Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
tak baby, rada budem ked mi s menami poradite pacia sa nam mena: alexandra, nina, timea, laura, simona. Ale vybrat jedno na cely zivot, och to je tazke. :-)
Odpovedať
ahoj..tak pracovny tyzden sa nam riadne rozbehol..sme si ani poriadne nestihli uvedomit,ze je utorok a uz boli tri hodiny..ale aspon to rychlo zbehlo..len este potom naspat kvoli matike a teraz sa naveceram a sup do sprchy.. janja..no ked posles do ip priezvisko,tak poradim..aby ti meno sedelo aj s priezviskom.. mne sa inac velmi paci alexandra a hadam ju aj raz budem mat..ale ani timea a laura nie su zle..my budeme urcite vyberat dve mena,nech si moze dcera potom vybrat,ktore sa jej viac paci :-)
Odpovedať
ahojte lea to su uz mena, ktore pasuju s priezviskom joj mas pravdu, ten cas hrozne leti. Ani nestiham vnimat. Babky, v utorok mi drzte prsty, mam dizertacnu skusku. :-S bojiiiiiiim
Odpovedať
ahojte..tak sme v strede tyzdna :-) a vonku je stale krasne..sice este chladno teraz,no urcite sa rychlo otepli :-) janja..no tak alexandra je moja favoritka..a tak je tazke v tomto radit,kedze ho chcem uz od zakladky..no ako som pisala..timea a laura su tiez velmi pekne :-) ale do porodu urcite vyberiete to najlepsie,pripadne pri porode..ved som pocula,ze niekde davaju mena az priporode,ze babo chcu najprv vidiet :-N
Odpovedať
Profilova fotka
janja...z tych mien co si napisala sa mi paci Alexandra aj Simona ;-) Lauru by som nedavala, uz je to dost otrepane :-| A Nina tiez neni zle :-) Mne sa este paci Vanesa, ale vadilo by mi, ze neni v kalendari, potom Simona, Martina, Nikola, Dominika a Natalia x-) Takze je ich viac nez dost. Drzim palceky na skusku :-) neboj dobre to dopadne!
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) ja sa teda s vami rozlucim ale len na 2 tyzdne, zajtra rano uz vyrazame x-) :-) x-) majte sa krasne a potom sa ohlasim. janja....ako dopadla skuska?? Dufam ze ok ;-)
Odpovedať
kati..stastnu cestu a uzite si to tam x-) nezabudni sa potom ozvat a pochvalit sa,ze ako bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...dakujeme pekne :-) ked sa vratim, ohlasim sa, jasne ;-) maj sa pekne, zatial papa :-)
Odpovedať
ahojte babky, hlasim, ze skusky su uz urobene, mam klud. kati, tak si to poriadne uzite. Potom nam o tom napises.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček mojenkovia :-) janja, blahozelam k skuske, vidis, ze si to zvladla.. co sa tyka mien, tak vsetky su pieknucke, ale prikladam sa k alexandre, timei..ninka, tych uz je habadej a simonka to je tiez pieknucke meno... ale ja som janja taka ista ako ty, mne sa pacia strasne vela mien, nevedela by som si vybrat a to som este neporovnavala ci to pristane k priezvisko..ale my sme sa tiez ako lea rozhodli pre dve mena, tak to bude este viac komplikovane och och :-( uvidime, potom budete mne radit a ktovie, mozno sa ku mne prida este zopar juloviek haha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) prišla som sem kukuč..som v práci tak mám chvíľku čas aj na staré dobré júlovky :-D :-D :-D malinká je s babinou dnes sme nešli von fúka hrozný vietor ]-( a Elinka si tak super pospí v kočíku... janja..blahoželám ku skúškam :-) a hlavne k dievčatku x-) x-) meno vám príde samo, ja som to akosi cítila, že Ela jej pristane a bude ju vystihovať..podľa mňa je to také šibalské a veselé meno a presne taká je aj moja malá..momentálne sme sa naučili, že ..púúúúúúúúúú a frrrrrrrrrrrr :-D :-D :-D :-D a robí to ked sa jej prihováram čo urobila do plienočky.. no rozkošná je x-) x-) x-) a smeje saaaa no šťastie moje malé :-) lea.. a na dovolenku kam sa chystáte? a katka išla niekam oddychovať?? =-) nestíham čítať
