Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no rozmyslam,co na auto :-D no to bude aspon najviac kludu..od baba,co tu mame..a je to relativne rychlo..a to mozem zacat upratovat vtedy..aspon cosi.. 8-) brokolicu som tiez dnes kupila a rozmyslam,co s nou..tak uz asi viem..dik za tip ;-) len si budem musiet kupit nejaky mensi pekacik,kde ju dam..
Odpovedať
Profilova fotka
to je jedlo koli ktorému som si vraj mojho milého priviazala na krk :-D dam do pekaca uvarene zemiaky a na to brokoliu zalejem omackou a este pokrajam na kolieska paradajky na to potom pred dokoncením posypem syrom :-p fajnee a chcela by si kvietky zive ci umele?? mne sa pacilo raz som robila kamoske na jedno auto jedno srdce z buxusu ludovo ,,kruspan,, a na druhe auto dve spojene srdcia..no krasne to bolo uplne jednoduche a bielou orgaznou spojene..
Odpovedať
Profilova fotka
awójte, zas nestíham čítať... caly...nemám svalovicu, lebo brušáky cvičím už dva mesiace skoro každý deň :-p :-D ja milujem brokolicovú polievku, kded ste sa tu rozkecali o jedlách...len si je uvarím, rozpučím so zemiakmi a mňam :-N
Odpovedať
no budeme mat bmw x5..terenne auto..takze dost velka kapota..a mne by sa pacilo na jednej strane srdce,ktore by koniec pokracoval kvietkami po druhom boku auta..a mala by to byt kombinacia ruzi..zrejme modro-biela..kedze budeme mat modru vyzdobu..no na domoch chcem zas cervenu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby, dnes som si kúpila botičky..síce úplne iné ako som pôvodne plánovala, ale zmena je život...zajtra ofotím a pridám do albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby líham do postele...ide na mna teplota opat...uz mi prisiel liecik :-( lea..bude to urcite pekne...zajtra si pokecame o tom ak budem stihat...popri vsetkom ;-) baby caute drzte palce nech ma do zajtra prejde ten porazený kasel ]-(
Odpovedať
lorinko..tak to som velmi zvedava.. ako si sa dnes mala? caly..tak pekny vecer..pa
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...aj ja som zvedava pozeram..chcela by si ruzovu svadobnu farbu?? :-) ja uz som tiez rozhodla ze staroruzova+nejake odtiene cervenej alebo hnedej..no..uvidim... :-D ahojte ;-) paa
Odpovedať
Profilova fotka
caly...držím palce, nech sa dáš dokopy :-) lea..mala som zas hektický deň, s maminou sme pobehali takmer celé mesto...a teraz si varím večeru.. a ty? už ti je lepšie?
Odpovedať
to som jedina,co bude mat modru? =-) :-o
Odpovedať
Profilova fotka
nó ja by som chcela nejakú staroružovú, podľa farby tej stuhy, čo mám na šatách.. lea..modrá je dobrá.. ;-)
Odpovedať
no ja chcem morsku,preto modra..ale zrejme bude tmavomodra..a dal ju asi v kombinacii so svetlomodrou.. ja som nechcela ziadnu ruzovu ani marhulkovu..nie som na take :-p asi by mi ani nikto neuveril,ze som taky anjelik :-D a uz mas nejaku predstavu,ako to bude vyzerat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vôbec...určite s tým nebudem robiť veľké parády...my budeme mať malú svadbu a v tej reštike, kde to bude povedali, že oni spravia výzdobu...ale určite tam porozkladám ešte nejaké sviečky a pod... lea..kedy to prídeš na Slovensko?
Odpovedať
no poradim ti,aby si vsetky flase schovala ;-) uplne inac to ukaze.. v piatok rano letim :-D :-D 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
díky za radu.. ;-) nó to sa už poriadne tešíš, čo? :-D inak dnes som s maminou tak informačne pobehala pár kvetinárstiev..a nieje to žiadna sláva s cenami :-| ruže v svadobnom prevedení stoja okolo 2500. To sa mi zdá veľa...tulipány ( moje obľúbené )sú lacnejšie okolo 1500 a 1000... normálne som rozmýšlala, že si kúpim len 15 tulipánov a doma si to sama zviažem nejakou krásnou látkou...
