Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček bambulky :-) vitaj Katka0209-fotonky nádherne..náááááááádherne...joj až ti v dobrom zavidim, aspon ste si to super uzili ako sa patri..pocuvaj, ty si bola aj v Dubai? lebo my sa tam chystame a nevieme sa rozhodnut...kde je krajsie, porad :-) dakujem... janja, drzkam palceky, zachvilku uz budete dvaja..a nie 2v1 tak som sa s toho nasmiala..a co uz viete meno, uz ste sa definitívne rozhodli? baby, mam taku velku chut na sladke..joooooooooj uz davno som nemala nic take mnamky mnam..asi si musim odskocit do obchodiku,...a to chudnem co..no super recept na chudnutie - sladke..a to este leatea provokuje z neakym marcipanom..joj zastrelim ta..marcipan milujem..mnam.. co budete porabat cez vikend hm...cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
janja...no veru je tu divny system v zdravotnictve =-) ale pre anglicanov je to normalne lebo oni nepoznaju ten rozdiel co napriklad ja. To by aj mna zaujimalo co pise slavulik...ci uz mate definitivne vybrate meno, hm?? slavulik...dakujem za pochvalu :-) fakt sme si to tam uzili na 1000% x-) Ano bola som aj na Dubaji skoro 3 mesiace tak som to tam stihla spoznat z viacerych stranok. Na dovolenku Dubaj urcite odporucam, je tam naaadherne x-) aj krasne modre more aj na pocasie sa tam urcite mozes spolahnut ;-) ale teraz uz je tam srasny vypek a najskor by som tam isla asi v septembri. Ja ked som tam bola v aprili bola uz strasna horucava a to ja teplo mozem. A more bolo take teple, ze Ta uz ani neosviezilo. Teda myslim koncom aprila, zaciatkom aprila este nebolo az take moc teple, ale akurat. Kedy planujete ist? A medi akymi krajinami sa rozhodujete? Co cez vikend? Teraz akurat vegetime doma a zajtra ideme na fotbal Manchester United hra s Arsenalom. Ja som neni nejaky futbalovy fanusik, ale dostat sa tam je uz maly zazrak a tak chcem zazit tu atmosferu :-) A Ty Slavulik co budes porabat?
Odpovedať
ahojte :-) tak ja sa uz neviem dockat vikendu :-) ideme na vylet..kuknut maleho x-) s tym zdravotnictvom tu ma to pekne stve..naposledy som sa dozvedela,ze sa nemam starat o svoje zdravie,ze na to tu ma doktora a on rozhodne,kedy su potrebne nejake vysetrenia ]-( a to som ho pytala o krvne testy..fakt ako na hlavu padnuty ]-( ]-( ]-( ziadne vstupne tesy a vysetrenia som nemala..o mojich liekoch sa dozvedeli len teraz.. ale nevadi..kati..pekne ste si to uzili..a bude aj nieco z toho :-N :-D ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček mojkovia :-) katka..rozhodujeme sa medzi Dubajom, domin. republikov a thajskom..chceli sme aj kubu, ale asi nic s toho, neviem skôr ine sa mi pacia..chceli sme jul, august, september, ale nevedeli mi v cestovke povedat co sa oplati, normalne som zirala, bola som v dvoch tych istych, ale dik nechapala som, ked som sa pýtala, ako tam je, ci nahodou tam nehrozi ako v kube v lete, dazde a ine kalamity, ako minuleho roku, no oni nic...no vy si vyberte ja vam poviem ci je volna letenka a potom vam poslem v emaily oky..tu mate katalog a to je vsio..katastrofen, to ked taky zamestn. tam pracuju ta dik to sa uz aj ja tam môzem zamestnat..nic nebudem vediet o tej krajine, dam ti katalog(podotýkam po nemecky, co ja viem nic) keby apson ang. ale nie nemecky..tak som si pozrela obrazky a to je vsio..pýtam sa na stravu, ta co si date to bude, ta ani neviem ci v tych krajinach sa oplati plna penzia, pol penzia, no nevim neviem.. tak co mi poradis mojenko...ja chcem mat cistucke nadherne more...pokukikovat ich krasu co tam maju, aspon nieco, bo za 7 dni tazko kuknem vsetko..alebo 10-12...fakt neviem... my sme cez vikend boli pri jazere v ba...nemali sme na plane sa opalovat, ale tak bolo hic, ze som sa tak spiekla ze az..nemala som ani krem no nic...hruza des..dufam, ze nic s toho nedostanem, ale uz ma stekli pokozka, ta ktovie, mozno sa aj zlupem..no opalena nie som, som len zacervenena..joj ja paka, ked neviem ako ist na slnko ta nech nechodim ta ne haha... leatea, ja sa cudujem uk, to ako baby anglicanky ked beru antiku tak nechodia na testy, ci ako to tam funguje..ta tam asi kazdy moze brat antiku..je tam aj na predpis ci si moze kupit hoc kto... cmuk idem pracovat...
