Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) ako sa mate? mam taky pocit, ze janja nam uz porodila lebo vcera mala termin a do porodnice uz mala ist den pred tym...takze mozno je uz maminka x-) dufam, ze nam co najrychlejsie posle fotky :-) Mne uz zajtra pridu svokrovci :-) strasne sa na nich uz tesim :-) koncim skor v robote a ideme ich vyzdvihnut na letisko a mame dovolenku cely buduci tyzden nech sme s nimi spolu :-) A zajtra mame s Tominom vyrocie - rovnych 10 rokov co sme spolu ;-) ten cas taaak leti...kupila som marcipanovu tortu a poobede este mu zbehnem kupit darcek, nejako som si to nechala na poslednu chvilu :-N este dnes budeme vyvarat a aj chlebicky treba spravit pre navstevu ;-) slavulik...napisem Ti do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek bambulky :-) katka blahozelam k dnesnému vyrociu ked dobré cítam...vy chodite spolu skoro ako my..no my budeme mat v oktobri uz 11 rokov..dik ale ten cas rychlo leti co...mnam a marcipanovu tortu milujem...mnam mnam..a co mu ides kupit hm..ten fotacik? no ja si uz tiez myslim, ze porodila, vcera som na janju myslela, ze dik uz to ma za sebou alebo nie..bo to od toho 5.6 co spominala uz par dni dobrých ubehlo..ta co sa malinkej nechce na svet... dakujem za IP katulienka...
Odpovedať
ahojte babule..tak co..ma janja uz to babo alebo nie? =-) dufam,ze uz ano.. a ako vy ostatne,ako sa mate? uz tu dlhsie nikto nenapisal..zrejme ste zaneprazdnene tak ako ja..aj ked sa to v praci uz zacina spomalovat a dalsi tyzden budu ziaci pozerat uz len filmy a nic nerobit..to budem musiet cosi do skoly doniest..nech sa nenudim :-D kati..chcela by som sa opytat,ci nahodou nevies poradit s anglickym rodnym listom..potrebujeme tu pomoct s par slovickami..kedze preklad nemusi byt oficialny..dik slav..tak ako po vikende..uz si v poriadku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček moje holubatka :-) ta kde je nasa janja? už kocikuje? ved je blbe pocasie, tak nech supne na netik a popismenkuje ci su 3 alebo sa stale gulkaju? lea...IP to isti... a neviete co je nahodou z caly ako sa jej dari?
Odpovedať
ahojte tak uz som tu. sme doma a v poriadku. Mala Alexandra ma 3270 kg a 50 cm. Porod bol uzasny, fakt super. Teraz ideme na prechadzku, ked je vonku tak krasne. Foto zatial ani nestiham robit. :-N
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuuuuuuupik, juuuuuuuuuuuuuuupik..vitaj SASENKA :-) blahozelam janja, dnes som na teba myslela, ze mame 11 mesiacov od svadbicky, tak ci uz ste 3 alebo nie, dik kuknem a uz malinka je na svete..ta je krasnucka...nahodou sa nepodoba na teba, tak sa mi zda.. no sup sup ak budes mat cas aky bol porod, rodila si normalne? ako citam, tak super pocit si z neho mala, to sa tak casto nestava, no parada to sme len a len radi...pekne vazila aj meria, normalna slecinka je z nej... joj ale mam velku radost z vas...super super... no ale uz aj nieco super popisat..aka je malinka, na koho sa podoba, ako papka, pocuva, placka...no sup sup...
