Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) tak my sme uz spat v UK a mame kupeny bytik ;-) je uplne perfektny x-) a aj to prostrdie uzasne, tiche, ziadny hluk, kopec stromov a zelene, no jedna velka parada x-) ani som netusila, ze aj kupa bytu sa da takto na dialku super vybavit ;-) ale je to aj o chceni a my sme moc chceli a isli sme do toho so vsetkymi silami. Samozrejme, ze aj nase maminy vybavovali, co nam velmi pomohli. Myslela som, ze to bude dlhsie trvat. Fakt sme to zmakli ozaj dost rychlo, ma to milo potesilo. slavulik...veru to je len nejakych 10 min autom mozno aj menej :-) takze niekedy sa urcite navstivime :-) podrobnosti poslem do IP janja...tak to mate uplne paradne, ze vam Sasenka celu noc prespi ;-) to vela takychto deticiek nebyva. A to, ze sa stale smeje tak rodicia si uz viac priat ani nemozu ;-) lea...ako bolo na svadbe? To ste boli tu v UK alebo na Slovensku?
Odpovedať
Profilova fotka
nazdarek holubkovia moji :-) tiez som tu uz davno nebola..u nas zatim nic moc, cakame na kolaudaciu bytiku, ten bude az niekedy v decembri, takze ziadne zariadovanie zatial neriesime..no uz behame, snivame, aby sme to nemali na poslednu chvilu vsetko ale to len tak snivkujeme... katka0209 - vy si uz budeme bytik aj zariadovať? kedy planujete prist navzdy na sr? inak blahozelam, že ste tak sikovnucko vsio vybavili... janja, fotonky malej sasenky nove nemas? idem kukik modrykonik.. lea, idem kukik satocky co si si usila...
Odpovedať
Profilova fotka
janja - fotonky malinkej som nenasla v albumceku, no sup sup nafotit, nech vieme aka je z nej uz slecinka.. lea - ani tvoje satocky som tam nevidela ktore si usila..hm, ktore to maju byt?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj slavulik :-) bytik budeme zariadovat hned ako sa vratime na Slovensko. Nastastie su tam uz plastove okna a aj parkety v celom byte aj kuchynska linka a uz sme vybrali bezpecnostne dvere, tie by mali byt hotove v priebehu novemnra. No a domov sa vraciame na Vianoce x-) takze Vianoce uz budeme travit v nasom bytiku x-) sa uz strasne moc tesime. Hned budeme vyriadovat obyvacku, to uz mame vsetko nakupene, cast je na Slovensku a cast v UK. Bude tam potrebne prerobit komplet kupelku aj vecko a som rada lebo si vyberieme podla nasich predstav ;-) Vy sa tam kedy budete stahovat? Stihate na Vianoce?
Odpovedať
Ahojte panie, tak slavi, fotky nemam tu ale na facebooku. Nemyslite babky, ze by sme sa vsetky mohli stretnut aj tam? Ak ano, sup sup ip. pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
katka 0209- no velmi radi by sme uz na vianoce byvali vo svojom bytiku, ale mi stale cakame na kolaudaciu, ta bude v decembri a budem sa modlit aby vobec v decembri bola a nie sa posuvat ako to vsetky firmy robia...zatial sme po starom, len hladame, inspirujeme sa a uvidime..uz si kreslim kuchynu, stale ju menim ale kto nam ju urobi to som este nenasla haha...hladam dal a to iste aj s kupelkou, nacrt kupelky v hlavicke mame ale nemame to od studia..ani objednane kachlicky nic...to uz najvyssi cas..bo ked fakt v decembri dostaneme kluce tak rovno mozme sa do prace pustit ta ne ...joj teskam sa..neznasam prerabky atd ale to je nase tak sa teskam...a vy uz do UK sa nechystate vratit??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeee :-) leatea...krááááásne fotky..hradná pani ;-) ach som si zaspomínala trochu x-) babenky ste tu spomínali FB to by bolo skvelé keby sme sa stretli aj tam ;-)
Odpovedať
ahojte..tak po dlhsej dobe som aj tu :-D caly..dakujeme..skoda,ze ma nenapadlo,co za snimky chcem,lebo jedna mi velmi chyba..ale tak dovod zopakovat si to :-D :-D :-D ak ste na fb,tak mi napiste do ip a ja si vas najdem ;-)
Odpovedať
ahojte, ludkovia vy sem uz nechodite???? Alebo uz vsetci kupujete darceky na vianoce??? :-)
Odpovedať
ahojte.. ahoj janja..no ja to tu obcas skontrolujem..ale akosi nikto nepise..ako sa mas?uz sa pripravujes na vianoce? my sme dnes boli na nakupoch..ale len tak skor obzerat..aby sme ziskali nejake inspiracie..mam kopec katalogov,tak poobzeram a povyberam cosi..
Odpovedať
ahojte ahoj lea, no ja sa mam fajn akurat len to pocasie mi to kazi. Stale prsi. :-| No ja nemam ani sajnu co komu kupim. Ale Saska isto dostane najviac darcekov. :-) Pridete domov na vianoce?