Odpovedať
ahojte, hlasim, ze nemam nic nove. Stale dookola. doma si upratujem, dnes som varila zeleninovu polievku a palacinky s jahodovym dzemom, bananom a cokoladou. mnam. domcek sa pomaly stavia, chodia nam murari, tak im nosim "obcerstvenie" :-D Moj manzel ked pride z prace tak rychlo na stavbu a pracuje ako drak. slavulik, vy vyberate svad. cestu? alebo len tak dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček :-) mnam palacinky, tie som uz nemala mesiace..joj a mne tak priniest nic...mnam mnam.. ano, mala by to byt sv. cesta..tak preto som sa pýtala, lebo sa nevieme rozhodnut...vy ste niekde boli? dnes mi je strasne hic v robotke..fuuuuuj, vonku je katastrofen, mohlo by trosku sprchnut...a to sa este ani leto nezacalo..ja milujem slniecko ale keby bol aj vzduch a nie take dusno...cmuk idem makat..
Odpovedať
ano slavi, my sme boli na svadobke v Egypte. Chceli sme si odtial priniest maleho egyptana, ale nevyslo to, az doma o mesiac neskor :-D Veru, dnes je hrozne horuco, idem sa obliect a treba mi ist do kostola, dnes je sviatok. :-)
Odpovedať
ahojte babule..tak ja uz zajtra zacina balit kufre a v nedelu hor sa na svk..pokukat,co je tam nove :-D uz sa aj celkom tesime..lebo nebudu len povinnosti,ale aj nejaky ten oddych..aspon teda dufam :-N slav..hak mas len na predpis..zadarmo ale na predpis..ja uzivam ine lieky..na alergiu a astmu..no tu doktor netusi,ze co mi je..len stale sa ma pyta,ci uz som dostala list na operaciu zlcnika..a to mu musim stale opakovat,ze zatial sa nechcem dat operovat 8-( my by sme sa uz tiez mali dokopat na nejaku svadobnu cestu..ale ta tento rok zial nehrozi..mozno buduci..ktovie..tento rok pojdeme aspon prve vyrocie oslavit mimo..nech mame aspon cosi..ved ani nevieme,co s manzelovou pracou..ci bude mat cosi,ked prideme alebo nie..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mazelky :-) piatok :-) a my tu mame pred sebou predlzeny vikend kedze je tu v pondelok sviatok :-) Slavulik...k tej svadobenj ceste...ohladom Thajska Ti neporadim lebo tam som nebola. Bola som v Dominikanskej aj na Dubaji a poradit medzi tymito dvoma je naozaj tazke, obe krajiny su nazoaj kraaasne x-) Cistucke nadherne more je tam aj tam :-) ale v Dominikanskej bolo este modrejsie ako v rozpravke x-) V Dominikanskej boli len male rybky, na Dubaji aj meduzy, ale to len niekedy. Mozno aj preto lebo na Dubaji som bola 3 mesiace tak som tam stihla zazit kopec veci. Ak by ste sa rozhodli pre Dominikansku tak by som radila ist uz teraz a asi tak najneskor do polky jula a ked sa da tak aj skor, potom sa tam vyskytyju dazde a neskor hurikany. Na Dubaj by som Vam odporucila ist az v septembri teraz je tak az moc horuco aj more bude riadne prehriate. Teda to bolo uz koncom aprila tak teraz uz musi v nom asi horet. Nechapem ako v tej cestovke vam nevedeli poradit, to je sila. Ja mam o oboch krajinach dost dobry prehlad takze sa kludne pytaj ak by ste sa stale nevedeli stale rozhodnut x-) A ak vam to financie dovoluju chodte aspon na 10 dni...7 je strasne malo. A tiez ak si mozte dovolit tak by som vam odporucila all inclusive lebo nejde len o jedlo ale aj o pitie, budete strasne vela pit v tom teple a pri polpenzii by ste si museli platit kazdy jeden drink...plus pri all inclusive mas fakt obrovsky vyber jedal, mnozsto jedla ake Ti vyhovuje, rozne drinky, ovocie, zmrzliny, zakusky.