Odpovedať
no ja viem,ze moja kytica bude dost stat..kedze chcem ruze..modre k tomu..ale to mam v rozpocte uz zaratane.. moja sestra pred takmer tromi rokmi dala za svadobnu kyticu 2t..18ruzi..v tvare srdca.. no skus najst nejake male kvetinasrtvo.. pozri si zopar svadobny albumov..som vcera pozerala..prekrasne vyzdoby,ale tie flase tam jednoducho nepasuju..
Odpovedať
Profilova fotka
modré ruže? to som ešte nevidela... =-) aj my to máme v rozpočte zarátané, ale nece sa mi dávať tak veľa za kyticu...ale zase ruže sa dajú vysušiť a máš pamiatku, kdežto tulipány zahodíš..
Odpovedať
ved to..ze sa daju pekne ususit..kupim aj peknu vazu na to..ak budu vyzerat dobre..lebo segrine teda nevyzerali nejak pekne.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lea..budem dnes už končiť..moc som sa teda nezdržala..ale čaká ma ešte hora riadu ]-( zajtra tu budem celý deň, pretože chlop má pracovné povinnosti a ja sa budem učiť na štátnice... prajem ešte krásny večer.. ;-)
Odpovedať
ja idem zajtra nakupovat..takze neviem,kedy tu presne budem :-p :-D tak utekaj umyvat :-p ja budem neskor este upratovat..aby som nemala privela toho na zajtra.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pekný víkend vám prajem :-D ;-) čo porábete všetky? ja som poupratovala celý byt a teraz idem zarezávať ]-( :-p škola volá....
Odpovedať
ahoj lorinko..ja som prave doupratovala cast bytu..este ma caka povysavat a upratat kuchynu.. a potom pojdem nakupovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj ty si upratovala? :-p ja som si práve nalakovala nechtíky a k učeniu som sa stále nedostala, mám to síce položené vedľa na stole, ale žeby ma to nejak ťahalo sa nedá povedať :-S
Odpovedať
a co sa mas teraz ucit? ja akurat ranajkujem..potom sa chystam este povysavat..troska oddychnem a pojdem na nakupy..a ked sa vratim,tak sa pustim do kuchyne..alebo az vecer sa do nej pustim..
Odpovedať
Profilova fotka
nó v máji mám štátnice z učiteľského základu ( pedagogika, didaktika, dejiny ped. a organizácia a riadenie škôl ) :-p ty máš prenajatý bytík, alebo bývaš s niekým? inak Londýn je super mesto, mňa to tam stále ťahá...
Odpovedať
tak to uz mam uspesne za sebou :-p uz je tomu rok,co som mala statnicu z pedagogiky a psychologie dokonca.. mame prenajaty..byvam s tetou a jej manzelom..a potom este jeden manzelsky par s malym dietatom..takze mame aspon nejaku zabavu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jéj, takže ty tam máš rodinu...to je fajn..som si myslela, že si tam sama, lebo ja by som to sama nevydržala.. ty sa máš, že už to máš za sebou ;-) no inak ja musím v júni odovzdať diplomovku a v auguste mám ďalšie dvojo štátnic :-p :-(
Odpovedať
hej..aspon mi nie je az tak smutno :-) ale mily je este na svk,takze za tym mi je urcite smutno.. a o com pises?
Odpovedať
Profilova fotka
syndróm vyhorenia a stres u učiteľov ZŠ :-p rozdávam zatiaľ len dotazník, ktoré mi vo väčšine prípadov nevrátia...potrebujem 130 respondentov ]-( však ho už za týžden uvidíš :-D
Odpovedať
no tak,to musis dat takym spolahlivym.. ;-) a preco? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?