Odpovedať
ahojte :-) janja..no blahozelam ku skuskam..vidis,ze si sikovna ;-) :-) caly..ideme na jersey oslavit prve vyrocie svadby..a po navrate si urobime cosi pekne doma aj so svadobnym vinkom a nejakou zalubenou tortou x-) a vy baby co planujete na prve vyrocie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte dakujem za blahozelanie x-) x-) no lea, ja radsej nejdem nic planovat, uvidime ako to vsetko dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček babulky :-) tak co chystate na predlzeny vikendik hm? kedy sa ma vratit katka, uz sa velmi teskam na fotonky.. caly, malinka musi byt uzasna, len si to pekne uzivaj...ake to je chutne, ked sa male deticky tak rychlo ucia, vnímaju, všetko sa chcu rychlo naucit a nejde im to..nadhera krasa, asi sa musim zamysliet sama nad sebou ta ne :-) cmuk idem sa nudit, dnes sa mi fakt nic v praci nechce, uz len cakam nech je end a idem domenkov...
Odpovedať
ahojte..dufam,ze mate take krasne pocasie ako my :-) co dnes planujete okrem upratovania? ja to uz mam z velkej casti za sebou..este nasu izbu a povysavat a mam to uspesne za sebou..a nieco mnam musim vymysliet na zajtrajsi obed :-) plus dobry kolacik s marcipanom
Odpovedať
no ja som vcera prala a zehlila vybavicku. OOch to sú take drobunke veci. Manzel mi piekol tortu k dnesnym meninam, tak som zvedava aka bude. Ale snaha sa ceni ;-) lea, u nas vobec nebolo tak pekne. Fukal studeny vietor :-|
Odpovedať
janja..tak vsetko najlepsie ;-) :-) ja som tiez piekla..ale kolac s marcipanom,nech si to vyskusam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček babenky :-) lea mnam kolac z marcipanu chcem mnam mnam..sup recept do IP, milujem marcipany.. janja, ospravedlnujem sa, ja som si myslela ze ty sa volas Jana...dik asi som mimo, trapas..vsetko naj naj cmuk :-)
Odpovedať
ahojte :-) ako sa dnes mate? ja mam este chvilu cas,kym sa vyberiem do skoly na matiku.. slavi..no recept je jednoduchy..nejake piskotove cesto..kludne prekroj a cimsi napln a vrch potri jemnuckou vrstvou dzemu a marcipan rozvalkat na tenko a sup na vrch kolaca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) tak sme uz spat, vcera rano sme prileteli. Bolo fantastickyyyy, uzasneeee x-) bola som na viacerych dovolenkach ale toto bola dovolenka snov x-) svadobna cesta ako sa patri. Tak sa mi splnil ten moj davny sen a zaplavala som si s delfinom ;-) Tak krasny pocit to bol, ze sa to ani slovami neda opisat. Boli sme pozriet aj vidiek a ako ziju dominikanci, uf, tazky zivot maju ;-( 55% dominikanskych rodin maju viac ako 8 deti :-. Plaz super, krasne modre more ani na Dubaji take nebolo aj ked tam tiez bolo super modre. Hotelovy komplex bol masivny, krasny, bolo tam toho od vymyslu sveta. Super sluzby...no staci lebo o tom sa da pisat velmi velaaaa.....Fotky mam na FB neviem ci ste niektora tam...Lori tam je. caly...tak to musis zazivat uzasne chvile s malinkou x-) pozorovat ako rastie a uci sa veci ;-) My sme boli na svadobnej ceste v Dominikanskej republike lebo minuly rok sme to nestihali tym, ze pendlujeme z Anglicka na navstevy domov. janja...gratulujem k skuskam, super ;-) a dodatocne vsetko krasne k meninkam :-)
Odpovedať