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček babulky :-) janja, ty sa nam vies este obliect do niecoho? uz sa ti to blízi čo..joj ale sa teskam spolu s tebou.. katka, dakujem moc moc..vidis, to nam nikde nepovedali..ze su tam v lete na domin. hurikany, dazde atd...to je moc dôlezite..a co dominik. september hm? dubaj, takze to nevydrzime v lete jul august ako pises, vdaka za radi mojenko..a ani nam nepovedali nic o strave, ved co si date to vyratame..a mojenko ja som si uz dala asi pred dvoma tyz. si zistit dovolenku a nic nemam, vraj posleme vam to emailom a nic mi nedoslo..mozem sa na to vyprdnut, to je ale sluzba a chod na dovolenku, uz teraz ma prekvapuju a nie este keby som si tu dovolenku kupila.. a co sa v tych krajinach da pozerat hm...co odporucas? jaj teraz som si to spomenula, ty si plavala s delfinmi..wau, o tom aj ja stale snívam..ake to bolo sup sup pis pis..a pocuvaj, to bola ako ponuka fakultatívneho výletu, alebo si to tam musim sama vsetko zabezpecit najst atd. atd.. o tych delfinov mi napis pleas, tie mam moc moc rada..mozno aj mne sa to raz splni :-) dakujem si zlatučka cmuk
Odpovedať
jasne slavi, nemam zasa az take obrovske brucho. Ked idem niekam von, tak si dam tehu nohavky a tricko a ked som doma tak teplaky, ktore su mi len tak tak a dlhsie tricko. Takze pohoda. Ale uz tak rada by som si obliekla nieco pekne a obtiahnute a kratke x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja...a vela veci tehu si si nakupila, ci ani nie? este chvilocku pockaj a uz sa nam budes paradit...ale moja fakt ti nezavidim, to ja mam dost tie horucavi a nie este tehulky, chudatenka moje...ale to krasne cakanie za to stoji :-) lea, kde si mi, cvicis?
Odpovedať
Článok sa načítava...
slavi, ani som vela veci nekupovala. mam sice 2 tehu rifla a jedne tehu cierne nohavky a k tomu mam tricka a ajtake slavnostnejsie, co som mala na skusky. Ale to som kupovala skor take, co mozem nosit aj ked tehu nebudem. Mne tie horucavy nejako neprekazaju. Ked mi je teplo, tak som vo vnutri v dome a tam je chladnejsie ako v panelakoch. Takze ja v pohode chodim doma v teplakoch a tricku. :-)
Odpovedať
ahojte..tak uz som zas v ziline..na vychode bolo super..sice hrozne kratko..ale parada..az na spiatocnu cestu..pri liptovskom mikulasi som zaspavala,kedze to bolo takmer 24hodin bez spanku..ale dnes som to dohnala a zajtra musim dohnat dnesok =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček lea, ty si nam uz aj na vychode bola..ty si aka sikulka...no toto..no sup IP ako bolo na vychode :-)
Odpovedať
ahojte..tak sme uz naspat v londyne a aj v praci..moc sa mi nechce..ale aspon doma nespim..kedze je vonku tak pekne.. na svk sme i to celkom uzili..bolo sice vselijake pocasie..no ked bolo treba pekne pocasie,tak fakt bolo :-) vela sme toho neplanovali,no aj tak mam pocit,ze sme toho dost stihli..hlavne ten vychod sme otocili..skoda,ze len tak kratko.. slav..na vychode bolo dobre..kratko..ale aj sme grilovali..dali sme si tortu a aj na navsteve boli..a aj porobili cosi,co sme slubili..takze celkom dobre to vyslo :-) ty sa tam kedy chystas?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) lea...tak super, ze ste si to v domovine uzili ;-) :-) ;-) slavulik...uz ste sa rozhodli pre krajinu ci Ti mam napisat info?? Tu v UK je krasne leto ;-) uplne fantasticke pocasie x-) Teraz je tu skoro 22.00 a v kratkom rukave som na zahrade a este je svetlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nasa janja bude uz kazdym dnom rodit x-)
Odpovedať
ale este som tu ;-) mozno v piatoooook :-.