Odpovedať
no slavi, ja neviem na koho sa podoba, skoro kazdy hovori, ze na manzela. NO vsak to uvidime neskor. Inak mala je zlata, spinka, papa a kaka. :-D V noci nam v kuse spinka 4 hodiny, napapa sa a zasa spinka. Ani nie sme unavení. Len keby jej to ostalo. Inak porod bol super, rodila som normalne. Rano mi dal vyvolavacku, bolesti som dostala o tretej a o siestej uz bola mala na svete. Mamka sa smeje, ze som ju porodila ako ciganka :-D Neboli to nejake strasne bolesti, vsetko sa dalo v pohode zvladnut. Zato ma dost bolelo sitie. A kojenie. Och radsej by som rodila ako kojila :-D Ale uz je to lepsie. Najhorsi bol ten prvy den. No idem uz, lebo prisli nasi na navstevu. papa
Odpovedať
janja..BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM x-) x-) x-) x-) x-) paradna slecna a s krasnym menom :-) my mame v praci dost rusno a po praci viac spim ako cosi robim..uvidim ako ten posledny tyzden pojde..ale mame toho este dost postihat..no co narobime..esteze si potom oddychneme,lebo uz nevladzem..ved som cely vikend bola v posteli a pozerala len telku..a zajtra zas makacka..tak hadam to rychlo ubehne..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček mojenkovia :-) janja, tak sasenka je moc dobre babulko musim poklopkat, len nech jej to aj tak ostane klop klop...a ako sa ti kocikuje v novom kociku? ja som kocikova mania, vsetky kociky pre babulka su nadherne tak ich len obkukujem a obkukujem.. babulky, zajtra je jul dik ako ten cas rychlo leti co, a uz budeme mat vyrocia svadbiciek a ja nic nemam...
Odpovedať
Profilova fotka
ta kde ste mi holubatka... lea, ta ty sa nam uz chystas na vyrocie svadbicky? uz si nieco vymyslela..mne sa nic nedari ani darcek ani nic...
Odpovedať
ahojte..tak ja uz mam prazdniny x-) x-) x-) parada..konecne sme sa dockali..fakt to potrebujeme.. slav..poslem ti ip..ani neviem,ktora z nas bola posledna.. my si nejdeme davat ziadne darceky..ideme na veceru,pripadne obed..a kupim asi nejaku dezert alebo cosi,co mame radi obaja a budeme pojedat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lea ...cau... prosim ta nepamatas si ako si vytvarala watermark cez tvoje foto, aby ti foto nekopirovali ? mne sa to neda vlozit s photoshopu, bo nemam original verziu =-) diky btw. ako sa dari ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček mojkovia :-) tak co ako sa vám dari...lea, to teraz budeš mať 2 mesiace prazdnin a budeš v UK alebo prijdete na SR?
Odpovedať
ahojte.. radli..ak este potrebujes poradit,tak napisem na skype.. slav..no uz nam zacali..zatial netusim,ci rpidm na svk..povodne som mala v plane..ale teraz o tom nie som presvedcena..uvidime,ako to pojde a podla toho sa rozhodnem..len letenky su stale drahe akosi..co som pozerala naposledy :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček lea.. to vazne su letenky drahe, ja som si myslela, ze ked teraz skype ide dole vodou tak ich predava za par supiek, ale ked mam byt uprimna tak by som ani cez skype nesla lebo cakat na letisko viac ako 6 hodin by ma porazilo.. takze budete prazdninovat v uk? cuvikaj, nevies nahodou o ostrove lesbos v grecku ci je piekny ako tam je..mam ponuku na dovcu ale neviem sa rozhodnut, bo to nie je moc navstevovany, ta co tam budem robit, ci len plaz a more a mangel ci tam vobec aj neakeho cloveicika najdem haha a ci to nie je pre lesby, kolegovci sa smeju, aby som mangela nenechala nahodou a nesla za neakymi babenkami haha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček leatea :-) blahozelam blahozelam..vcera ste mali vyrocie, moc som na teba myslela..tak co ako dopadlo, co si upiekla ty moja cukrarka...bolo aj vinecko a coromoro hahaha... prajem vam vsetko naj naj naj vela vela lasocky a porozumenia..nech svietite stastim, laskou ako presne cca pred rokom...vcera som nebola na nete tak meskam sorrycek ale myslela som na teba :-) cmuk a pozdravujem mangelika...
