Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
no čakaj draha čakaj..ale ked ja som tu už nebola..no toto..tak dnes čakam ja teba...ostatne nevestičky nam asi moc pracuju..pred svadbou som ja nestihala odpisovať a dik teraz naopak..ale nevadi...krasny dnik..nam v ba prši joj ake škarede počasie, a to sa dnes teperim na východ, zajtra ideme na svadbičku..
Odpovedať
no tu mame chladno..ale uz sa vyjasnilo..rano tiez prsalo..no teraz sa snazi slnko predrat a zvysit teplotu vonku :-) ako zavidim,ze sa idete zabavat..ja bude doma upratovat..a zrejme sama..no to budem vediet az vecer..ci budem mat pomoc.. inac..mam pocit,ze teraz ovela menej stiham ako predtym =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nazdarek ta to jaka haluz, ty si tu, no toto...a kde bude mangelik, ked mas byt vecer sama..je v práci hm...takže aj vy mate zimu..
Odpovedať
no ja som v praci..aj on je v praci..takze obaja poctivo zarabame..kedze si chceme kupit auto x-) 8-) ja chodievam skor z prace ako on..a obcas ostava dlhsie..takze sa vzdy nacakam..ale dnes sa tesim domov..budeme mat na veceru lososa,mnam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček leatea...ako dopadol losos...
Odpovedať
ahoj..losos bol super..len manzel ho jedol studeny,kedze prisiel neskor.. ked dojdem domov,tak ti napisem..
Odpovedať
Profilova fotka
no ako sa máme babenky...
Odpovedať
ahoj moja..no ja urcite pracovne..aj s manzelom..ale inac sa tesim kazdej chvilky,co mozeme byt spolu..kedze chodi neskor z prace a obcas aj ostava dlhsie..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj manželky :-) tak sa vám idem pochváliť.... čakáme dievčatko Elinku x-) x-) zatiaľ je všetko oukej a má všetko čo má mať, dúfam, že to tak ostane až do konca a potom celý život :-D práve ju napchávam orechovou buchtičkou,kopká od radosti :-) vy čo nové lorinko sem už ani nemrkneš? :-( čítam, že lea samé fajnoty vyvára :-D a kde pracuje manžel?
Odpovedať
ahoj caly..no tak to sa veeeelmi tesim s tebou..lebo kazdy naokoli ma len chlapcov..takze konecne dievcatko x-) x-) x-) no musim vyvarat,kedze uz varim pre dvoch..tak sa musim tvarit ako dobra manzelka :-D hlavne,ked manzel robi v sklade..tak nech ma dost sil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak aspoň bude s neho svalnáč ;-) ak sa namaká čo povieš lea? :-D no ja teraz ani nestíham vyvárať väčšinou som v práci do 17h a potom odkvecnem na gavč a oddychujem...už sa cítim ako tehotka bruško už vytŕča x-) :-D akurát realizujeme bývanie u našich tak nás čaká poklásť podlahy a vymaľovať a tak...kuchyňu zariadiť a izbičku pre nás s malinkou, už sa teším :-) pomaly nakupujem maličkosti pre bábätko naše a práva sa zaoberám kočíkmi...
Odpovedať
no ja sa nestazujem..ved aj zvysi prijem v domacnosti a este aj urobi nieco pre svoje telo :-p :-D no a mas na konikovi nejake fotky,ci este neplanujes dat? a co vas obchodik,dari sa mu? nezabudni sa pochvalit,ze ako to je s vybavou a kolko to stoji..to bude taky odstrasujuci prostriedok pre nas ostatne,co este nechceme..aj ked mozno v duchu aj ano :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojček babenky.. tak teraz som sa bobavila leatea..ta to si dobré napisala..ze odstarušujuci prostriedok..to veru ze ano..aj ked by som chcela ale dik..este nemame bytik a kde by sme sa len podeli.. caly blahoželam..to je super spravička..urobili ste si aj 3D či ako sa to vola...no tych kočikov je habadej v ponuke..ja len obkukujem, že ten je krásny a tak dal..no zatial nam ešte netreba..to by som skor mala pozerat kuchyne atd...a kedy to maš termin..nech očakavame spolu s tebou hm?