Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
lea, termin mam 19. júna. takze este casu dost. Juuuj ale dnes sa tam male nejako extra vrti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček :-) katka, my mame vygravirovane meno a datum svadbicky, ale sme nespokojny, to je tak skaredo vypisane ze az..ako babenky pisu, zalezi od firmy ako ti to spravia, mne to urcite nerobili speci strojmy ale rucne to je aj vidno a zaplatili sme za to nehorazne peniaze...ak mam byt uprimna, aj sme to vratili prerobit, lebo to nebolo ani vidno ci som vydata 26.8 alebo 20 a rok ani nehovorim katastrofa...ale chceli sme to, nemyslela som na to ze to bude zle, ani ma to nenapadlo, lebo ked som videla druhych ako krasne mali vyrite tak to bola parada a ja dik katastrofa...drzkam palceky, nechcem ta odradit, len som pisala pravdu... janja, no dnes ma malinke asi svoj dnik, tak sa hra, obdivuje krasu bruska, zachvilku sa mu to koci, tak kukikuje co este nestihol objavit :-) len si to piekne uzivaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem baby za vase info :-) slavulik...tak to by som bola riadne nestastna preto mam z toho obavy, ale baby co tu pisu, maju pekne. Asi skocim do toho isteho zlatnictva kde nam aj robili obrucky. lea...vy mate obrucky zo Slovenska alebo z Anglicka? janja... k tomu Egyptu...my sme tiez nad nim chvilocku rozmyslali, ale potom sme sa rozhodli pre cistu exotiku, sme sa rozhodovali a to dlhsiu dobu medzi: Mexiko, Kuba, Jamaica, Dominikanska, Male Divy a Kena a tak nakoniec zvitazila Dominikanska x-) o Egypte je zname, ze tam mozes mat zaludocne-crevne problemy...ja som ich vska mala ked sme boli v Turecku. Prvy den mi bolo total zle, migrenu hroznu a len som vracala. Lekar dosiel na hotel a zobral ma do nemocnice kde mi dal infuziu a po nej mi bolo uz fajn. Takze prvy den som skoro cely stravila v nemocnici :-( ale priznam sa, ze v takej luxusnej som este nikdy nebola ;-) este ze sme mali zaplatene poistenie lebo inak by sme sa asi nedoplatili :-. malinke sa Ti hmiri x-) to musi byt super pocit ;-) :-) x-)
Odpovedať
ahojte..tak uz mame rezervovany hotel na jul x-) uz len auto rezervovat a manzelikovu drobnost kupit a mozeme ist 8-) janja..tak to aj u nas v rodine v tom obdobi pribudne clen..tak uz viem o daslom :-) inac,u nas doma vsetci oslavuju nieco v juni..okrem mna :-N a to sme 6clenna rodina..takze 5clenov oslavuje..jeden dokonca dvakrat :-D asi za mna :-D kati..v ziline sme si davali vygravirovat..nebolo to asi ani drahe..ale neviem povedat,kedze sme davali u sukromnika robit obrucky..ale na fotkach v pripravnom albume by to malo byt vidiet ;-) teda aspon trosku..ale mozem kuknut,ci nemam nejaku dobru fotku v pc..a pridala by som.. neviem ako anglicania graviruju..ale asi by sol volila slovakov..len si zisti,kto ma dobre ohlasy..aby ste neboli sklamani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) lea...na cene gravirovania mi vobec nezalezi len aby to bolo pekne spravene...dnes sme boli v zlatnictve kde nam aj robili obrucky a dali sme si to vygravirovat tam...dufam, ze nesklamu lebo obrucky urobili krasne...buducu sobotu by mali byt hotove tak dufam, ze to spravia pekne. zalezi asi od zlatnika lebo slavulik si nechala gravirovat na Slovensku a pisala, ze je to otras. zas Ty a Janja ste spokojne...boli sme dnes aj na nakupoch lebo svadobna cesta sa pomaly blizi ;-) a vy kde mate rezervovany ten hotel? prajem este pekny vikend :-)
Odpovedať
katka..tak sa nezabudni pochvalit,ako ste dopadli.. my sme si vyberali zlatnika na zaklade odporucani..zistovali sme dlho,ze kto je dobry..kedze sme neboli akosi nadseni ponukou..napr aj sestra ma pekne vygravirovane obrucky a to vobec nedavali robit vo vacsom meste.. myslim,ze niekedy je to o stasti na koho sa natrafi.. budeme na st. brelade's plazi,jersey..vraj je velmi pekna..tak som teda zvedava..a dali sme si aj ten lepsi vyhlad..tak ohodnotime..nie je to ziadny luxisny hotel,kedze zas mame limity..ale podstatne je,ze si oddychneme..a v hoteli nechceme travit volno,kedze ostrov je maly a da sa v poho pobehat :-) len este auto zarezervovat..ale to az zas,ked cosi nasporime..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...kde je to presne ten vas hotelik? to idete kuknut plaze v Anglicku? Kolegovci mi vraveli, ze maju velmi pekne plaze len musi vist aj pocasie k tomu. A na ako dlho idete? To budete mat ako svadobnu cestu ci tu planujete inde?
