pacia..lebo je znacny rozdiel sa fotit v salone a niekde vonku,kde su tie fotky profesionalne a ty si upravena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
si ma ukludnila....ved určite sa to stáva častejšie, že baby menia šaty..ale asi len raz..a nie že ja tam budem chodiť jak na husle, každý mesiac skúšať niečo nové... 8-(
Odpovedať
no ja mozno pojdem teraz obliect tie,co mam zarezervovane..ale len kvoli sestre,lebo by mala prist do ziliny..lebo ich hrozne chcela vidiet nazivo.. ved sa pozri zopar babam do albumu..do pripravneho a do svadobneho a uvidis ten znacny rozdiel ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a v žiline je salon Nicol? máš to od nich, nie?
Odpovedať
tam je salon kristina..ale maju znacky,co nicole v blave..aj ked nie v takom mnozstve..
Odpovedať
Profilova fotka
a určite omnoho lacnejšie... ;-) no ja stále dumám nad tými mojimi.. :-S
Odpovedať
no to ano..takmer o polovicu.. neboj,vyskusas cez tyzden,pekne s topankami,zavojom a bizu..a uvidis,budes ako princezna ;-) lebo mne sa v nich pacis ;-) len treba usmev na fotke :-D
Odpovedať
ja vymyslam kvoli jedinej veci..a tou je vlecka..v kristine totiz vlecky strihaju..a ja chcem teda vlecku,preto vaham..inac by som nevahala ani minutu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem lea.. ;-) :-D ty vieš človeka povzbudiť :-D strihajú tam vlečky? a to už prečo?
Odpovedať
pisem,co si myslim.. mne napr tiez baby zavrhli saty,ktore sa mne velmi pacili =-) ale rozhodla nakoniec znacka,lebo by som velmi chcela pronovias.. strihaju ich preto,ze vela neviest ich tam nechce..aj ked viem,ze niektore ich velmi chcu..na tych mojich ju strihali aj preto,ze boli ovela tazsie..uz teraz su dost tazke,kedze je to saten..ale ked sa clovek pozrie,ako to vyzera s vleckou a bez nej,tak zbada ten rozdiel..bez tej vlecky uz tak pekne neukazu..a to v kostole sa budu vsetci pozerat na tvoj chrbat a zadok..preto treba vyzerat dobre aj zo zadu..
Odpovedať
Profilova fotka
noo to je pravda, že všetci ťa počas obradu uvidia zozadu... :-D mne sa tiež páčia šaty s vlečkou..aj to opticky predlžuje postavu..
Odpovedať
tak tie,co si si vybrala,maju prekrasnu vlecku..hned by som ju brala.. a su lahke? lebo tie moje su tazke,ale po chvilke sa to nastastie ani nezda
Odpovedať
Profilova fotka
lei, Ty mas zarezervovane Nicolky, ze? Ja som teda v Prahe skusala (mam ich aj v albume, ale farba bola taka chromova ci aka) aj s vleckou...no neviem, ako keby som padak za sebou tahala :D.
Odpovedať
Profilova fotka
sú úplne lahučké, ale ešte neviem, či ostanú... aspon budeš stáť pevne na zemi :-D :-p
Odpovedať
holiska..no mne sa velmi pacia..ale v tom salone,kde ich mam zarezervovane vlecku odstrihli,takze neviem ako je to tahat padak za sebou..no rada by som to zistila.. lorinko..no ved uvidi teda cez tyzden.mozno sa nakoniec rozhodnes,ze si budes vyberat k topankam saty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
su naaadherne tie Nicol :-) ja somv vravela, ze si ich zoberiem na fotenie a potom sa prezlecem :-D
Odpovedať
a co ti povedali v tom salone?
Odpovedať
Profilova fotka
jéj holiska, ty si aj tu? nó idem sa ospršiť a hodiť do gala... ;-)
Odpovedať
ides na tu disku,ze..aj ja by som sla..ale o niekedy inokedy..az bude s kym..
Odpovedať
Profilova fotka
nó ideme, ale až na 21 hodku...my chodíme na disku len 2 krát do roka :-p ,to nám bohate stačí...
Odpovedať
no ja som bola naposledy pred dvoma rokmi..ak sa dobre pamatam..
Odpovedať
ahojte baby, prave som si dokoncila (aspon tak trosku) album.
Odpovedať
lorinko..korunka je uz v albume.. janja..no idem sa pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj idem sa pozrieť!! awoj janja...
Odpovedať
Profilova fotka
lea...paráda, veľmi pekná... :-D ;-) tie hrebienky budeš musieť asi zlomiť, čo? =-) janja...ty máš zarezervované Suzane vidal, že? Si z Blavy?
Odpovedať
leatea....no ako vidim, tak ty si poskusala fakt vela siat. Ja som sa nevedela rozhodnut medzi dvoma, ale nakoniec mi pomohla sestra, tak dúfam, ze som sa dobre rozhodla
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?