Odpovedať
ahojte :-) tak my sme nase vyrocie oslavili vyletmi a chutnou vecerou,kedze obed sme akosi nestihli :-N lebo sme obzerali zvieratka :-D ale vecer sme si na izbe dali sampanske :-) a dostala som krasny perlovy prsten 8-) takze baby,ked sa budete nudit a nevediet kam ist..chodte do jersey..len sa treba obrnit pevnymi nervami a cokoladou..kedze je tam znacky rozdiel v sirke ciest :-. slav..dakujem za blahozelanie :-) a to coromoro ti priblizim v ip..kedze to bolo ine coromoro :-p aj ked menej prijemne |-| a k tomu ostrovu..mozem cosi kuknut..len mi musis dat vediet,ze aku mate predstavu o dovolenke..ci chcete len na plazi byt alebo aj cosi pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek holubatka :-) tak len lea tu fici, no toto..no super moja ze vam vyrocie vyslo..a prstienok si dostala, ty si musela byt celucky rok az moc dobrucka :-) Blahozelam este raz, idem kukik IP
Odpovedať
Profilova fotka
no babulky moje jedine, ta kde ste mi kto... slnite sa? tu uz nikto nechodi..ta ja ze sme julovky, mame vyrocia, kazdy popismenkuje co kde ste boli, co ste dostali a nic.. babulky, jak sa teskam, my v nedelu budeme mat 1 vyrocie..paradaaaaaaaaaaaa..ale ten cas rychlo leti, ani sa mi to nezda, ze to je uz rok... ale krasny rok.. my ideme zajtra vecer do chorvatska na blink..berieme autinko, pre pripad stan ak nenajdeme neaky slusny apartman a ideme oslavit vyrocie do chorvatska a to je aj mimi dovolenocka..bo najst neico v ba bolo katastrofalne v nasom termine co sme chceli..a vraj kriza ta rita kriza...vobec to tak nevidim v tych cestovkach.. myslim na vas, a dufam, ze ked prijdeme z chorvatska tak budem mat co citat..cmuk cmuk...
Odpovedať
ahojte, no tak to chorvatsko by som brala aj ja :-) Snad na buduci rok. Aj my budeme mat v nedelu vyrocie, asi pojdeme niekam na vylet aj s malou. Ale nie daleko, lebo predsa je horuco. Idem pre malu, lebo spi vonku v kociku a je dost teplo, aby sa mi neuvarila. :-D Ona strasne rada spi vonku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Slavulik :-) prajem vam krasnu dovolenku x-) dobre si ju uzite aj oddychnite a oslavte 1. vyrocie ;-) my sme uz mali pred 2 tyzdnami 1. vyrocie svadby a tiez sa mi vobec nechce verit, ze to bol u rok, neskutocne ako ten cas leti, najrdsej by som ho obcas zastvila. Ahoj Janja :-) tak si urcite uzivas Sasenku :-) Super, ze si vie dobre pozpinkat vonku neni nad to ked dieta dobre spi :-) Aj vy pekne oslavte 1. vyrocie :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...opravujem nie pozpinkat ale pospinkat samozrejme :-N
Odpovedať
ahojte..tak ako? uzivate,oslavujete? :-D katka..vsetko naj k prvemu vyrociu :-) dufam,ze ste ho oslavili tak dobre ako my :-) slav..vsetko naj k prvemu vyrociu..dufam,ze sa vam nejaky ten apartman ujde..ale pri tych teplotach to bude tazke,kedze tam mate inac horuco :-N ale je jedno,kde budete spat,hlavne je,ze budete spolu x-) sice nam tu este sampanske ostalo..ale nevadi,otvorime inokedy,ked bude cas :-) ale tortu sme zjedli..som spravila velku jednicku a bola chutna :-p a teraz uz len travim dni sama doma..mily poctivo pracuje a zaraba..mne platia za to lenosenie :-D ale aspon si precitam knihy a aj cosi doma spravim :-) a ked bude pekne a mily mat volno,tak sa pojdeme opekat do brightonu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) ako sa mate? My sme v pohode, mamine som uz bookla letenku, priletia 10. septembra, mozme tak spolu oslavit moje narodky tak sa uz tesiiim x-) Inak nic take nove...vy napiste co porabate... Lea...nenudis sa ked si doma sama ci Ti ide rychlo cas? Neviem ako u vas, ale u nas stal jul co sa pocasia tyka za nic ]-( akurat nejake prve 4 dni bolo horuco a potom az do dneska uz onicom :-| Este ze vyslo pocasie