Odpovedať
kati..je to ostrov jersey..a hotel je miramar..ideme len na predlzeny vikend..presne,ked vychadza vyrocie..dlhsie si dovolit nemozeme,kedze chceme aj nieco insie a navyse polovicka sa musi na jesen vratit do skoly a to bude potom kazdu chvilku doma.. aj hotel mal byt iny,ale zhodli sme sa,ze na nom az tak nezalezi.. a svadobna? no to este nevieme..ale urcite to raz dozenieme a pojdeme niekam na tyzden..len my nie sme typy,co budu vylihovat na slnku niekolko dni vkuse..ale mozno sa mi splni prianie a svadobnu si doprajeme v usa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček babulky.. nebola som tu dlho, lebo mam vela robotky v praci, ale nedalo mi kuknut ako sa mate co noveho riesite... katka 0209 držkam palceky, nebojaj obrucky budu pieknucke...vies niekomu sa postasti a ma to krasne niekto ako my nie, ale uz sa nad tym netrapim, nie je to az tak dôlezite, su dôlezitejsie veci som si povedala..aj ked som to chcela mat tip top ale vidis ako sme dopadli :-( kedy presne letite hm? nech vam drzkame palceky... lea...no sup ideme chudnut ta ne...
Odpovedať
Profilova fotka
lea...Ty si uz ako origos anglicanka :-) tu v robote prevazna vacsina mojich kolegov chce tiez navstivit Ameriku, neviem, co na nej take obdivuju =-) ale vela anglanov tam chce ist, teda z nasej roboty urcite...no prave my sme si vybrali Dominikansku Republiku a aj taku cast tam kde nebudeme kazdy den len na plazi lezat...chceme pozriet jeden ostrov zevraj je prekrasny a dufam sa mi splni davny sen a zaplavam si tam s delfinom x-) slavulik...jasne, ze su aj dolezitejsie veci, to urcite :-) a letime 27. aprila
Odpovedať
ahojte..tak uz len va dni v praci a potom dva tyzdne volna x-) 8-) ale tie prazdniny chcem vyuzit naplno..tak nebudem dlho vyspavat..a budem sa venovat ako uceniu,tak cviceniu a relaxu..nech je to potom vidiet,ze som mala prazdniny..a samo,ze sa nesmie zabudnut na pripravu na sviatky.. slav..no chudnut sa bude..dalsi tyzden..ale uz teraz si davam pozor..no rozhodla som sa,ze sa na vahu postavim az v pondelok.. kati..ja som vlastne v usa uz bola..ale ja mam taky ten iny dovod preco tam chcem ist..a toho sa stale drzim..no kludne by som brala take seychelly..drahe ako fras..ale vyzera to uplne skvele :-) ved ked vyrastiem,tak si mozno doprajem :-D a ja nemozem bsediet dlho na jednom mieste..a preto treba vyberat tak,aby sme mali kade chodit..esteze manzel je rovnaky v tomto :-) tak 27. budem tiez mysliet na vas,nech stastne doletite a mozete si uzivat krasne chvilky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea - no druhy tyžden mi nevyhovuje, do ritule, idem na vychod a vies ako tam je na sviatkach, len jes a jes, uz som s toho teraz na nervy..a prave my kamoska pisala ze schudla 7,5 kg za mesiac mna asi odvezu aj ja chceeeeeeeeeeeem..co robim zle, ja nic nebudem jest a bodka.. katka no budeme na teba mysliet a co piekne si prinesiete - babo? haha robim si srandu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute baby :-) ze dieta...tak to ja som na diete stale aby som si udrzala vahu :-N len pozor, nie ze dieta par mesiacov a potom zase zacnete jest...to zase naberete naspat :-S takze ked chcete schudnut a potom si to aj udrzat tak to je uz upravena strava na cely zivot :-( ale ja som si na to chtiac-nechtiac uz zvykla... lea...a aky je to dovod? to vies exotika je draha, ale nam to nevadi :-) slavulik...co si prinesieme? urcite kopec fotiek, suvenirov, kadeco...a babo? to asi este nie :-N ale mozne je vsetko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka 0209 s tym som uz zmierena, že chudnutie je na cely zivot ale neviem si predstavit ze dik uz to nebudem a ono nebudem jest...drzkam si palce ale ktovie ci ja to dokazem... ja som si robila srandu z tym babulkom ale ako pises, vsetko je mozne... cmuk, len som tu zakukla na sekundu papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...ja som tu tiez len na skok...zajtra si ideme pre tie obrucky, moje nervy...dnes som tam volala a su uz hotove...tak zajtra vam dam vediet ako sme dopadli...hadam nebudu slzy ;-( prajem vam krasny vikendik :-) ;-) :-)
Odpovedať
ahojte, tak ako kati dopadli obrucky??? ja sa chystam o chvilu volit, tak sa idem dat dokopy. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
avojte :-) janja...boli sme si dnes pre obrucky, super su ;-) velmi pekne to spravili tak sa tesime x-) ako babenko? poslucha maminku? :-) stale je to prekvapenie, co to bude? mate uz vybrane mena?