Odpovedať
ahoj janja..no ona urcite od kazdeho dostane,ze :-) mas nejake nove fotky? no my ostavame zas tu..ale co narobime..uz sme si akosi zvykli..teda ja,ze netravim sviatky doma..alr podstatne je,ze budeme spolu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nazdarek nazdarek moje julovky :-) ta to pravda, ze tu uz malinko chodíme a ja som tym príkladom tiez..fuj, az sa za to hanbim.. katulienky moje, vsetko najlepsie k vasim vcerajsím meninkam..nezabudla som na vas, len som bola mimo netu a preto to dnes rýchlo napravujem :-) tak vsetko naj naj naj vela zdravička, šťastička, usmevu na líckach :-) inak ako sa mi máte...ja od 4.12 idem na vianocnú dovolenočku..prijdem do práce az po vianočných sviatkov, tak sa moc moc tesim ako male babo co si najde pod stromcekom... co sa týka darcekov, tak este nemam nic, mozno budúci týžden to nakupim a mam vsetko z krku..nechcem si to nechávať na poslednú chvílu..stačilo mi včera keď som bola len kukikovať po obchodíkov a plné ludi boli...a to ja nemusím.. vy uz viete co kupite svojim polovickam..sup prezradiť, nech sa inspirujem..
Odpovedať
ahojte dievcata aj ja prajem vsetko naj nasim Katkam. Konecne som sa dnes dostala za pocitac. Tento tyzden som u nasich, tak oddychujem. Tak pekny vecer. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte julovky :-) slavulik, janja...dakujem velmi pekne za gratulacie :-) Meniny boli uplne paradne x-) No my sme v Anglicku uz len poslednych 11 dni. 11.12. vecer z tadeto vyrazame a vraciame sa nastalo do nasej domoviny - Slovenska :-) Potiahli sme 3 roky a tym, ze roky nam pomaly ale iste pribudaju, mame uz potrebu usadit sa x-) Tesime sa strasne na vela veci - rodinu, priatelov, Vianoce, oddych pri vianocnom stromceku a strasne moc na nas bytik, ktory uz na nas caka x-) Uz nech sme doma a mozme ho vyriadovat! Prajem vam krasny dnik ;-) slavulik...a to preco uz mas od 4.12. vianocnu dovolenku? To mate nanutene z roboty alebo si si chcela urobit take dlhe volno :-) ? My tento rok budeme tiez dlhsie doma ako pominule roky lebo uz 13.12. budeme doma.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojcek nevesticky moje :-) katka0209 - parados, parados, takze dnes posledny dnik v UK a astala vista do domoviny Slovenska ako pises..dufam, ze sa stretneme, budeme nedaleko byvat od seba ta by se patrilo popatrec na seba ta ne haha.. hej hej ako pises, museli sme si vybrat dovolenku povinne do konca decembra..povedali nam to v novembri a to uz bolo neskoro nieco ine riesit..tak som vsetko vybrala teraz pred vianocami a dovolenkujem u rodicov na vychodze ta ne...ale fajne je, len nemam kde kukikovat, bo v tom mojom mestecku moc na kukikovanie nie je.. a vy uz rovno do svojho bytika idete? uz tam aj nieco mate? a leatea kde si mi a ostatne bambulky...venujte sa mi bo ma klepne...uz darceky nakupene? ja este nie..ale najvyssi cas sa vybrat na nakupy...bo ked zacnu vyplaty ta panenky janenky sama tlacenica bude v obchodov..
Odpovedať
ahojte tak vam prajem prijemne prezitie sviatkov, hlavne vela lasky a pohody. x-)
Odpovedať
ahojte..dufam,ze si uzivate prijemnu rodinnu pohodu :-) my vela cumime telku a napchavame sa tak uz trosku pomenej..ale posnazila som sa a napiekla som medovnicky a vinove a aj grilaz som spravila..tak pojedame..a kupili sme viac balikov oblatok v slovenskych obchodoch..tak aj tie do seba tiskame :-D a darceky boli pekne..sice som nedostala co som chcela,ale som velmi spokojna..lebo to mozem dostat aj inokedy..a teraz mame ine priority.. a ako planujete silvestrovat?
Odpovedať
Profilova fotka
nazdarek julovky moje :-) nebola som na netiku cele sviatky, takze som vam nemohla ani popriat krasnucke vianocne sviatky..verim, ze ste ich prezili superkovo a pod vianocny stromcek ste si nasli vsetko po com vase srdiecko tuzilo... ja som si pod vianocny stromcek od jeziska nasla vikendovi pobyt v tatrach hned po novom roku..joj teskam sa, aspon sa poriadne vymrznem, vygulujeme..parados parados...a co vam priniesol jeyisko hm.. a co na silvestra planujete?