v juni ked tu boli svokrovci x-) inak by ma porazilo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček pusinocky :-) hlasim príííííííííchod :-) bolo super super superkovo..neviem sa vynachvalit, užili sme si jeden druheho, more bolo uno tuto, no trosku chladne na moj vkus, ale za to take cistucke ze az, nechapala som vlasným ociam...mali sme vlasne autinko, tak sme si obišli celu makarsku rivieru..z ubytovanim vobec nebol problem..tak sme sa bali, ale ked sme prisli na rivieru tak sme zirali, ako ludia stali na zaciatku miest z tabulkami apartmant, sobe atd...ponukali ubytko...tak sme si boli kukik jedno, to sa nam zapacilo, bola super cena, hned sme si zobrali a uz to islo..jedine to bolo 300 m od mora, co dole kopcom to bolo za 5 min. ale dik hore to bolo uz horsie..ale nevadi, ved sme aspon sportovali haha.. tak som rada, že dovolenocka vysla..tak sme hladali exotiku, ale nakoniec exotika bude v maji ako nam aj katka0209 poradila...joj teskam sa aj na to..a dufam, ze mi vyjdu tie delfiniky :-) janja, klepne ta co mi mangelik povedal na dovolenocke, ze sa mu paci meno alexandra..no tak som sa rozosmiala :-)
Odpovedať
ahojte :-) konecne aj niekto dalsi prispel..po dlhej dobe :-) ja sa doma ani moc nenudim..stale cosi upratujem a tak podobne..dnes som vyumyvala okna..tak konecne vidno cez ne super..len dufam,ze nebude zajtra prssat,lebo to by ma nastvalo ]-( ale celkovo pocasie nie je prave letne..lebo chceme ist do brightonu,ale pri takomto pocasi sa neoplati..jun bol pekny..ale to je asi vsetko..ale co narobime..mozno august bude lepsi :-N slav..vitaj doma..a dufam,ze sa pochvalis fotkami :-) nech sa mozeme pokochat x-) baby,ani verit sa mi nechce..ze uz mame rok od svadby a plynie uz druhy :-. neuveritelne..ako to leti =-)
Odpovedať
ahojtee no slavul vidis aky je ten tvoj mangel. :-D Moj sa stale drzi mena Nina. Este sa nam budu ludia smiat, ked druhej dcere dame toto meno, ze mame ruske mena. Joj ako vam bolo dobre v chorvatsku, aj ja by som hned isla. My sme boli aj s malou v Bardej. Kupeloch a chudinka mala sa nam tak pokakala, ze sme museli utekat domov :-D Ani mne sa nechce verit, ze je to uz rok od svadby. Tooooolko veci sme stihli za jeden rok, ze sa mi ani verit nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoojte :-) slavulik...som rada, ze ste si dovolenku v Chorvatsku uzili ;-) Super :-) A ked vam v maji buduceho roku vide ta exotika tak to bude svetove, moc vam to prajem lebo stoji to za to no a o tcy delfinikoch ani nehovorim x-) lea...s tym pocasim mas pravdu, jun bol velmi pekny, ale jul onicom :-S uvidime co august... janja...Nina inak je pekne meno :-) mne sa paci. Vy ste teda toho za rok ozaj postihali ;-) Saska sa vam tak pokakala...no ved to sa stava :-N pri takych miminkach pomerne casto :-D A co ste nemali so sebou nahradne plienky? Joj ja by som take malinke ani prebalit nevedela, ja sa toho strasne bojim, ze by som mu nedajboze nieco zlomila, lebo mne sa zdaju taketo uplne malinke babatka ako zo skla. Su take krehulinke strasne. Takych vacsich sa uz nebojim, ale takychto malych strasne :-. Ako to budem ked budem mat svoje...zatial netusim =-)
Odpovedať
ahojte babule :-) no som rada,ze sa aspon tak priebezne ozyvate :-) janja..no ste toho stihli asi najviac..a alexandru by som tiez chcela mat..ale urcite dam este jedno meno,nech ma v pubrte moznost vyberu :-D lebo my sme vzdy protestovali :-N dufam,ze ste stihli kupit aspon kupelne oplatky x-) no zacal nam plynut druhy rok manzelstva..som zvedava,co vsetko sa za tento udeje..kedze ten prvy nas stihla kriza :-. ale som pocula,ze preto je viac tehotnych bab :-D ze miesto vyletov a posedeni sa venuju polovickam :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?