dakujeeeeeeem dievcata no konecne som sa dostala k netu. Este stale som 2v1. Mam este mesiac cas. ;-) No Kati, parada taka dovolenka. Uzili ste si to ako sa patri. Boze 8 deti, ved to je strasne. Aspon im maju co dat jest? Teraz ste na Slov.? Dnes este idem prat zvysne veci pre malu a dochystat tasku do porodnice. Nech mam s tym uz pokoj. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janja...no praveze maju aj problem nakrmit tie deti. My sme im rozdavali keksiky a to si mala vidiet co robili. ako keby nikdy nejedli sladkost, chudatka :-( Nie, nie sme na Slovensku, sme v Anglicku tu zijeme takmer 2 roky. Tento rok asi jun alebo jul sem pozyvame svokrovcov a v septembri zase moju maminu tak sa uz na nich straaasne tesim x-) tym padom sa na Slovensko chystame az na Vianoce. Tebe sa to uz krati Janja a za chvilocku budes maminka x-) aj si vela pribrala ci ani nie? Kedy presne mas v juni termin? Inak pocuvaj toto, moja kolegyna mala termin stanoveny na 28. aprila, dnes je 11. maj a este stale neporodila! No neni su ti anglicania na hlavu? ]-( Ved u nas by Ta tolkoto nenechali prenasat, ved prenasat 2 tyzdne je uz strasne dlho...strasny system je tu so zdravotnictvom :-| takze na Slovensku sme este na tom ako tak dobre :-N
Odpovedať
Profilova fotka
...pridala som 2 fotky zo svadobnej cesty :-) nemozem pridat viac ale na FB je ich hodne :-)
Odpovedať
veru kati, je to tam divny system. Ja mam termin v strede juna, ale asi to bude skor, kedze znami je moj lekar, tak to asi urobime skor. Inak pribrala som asi 9 kil, ratam ze sa na mna este nieco nalepi. ;-( Ale ved to potom vsetko spadne. x-)
Odpovedať
joooj kráásne fotky, skoda ze nevidno viac krajiny. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja...tak to si vela nepribrala to mas dobre ;-) a jasne, ze sa to potom zhodi, ved uz porodom das kopec dole :-N a tiez super, ze mas lekara znameho to je na nezaplatenie ;-) a ako to myslis, ze to urobite skor? ako ze vyvolat porod? krajinky tam neni ako viac vidno, to vies 2 fotky su to len...ale fotili sme vela mame cca 600 fotiek takze dost x-)
Odpovedať
no myslela som to tak, ze ak doktor bude vidiet, ze babo je uz celkom vyvinute a uz zbytocne by este v bruchu plavalo, tak si porod asi naplanujeme. :-) No ale ked ma to chyti skor, tak nic sa nestane. Ved uz o take 3 tyzdne som v termine. ;-)
Odpovedať
ahojte.. kati..som rada,ze ste si to tam naplno uzili x-) pozriem sa na ten facebook..na tie dalsie fotky :-) janja..no to sa vam krati s malou.. to prenasanie tu v uk..co som pocula..tak najnovsie to ma byt max 10dni..kedze placenta odumiera a to je nebezpecne pre babo..tak nechapem,co za doktorov tu maju :-S inac..ja som dnes bola u doktora a ked som mu povedala,ze potrebujem krve testy..tak povedal,ze nic nepotrebujem ]-( a doma som ich mala niekolkokrat do roka..kedze mi sleduju aj krvny obraz aj aslo..no na hlavu..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ja som tiez ziadala aby mi tu urobili pecenove testy ktore mi bezne doma robili raz rocne. tu na mna cumela, ze co od nej chcem, pripadala som si ako v Afrike :-| nakoniec som si ich dala robit kde inde ako doma na Slovensku. Kolegyni som to hovorila, ze co to je za system, ale ona je anglanka a nevie ma pochopit. Ze tu ked baba berie antikoncepciu len jej zmeraju tlak, no staci Ti??? A co teraz spravis s tymi krvnymi testami?
Odpovedať
no baby, normalne nechapem, to je co za divny system. A to my nadavame na ten nas. :-N Takze mozme byt radi, ze je to tak ako to je. Uz sa nam to fakt krati, uz sa aj nudit zacinam. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?