Odpovedať
ahojte baby no my na silvestra neplanujeme uz nic, lebo mala dostala anginu. Dnes som s nou bola u doktora, mala teplotu 39,4 tak davame lieky, nech to rychlo prejde. Ale ona sa stale usmieva, siali sa, vobec na nej nevidno ze je chora. Ale oci ma uplne take sklenene a je cela horuca. Och chudinka moja :-( Dufam, ze vy budete mat lepsie sviatky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek janja, to mi je luto, co je malickej...dufam, ze to prejde skoro a budete si uzivat aj silvestra...my sa vraciame naspat na vychod, takze budeme bud v kruhu rodiny, alebo niekde na zurke..este uvidime, nechavame to tak, ved co prijde tam budeme...uz to neako tak neprezivam ako niekedy, ze musime ist tam a tam, uz skor som taka leniva, ze domca, kukat TV ak tam vobec nieco bude a byt len tak s rodinkou...
Odpovedať
ahojte..tu je tak hnusne,ze sa mi nic nechce..esteze vcera bolo pekne a sli sme do centra.. janja..no nech sa mala rychlo vylieci..aby si to nepreniesla do noveho roku..lebo zacinat rok s chorobou nie je vyhra.. slav..no pekny darcek si si to nasla..este nech je tam dostatok snehu a sa vymrznes..aby si bola zdrava po cely rok :-) my budeme silvestrovat doma..ale nevadi..pustime telku a bude dobre..az budeme doma,tak si to uzijeme..
Odpovedať
Profilova fotka
Kraaaaaaaaaaaaasnucky SILVESTER a stastny novy rok 2010 Vam prajem z celeho srdiecka...nech ten novy rok je ovela uspesnejsi ako ten, ktory sa dnes kocni...uzite si posledny dnik co najkrajsie...posielam cmucky cmuk :-)
Odpovedať
krasneho silvestra..a do noveho roku vsetko dobre..aby bol plny uspechu a stastia :-)
Odpovedať
Ahojte aj ja prajem vsetko naj v novom roku. Tak malicka mala teplotu len jeden den, takze je to ok. Silvestrovali sme u nasich a aj tak sme to skoro prespali :-N Ale bolo fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, dlho som tu nebola lebo sme stale busy...chcem vam vsetkym popriat vstko dobre v Novom roku 2010 nech sa vam dari a vela vela zdravicka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojček mojkovia :-) dakujeme za blahozelanie a aj ja sa pripajam..nech ten Nový rok 2010 je oveľa uspešnejší vo všetkom ako bol rok minuli :-) a co mate nového hm.. katka0209- už zariadený bytík? už tam aj bývate alebo ako pokračujete? janja2502- a vy ako s domčekom hm..malinka uz zacina trošku blabotať a dvýhať sa na nožky? ved kolko už ma cca pol roka ak si dobre pamatam alebo už trosku viac? ale ten cas rýchlo letí co...
Odpovedať
Ahojte veru slavi, ten cas leti superrychlo :-) . S domom pokracujeme az na jar, teraz mame oddych. No a mala ma uz 7 mesiacov, 5 zubov a zacina sa staviat na nozky. Cely den rozprava "aťa". Cakam, kedy povie mama. Boli ste v Tatrach? ako bolo?
Odpovedať
Profilova fotka
Janja - wau, ta s nej uz je normalna princeznicka...a čo znamena aťa aťa aťa? ale smejem sa, že to musi byt moc zlatucke..asi sa mi ozýva maternica haha... boli sme v Tatrach a musim ti povedať, že som bola sklamana...my sme nešli tam kôli lyžovaniu, ale skôr si okukať tatry atd..a co sme tam videli? atomovu bombu asi tak..ved pre pana krala tam este ani tie stromy po tej kalamite nie su ocistené, nič vysadené, no nic..ako keby sa tam zastavil cas tak mi to pripada..aj tie restauracie no hruza des, fakt ako keby som tam bola za komousov..no nic, my sme si aj tak oddychli, vysantili sa v bazene, v saune a spol, okukat tatry sme si boli, ale nakolko bolo moc uzavretych cesticiek kôli sutaziam lyziarskym tak sme kukikovali co sa dalo a hotovo...ale môj dojem, sklamanie...uvidime v lete ci to tam trosku ozivi v lepsom..
Odpovedať
ahojte babulky..ja akosi nemam moc casu tu chodit..z prace chodim casto unavena a uz sa aj venujem viac matike a angline..lebo mam pocit,ze osprostievam,ked sa neucim.. ale cez vikend som bola na svk kuknut..lebo mily je tam..a taky sok som mala,ze aka je tam kosa..normalne uz som odvyknuta :-N :-D a to za tri tyzden idem zas na svk :-N ja sa nemam ani cim pochvalit..nic nove nemame..teda ak neratam to,ze na vianoce som dostala macika 'me to you' s ruzami..ale pre mna je to macik..aj ked viem,ze niektore baby by sa sli pre neho pozabijat :-D ale to je asi vsetko..fakt ma nic nenapada.. janja..no a kde mas nejake fotky? kludne posli link do posty,nech sa mozem popozerat :-) slav..no nasi sa moc o tie stromy nestaraju a si nemyslim,ze sa v lete budu starat..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?