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby :-) tak idem za radom :-D fotky mám nejaké ale nemám čas ich dať do albumu...som stále v obchode a chvala bohu sa nám celkom darí, ja si to síce predstavujem ešte lepšie ake na to, že mám 3 mesiac otvorené je to fajn :-) výbava je drahá ako fras, ale ja mám veľa vecí po mojej 2 ročnej sesterničke jej sme nakúpili nové vecičky tak moja Elinka to podedí po nej ale som si objednala kráááááááásnu zavinovačku a kúpila už nejaké plienočky ,,grcačky,, :-D také s obrázkami chutnučké x-) no vytešujem sa je to neskutočne krásny pocit baby tešte sa keď budete maminy čakateľky je to úplne o inom..s manželom sa ideme pokakať s toho :-D :-D :-D no čo sa týka bývania akurát to realizujeme..u našich si robíme vrch domu..podlahu do spálne, kuchyňu takú spojenú s obývačkou a tak..dúfam, že to stihneme však o 3 mesiace rodím :-D ale je to hlavne otázka financíí tak uvidíme chceme si nachať aj tan moj bytík jednoizbový ak by sa nám podarilo vymeniť ho za väčší bolo by to skvelé..chceme si stavať domček resp. prerobiť ten kde mám obchodík teraz..a tak no vy sa chváľte čo a ako sa máte.. ozaj čo lorinko? =-) ona už tu ani nenakukne :-|
Odpovedať
ahojte..tak zas tu dlhsi nik neprispel..zrejme ste zaneprazdnene domacimi pracami :-D a manzelikmi :-D :-D :-D caly..no tak drzim palce,aby to islo s obchodom len a len lepsie ;-) a to iste s malou..hadam moc nevystraja v bruchu :-N lebo to deti vedia :-D
Odpovedať
tak caves baby. Nooo caly, mate toho neveho, co je pravda. Tak nech sa vam dari. Aj ja mam novinku: tiez mam blsku v brusku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček babenky... no je to pravda, ja ja tu malo už píšem, pohoršili sme sa - no ja isto.. caly ty si sa nám ale rozpisala, super spravičky mám z vás radosť..a vôbec kedy to máš ten termín..viete aj presne? janja2502 - mojenko ako som mala chapat blsku v brušku...dufam, že to je super spravička :-) lea - a my kedy budeme mať blšky v brušku hm..ako to krásne znie..
Odpovedať
slavulik......presne taku blsku ako ma caly ;-) hoci ona uz nema blsku ale velke mimino x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj :-) janja..perfektné správy x-) teším sa s vami..tak dúfam, že sa podelíš o svoje pocity s nami ako prebieha tehotenstvo :-D ja už som v tretej fáze už fučím ako sloník hore kopcom...teraz by mala malinká pribrať najviac svojej váhy okolo 2kg takže sa teším.. no máme menšie problémy, kedže som dosť pracovne vyťažená skracuje sa mi krčok, čo znamená, že sa malá pomaly tlačí dolu ale už som si našla pomocníčku do obchodu tak to nejako zmáknem...držte palce v utorok mám ísť na kontrolu či sa to ustálilo ak nie idem ležať do H :-( ale dúfam, že sme oukej
Odpovedať
ahoj caly.... och no ty uz to mas skoro za sebou. Ja som prave v 8tt a je mi paradne zle. Uz len cakam, kedy to prejde. Drzim vam prsty, nech budete obidve ok. Tak pekne priberajte. ;-)
Odpovedať
ahojte..no pozeram,ze sa nam to zacina rozrastat..coskoro budu dve rodinky..to je pekne :-) janja..blahozelam a nech to mas bez problemov ;-) ja sa zatial nechystam na blsku :-D este mame ine plany..hlavne to,aby manzel dalsi rok ukoncil skolu..ma ju prerusenu a neradi by sme boli,keby ju nedokoncil..takze az bude to..tak mozno zacneme ouvazovat aj o prirastku..ale miesto nas sa posnazili v nasej rodine..a coskoro pribudnu dvaja chlapci..takze nam to zatial staci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awooooooooooooooooooooooooojte :-) :-) :-) my máme už dva mesiace pokazený pc...už som si na to aj pomaly zvykla....teraz som u tety a zistujem, že už ani neviem rýchlo písať :-x caly...držím palčeky aj s baby, aj s domčekom x-) aj ostaným kočkám ;-) ja som po škole, prácu stále nemám, ale teraz ani nehladám...bo chodím na kurz angliny a od buduceho týždna budem chodiť na vodičák..už sa teším, ale zároven aj bojím....buduci týžden mam promocie...tak sa celkom teším x-) a čo sa týka mojho zdravotného stavu...tak som mala zas problémy....a vlastne som absolvovala vela vysetrení, bo ma bolel /a stále bojlí/ krk ....a aj tak mi s tým nič nespravili...iba ma nastrašili.....už mi tá bolesť lezzie niekedy poriadne na nervy....ale ja som taký typ človeka, čo vždy niečo bude mať... dufam, že vy ste všetky zdravé :-) papík zatím x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte manželky :-) to už sem nikto nezavíta?????? janja ako sa máš? ako znášaš tehotenstvo už ti je hádam lepšie ;-) ja už som vo finále 23.12. nastupujem na materskú no nastupujem budem vypísaná ale od januára už ostávam doma však to môže byť hocikedy..... už si kupuješ výbavičku? ja som práve začala s nákupmi do pôrodnice :-) ach jaaj lea...ty nič? ešte nie si mamina čakateľka? a lorinko ty?? ako sa máš segra? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček julovky..no ta to je pravda..neako malinko tu zajdeme na forumcek... caly - kedy to mas termin..nech cakame spolu s tebou...uz sa teskas co...vecicky uz mas neake nakupene..izbicka pre malinku pripravena..a ze vraj dychcis ako slon haha... lorinko...to nemyslis vazne..ty si stale chorucka? ale mam radost z promocii..držim ti palce, potom napis ako bolo...na vodicak si sa nam dala..to je super, aspon budes pirat ciest..len daj vediet kde robis vodicak a presne kedy, aby sme z babami nemuseli byt na ceste haha..ale robim si srandu.. janja - a ty co mas noveho..ako blska sa ma? kedy mas ty termin? lea..tebe len pozdravim mojenko..lebo prave som ti napisala IP tak uz to nebudem rozpisovat...a ostatne kde ste julovky?
Odpovedať
ahojte babky, tak uz som tu aj ja. No mam sa v celku dobre,aj ked este stale zvraciam. Termin mam az v juni. Veci este nekupujem, ved na to je kopec casu. Caly, kope ta mala??? ja som prave v 13 tt tak mam toho este dost pred sebou. slavulik, bola som na 3D ultrazvuku a tam sme ju videli ako si tam tak plavala a hybala rukami. No srandovne to bolo. Tak sa zatial majte babky. papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awooooooooooooooooojte po dlhej predlhej dobe :-) drzim maminam cakatelkam palcoky velmo ;-) ja sa mam celkom fajn....inak...krk stale boli :-x ..... teoriu vodicak uz mam za sebou :-) ..absolvovala som uz aj trenazer....a od polovice januara zacinam chodit na jazdy :-N ....ale mam velky respekt pred tym..... vsetkym julovkam zelam kraaaaaaaaaaaaasne vianoce plne pohody :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte babule..no som rada,ze ste sa ozvali,aj ked po dlhej dobe.. u nas je to uz taka vianocna nalada..v praci mame prazdniny..a vianocne dareky konecne nakupene 8-) este nejake potraviny a vianoce mozu zacat :-D no ja babo este stale necakam..ved zatial ani nechcem..ale jeden prirastok mame..dostala som take baby pod stromcek..manzel mi totiz kupil netbook..a ten je oproti predchadzajucemu notebooku o polovicu mensi,takze je to nase take babo :-D caly..hadam sa castejsie ozves,ked budes doma :-N lori..no aspon nie som sama,ktorej stale cosi je..rozmyslam,ci este pred sviatkami nezajdem radsej k lekarovi..kedze mam problemy s prieduskami uz takmer tri tyzdne.. a inac,mne lezu osmicky :-N zatial bez nejakych komplikacii :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček julovky.. šťastný nový rok prajem vám prajem i vaším rodinkam :-) veľa zdravička, šťastička, lásky...nech sa Vám splnia všetky tajné sníčky..nech rok 2009 je oveľa lepší ako predchadzajúci... budúcim maminkam prajem všetko naj...nech babuľky budu zdravučke, krásnučke a robili vám a vaším rodinkam radosť.. janja - ty si už bola na 3D...to sa môže ísť aj skôr..ja som si myslela, že až v takom 20-26 tyž. a máte aj fotonky, video?
Odpovedať
ahoj slavulik, bola som na 3D v 12 tyzdni a este sa moze ist aj v 20 tyzdni. No lenze foto nemame, lebo sme z toho nadsenia ze vidime nase male ako tam tak plava, sme si foto zabudli vypytat. Tuklo nas to az na chodbe a to uz bolo pozde. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja..nevadi moja nevadi..pojdete aj v 20 tyž.? nezabudnite si opýtať fotonky...ja len, že jedný znamy boli...natočili si DVD take 15 min cca a mali aj fotonky tak to bolo nadherne.. a už viete čo to bude? bude to princeznička alebo princ..ci je to ešte skoro a nevedia to zistiť :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?