Odpovedať
ahojte..som tu par dni nebola..vo stvrtok sme sli totiz po praci hned do nakupneho centra a ja som si konecne vybrala darcek k narodkam..a kedze ten si vyzadoval dost casu,tak aj cely piatok som bola viac mimo pc..a sobota k tomu,tak hned menej casu.. dostala som super puzzle :-) je zlozene z 36mensich fotiek..najkrajsie miesta afriky.. kati..som velmi rada,ze ste spokojni s obruckami..co sa tyka doho dietovania cely zivot..tak nebyt tu v uk,tak taky problem neriesim..ja som aj tak na nutenej diete..kedze mam nejake zdravotne problemy..ale problem je moj pobyt v cudzine..na svk zhodim v poho kilo-dva,ked som tam na tyzden..ale tu ani za frasa..tu musim vynakladat poriadnu namahu na zhodenie..ale pochvalim sa ako to pojde.. janja..tak si si splnila svoju obciansku povinnost :-) slav..no my uz pomaly nakupujeme na sviatky..a urcite budeme papat nejako dietne..teda hlavne ja..a 7,5kg za mesiac je uz nezdrave chudnutie..ak chces zdravo chudnut,tak max 4kg za mesiac.. inac,babulky..ked uvazujete nad babom,tak som nasla komplet kalendar slovenskych mien ;-) http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_n...
Odpovedať
ahojte lea viem o tej stranke, ale aj napriek tomu sme zatial ziadne nevybrali :-( kati, super ze vam vysli pekne tie obrucky :-) Dnes to opat vyzera na krasny den. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček moje júlovky :-) tak čo aky bol víkendik..v ba nadherny..bola som na korčule zo pár krát tak som happy... katka blahozelam k obručkam, no vidis, super to dopadlo..ja si dam urobit este jedne haha aby som mala krásne meno vypísane...ale nie, robím si srandu.. ved ktovie na neake to 50 vyročie by sme si mohli dat zhotovit nové obručky, ta to jaky napad mam :-) lea, idem kuknut tie mena, ja som posadnuta menami, tolko mien sa mi páči, ale keby som mala ist rodit tak by som bola ako janja, nevybrala by som ziadne bo raz take sa mi paci, inokedy take...a s kociarmi to je to iste, raz sa mi paci taky a inokedy hen taky.. co sa týka chudnutia, lea, ja uz fičim na hannasaki cajiku, kamoska my to odporučala tak som zvedava ci to zaberie, ale idem dom tak sa bojim aby som nejedla ako prasiatko..musim si davat pozor... a poslala mi aj 90 dnovu dietu, tak som si ju prečitala...mozno sa na to dam, da sa to zvladnut, ale 90 dni ja asi nie..mozno keby som dosiahla tu svoju vahu tak by som si to len neako udržiavala.. lea moja, ty si nahodou teraz v marci 16-22 nemala narodeninky? trapas, ja som na teba zabudla, dodatočne vsetko naj naj..mam ta rada a dakujem za vsetko čo si pre mna urobila...cmuk cmuk na líčka :-)
Odpovedať
tak vidis slavi, aj ja som taka ista. Kopec mien sa mi paci, ale ked mam vybrat jedno, tak vyberiem, ale o 2 dni ho zmenim. Ja uz fakt neviem. Najprv som pozerala take zvlastne mena, ale nakoniec sme sa zhodli v tom, ze to budu klasicke slovenske mena. Nakoniec nevyberieme nic a budeme musiet dat mena po sebe a to sme nechceli. :-|
Odpovedať
ahojte..no vsimam,ze vy mate super pocasie..tu je o cosi chladnejsie..a este aj tie moje priedusky..co uz.. slav..18. som mala 8-) neboj..na vychode to nejako zvladnes..pripadne sa napi pred kazdym jedlom a zjes toho menej ;-) janja..no ani ja nechcem mena podla nas dvoch..to je ten najvacsi problem..a vobec sa mi to nepaci..vyber je sice tazky,no hadam sa nakoniec vyberie dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...normalne zíram, aké mena su v kalendáry na sr...ale dakujem za link, aspon mam co dnes na robotke.. asi budem robit tak ako pises, napijem sa a potom nieco zjem...moc masne jest nebudem, tak mozno to prezijem.. janja...no ked si si otvorila ten link co lea poslala tak potom sa ti necudujem ze nevies vybrat mena...ja by som osobne nechcela dat mena po nas dvoch ale ktovie...mien je nehorazné veľa krásnych ale dik to prave orechove a este aby trošku ladilo z priezviskom, vraj aj tak vyberaju tak neviem neviem...ja budem rodit a mena dam pondelok utorok atd..haha a ked deti budem mat 7 a este ked mi zachutí rodenie tak pomenujem januar februar a t d..hahaha dnes mi asi tuka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) lea...vy chcete mat prve dieta tu v UK alebo az na Slovensku ked sa vratite? Inak tu mat babo v UK tak co sa financii tyka tak by to bola pohoda malina x-) ved ako so vsetkym...