Odpovedať
Profilova fotka
janja...tak malinka zrejme poslusne caka na termin 5.6.2009 x-) :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček :-) janja, drzkame palceky..uz sa neviem dockat co nam napises... :-) :-) katka no jasnacka, ze mi napis info, to som cakala, uz som si myslela, ze si zabudla..otazocky som písala o par riadkov vyssie... lea, ty sa mas, este aj opekacku si stihla, no toto..ja sa chystam cca o 2 tyz. chceme ist na vysviacku jednemu priatelovi, ktorý nas sobasil...tak dufam, ze nam to vyjde..len skoda, ze ty si uz mimo tak by sme sa stretli...
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste kto..janja tak co, dnes je 5...? nic? drzkam palceky...cmuk a prajem vam vsetkych krásnucky vikendik...
Odpovedať
tak som tu a cela. stale hlasim stav 2v1. Doky ma vcera poslal domov a mam cakat este tyzden. Vravel, ze to este nie je na porod, tak zbytocne by sme ho vyvolali, lebo pre malu je kazdy den dobry co je v brusku. tak budeme cakat. Ale poviem vam, som vcera bola riadne nervozna a hladna a smadna. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček babulky :-) janja ty si nam este stále 2v1..a ja uz rychlo po víkende ci nahodu ziadna novinocka..malinkej sa tam neako zapacilo..ešte nam tolko vydrzkaj...pozdravujem vospolok, som tu len na skok..cmuky
Odpovedať
ahojte..tak ja cakam a cakam,ci uz mame dalsi prirastok a ono stale nic..no teeeda =-) baby..coskoro nas cakaju prve vyrocia svadieb :-D ako planujete oslavovat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek pusinky :-) presne aj mna to napadlo co si napisala ty lea....co sa týka nas, tak ja budem len rada ak si na to mangelik spomenie..chceli sme dovcu, no teraz skôr sprta on niekde inde tak som s toho moc na ble..takze dovolenka nebude mozno na sr...ale urcite by som nieco chcela..a vy co planujete hm? hodte tym :-)
Odpovedať
ahojte..vidim,ze ste sa nepochvalili,ze ako budete oslavovat vyrocie..tak aspon ja prispejem..mame zajednany predlzeny vikend na jersey..a v den vyrocia pojdeme urcite niekam do restiky na dobry obed alebo veceru..ziadne darceky nebudu..len nejaky dezert a kvety zrejme..ale zas to,co nedame na darceky,to chceme dat na to,aby sme kazdy rok sli niekde inde oslavit vyrocie..na rozne miesta x-) ale po vikende urcite upeciem tortu a dame si vinko,kedze tam chceme mat auto..inac,mame este dost flias odlozenych zo svadby,len teraz sa nam nepodarilo doniest..tak budeme musiet kupit nejake
Odpovedať
Profilova fotka
slavulik....tak teda nepojdete na tu dovolenku? ci ako je to s vami? nech Ti zbytocne potom nepisem o Dubaji a Dominikanskej....tak daj vediet :-) lea...na buduci mesiac slavime prve vyrocie svadby, ale nas caka buduci tyzden poriadne okruhle vyrocie, bude to totiz presne 10 rokov co sme spolu x-) chcem kupit tortu, dojdu akurat aj svokrovci sem za nami tak sa uz straasne tesim x-) chceme ich zobrat do Manchestra, Liverpoolu...takze o program bude postarane...a Tomasovi nieco kupim, asi podvodny fotak som rozmyslala, my si kupuje kazdy rok nieco, ale vzdy je to prekvapenie x-) janja...a ako Ty moja? malinka si este hovie v maminkinom brusku? x-)
Odpovedať
ahojte babky no ja stale cakam a cakam a nasej malej sa nechce a nechce. to je strasne. :-| ja vobec netusim ci budeme oslavovat a ako. To vsetko ukaze cas, tak nechcem predbiehat, ved sama neviem co bude, ci budeme zdravi a tak dalej. Ale vy len pekne pooslavujte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojkovia mojenkovia :-) nebola som tu dlho, lebo som sa nevedela dostat na moju svadbu, vzdy mi vyhadzovalo zlé heslo a konecne dnes som to uhadla tak hend kukinkujem ako sa mate a co nove janja.. no ta babulko sa ma poriadne dobre, ze sa mu nechce ist kuknut maminku a tatika :-) katka, no jasne, že chceme ist na dovcu bud na dubaj alebo na dominikansku.. len som sa pýtala na tie delfiny ako k tomu dôjst aby sa mi splnil snicek...ci ste si tie delfiny objednali tam ked ste tam boli alebo cez cestovku vsetko.. mojenko, dominikanska v juli auguste moze byt? alebo az september... tak dovolenku planujeme ako darcek pre oboch, tak dufam, ze to vijde...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?