Odpovedať
slav..no najvacsi problem je s postou potom..ze komu to prislo..ci rodicovi alebo dietatu..a to sa mi nepaci vobec teda..kedze doma si cudziu postu neotvarame..dokial nie sme dohodnuti.. kati..ak sa podari,tak aj druhe tu..a co sa penazi tyka,tak neviem povedat..lebo potom,ked bude treba dat dieta do skolky,tak je to financne narocne..ale zatial som nejako blizsie nezistovala,kedze to nejdeme riesit tento rok.. najskor si zrejme budeme musiet pockat aj na koniec finacnej krizy..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...no tu v UK su jasle dost drahe (cca 500 libier mesacne na 1 dieta) to keby si chcela ako robia anglicanky odrodia a do pol roka su naspat v praci...to u mna nehrozi, matersku by som si chcela ozaj vychutnat a nedokazala by som take male miminko dat tak hned do jasli ;-( Jedni znami to super vyriesili, obaja su slovaci, ona tu porodila koncom minuleho roka, teraz je na materskej a ked maly podrastie vratia sa naspat na Slovensko a to ho uz bude moct u nas dat do skolky a ona bude moct ist naspat do prace a aj matersku si uzije ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček :-) katka ty tvoji znami to super vyriesili, ja by som to vyriesila presne tak ako oni..neviem si predstavit vychovavat dieta v uk ale horsie je keby chodilo do uk skôl..vraj sa tam nic nenaucia, co mi hovorili opatrovatelky tych deti, deti su hlupe, nevedia nic.. lea co ty na to ako ucitelka?
Odpovedať
Profilova fotka
slavulik...mas pravdu, anglicania su dost sprosti a vseobecne je to dost tupy narod :-| aj ked su velmi priatelski, aspon teda z mojho okolia :-) no ale to je ina stranka...ani ja si neviem predstavit dat tu dieta do skoly :-S by sa mi tam chudatko akurat tak osprostilo, ze by sa naucilo anglicky to by bola jedina velka vyhoda inak nic ine. ja si tu obcas medzi anglicanmi pripadam ako keby som mala titul pred menom aj za menom :-N fakt akoze ich IQ je dost nizke...a su strasne lenivi v porovnani s nami slovakmi.
Odpovedať
ahojte.. kati..u nas to jeden par vyriesil tak,ze jeden robil cez den a druhy zas nocne.. ja si akosi neviem predstavit mat len matersku a ziadny iny prijem..aj ked ten druhy tu stale je..ale ked sa vsetko poplati,tak nic neostane..to ma stve..takze asi radsej dieta do jasli..navyse cez letne prazdniny a skolske prazdniny moze byt doma..ale toto budem riesit neskor az.. co sa tyka toho vzdelania,tak je to riadna bieda..vidim to aj na kurze,na ktory chodim..ten sposob vysvetlovania mi pride ako do ameriky cez australiu..fakt blbe.. a deticky hlavne vedia,kde maju fast foody a co mozu robit,na co im nik nemoze..to je asi tak hlavne..a super skriekat vedia v autobusoch..takze to je asi to hlavne,co vedia.. a este ma tak napadlo,ze tu ich chvalia ucitelia aj za totalnu blbost..cize,ked sa ucitel na nieco pyta a ziak zapoti totalnu somarinu,tak on na to,ze skvele :-N fakt na hlavu..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. to nemyslis vazne lea co píses..to aj ucitelia su taky tupy, to nevedia deti naucit moresu..ta bodaj by potom neboli anglicania taky aky su.. katka vy ako dlho chcete ostat v UK?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?